حیدرآباد: پس از مستند بسیاری از مدیر و غیر مدیر دانش آموزان از مولانا آزاد ملی اردو دانشگاه حیدرآباد بودند که رشته در طول این مستند پس از 25 مارس سال 2020 فرستاده شده اند بازگشت به زادگاه خود با موفقیت توسط مدیریت دانشگاه.

پروفسور ایوب خان معاون Incharge اعلام کرده است که مطابق به دستورالعمل دولت هند بیش از 100 دانش آموزان زندگی در دختران و پسران خوابگاهها و 200 غیر مدیر دانش آموزانی که در حال زندگی در مجاورت نزدیک از مناطق اطراف آن از پردیس متعلق به کشورهای مختلف/نواحی/مناطق فرستاده شده اند به شهر محل زندگی از طریق قطار ویژه مرتب توسط دولت است.

به گفته پروفسور S. M. رحمت الله, ثبت نام من C/دانشگاه منصوب شده است اصول/Incharges از کالج ها/خارج از دانشگاه به عنوان “هماهنگی/Liasoning افسران” را به ترتیبات سفر برای رشته دانش آموزان در خارج دانشگاه/کالج MANUU به مربوطه زادگاه پس از هماهنگی با گره افسران مربوطه متحده منصوب شده توسط دولت هند است.

او بیشتر آگاه است که وجود دارد و دانش آموزان رشته در خارج دانشگاه که ارسال خواهد شد به مربوطه زادگاه بسیار به زودی. هماهنگی/Liasoning افسران MANUU در حال حاضر در حال ساخت تلاش های صادقانه در این راستا و وظیفه برای ارسال رشته دانشجويان خارج از دانشگاه/کالج تکمیل خواهد شد در اولین.

دانشگاه شده و هماهنگی با مقامات پلیس از Telangana دولت از ابتدای مستند. برای جلوگیری از صف های طولانی برای دانش آموزان از MANUU به سفر از طریق Shramik بیان e-عبور ثبت نام تسهیلات تمدید شده است در محوطه دانشگاه خود را با نوع کمک و حمایت از Raidurgam ایستگاه پلیس” گفت: پروفسور عالم اشرف Jaisi دین رفاه دانشجویی.

پروفسور Ehtesham احمد خان, کشيش, پسران خوابگاهها MANUU اطلاع داده که همه دانش آموزان علاقه مند از جمله مرزها و غیر مرزها که به دنبال دوره های متعدد در حیدرآباد با موفقیت ارسال گردیده است را از طریق قطار ویژه چیده شده برای یودهمپور (جامو و کشمیر), Uttar Pradesh, بیهار و بنگال غربی آسام و در کرالا است. این دانشگاه دارای مرتب اتوبوس و کارکنان به رها کردن دانش آموزان مربوطه به ایستگاه های راه آهن.

به گفته پروفسور عالم اشرف Jaisi تمام دانش آموزان شده اند مجاز به سفر بهداشت پس از غربالگری انجام شده در دانشگاه مرکز بهداشت. بر این اساس دانش آموزان داده شده است, بهداشت و تناسب اندام گواهی ماسک و ضد عفونی کننده ارائه شده توسط پزشکان دانشگاه.

آقای عمر Farooque رئیس MSU گفته است که او نشان داده است این موضوع مربوط به رشته دانشجویان با مسئولین دانشگاه و تحسین تنظیم شده توسط اداره دانشگاه.

آقای نور Mojassam از B. A. بسیار خوشحال است پس از رسیدن به زادگاه خود در کاتیهار بیهار. او با خوشحالی گفت که تسهیلات ارائه شده توسط دولت Telangana حق از حیدرآباد به شهر خود مثال زدنی است. او همچنین اطلاع داد که همه دانش آموزان ارائه شده است رایگان از هزینه سفر, مواد غذایی, بسته های یک شیر بطری عفونی و بطری های آب قبل از سوار شدن به قطار.

این دانشگاه همچنین در تماس با دانش آموزان از نزدیک تا رسیدن به خانه خود را با خیال راحت. معاونت و ثبت MANUU باید تشکر دولت از Telangana دولت مرکزی و به ویژه مقامات پلیس از Telangana برای حمایت مستمر خود را در ارسال این رشته دانش آموزان و همچنین قدردانی از تلاش های خستگی ناپذیر توسط مسئولين دانشگاه و کارکنان.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de