توکیو — Hana کیمورا یک طرفدار کشتی گیر و ستاره محبوب Netflix واقعیت تلویزیون نشان می دهد “تراس خانه” درگذشت در سن 22 اخبار که شوکه شده بسیاری از طرفداران و مطرح فوری سوال در مورد مزاحمت سایبری و اخلاق در معرض افراد جوان به سخت تابش خیره کننده از تلویزیون واقعیت.

جهان تعجب بال ستاره شدن یک کشتی لیگ کیمورا امضا برای اعلام این خبر در روز شنبه.

“لطفا احترام می باشد و اجازه می دهد برخی از زمان برای همه چیز به روند و نگه داشتن افکار و دعاهای خود را با خانواده و دوستان” را در توییتر نوشت. “ما قدردانی از حمایت شما در طول این زمان دشوار است.”

کیمورا فعلی بازیگران عضو “تراس خانه توکیو” نشان می دهد که در آن شش نفر جوان در حال پرتاب با هم در یک خانه زندگی خود تعامل و تلاش برای تاریخ یک دیگر به طور مداوم فیلم برداری, بررسی و قضاوت توسط یک پانل از استودیو مفسران و ارتش از طرفداران آنلاین.

آن را می سازد به صورت قانع کننده تلویزیون اما روشن است که برخی از اعضای بازیگران گاهی اوقات مبارزه با آن فشار.

کیمورا آخرین Instagram پست نشان داد یک عکس از خودش با چشم مايوس با گربه خود را.

“من شما را دوست دارم یک زندگی شاد. من متاسفم,” او نوشت.

یک سری از شرکت حذف پیام های توییتر نیز نشان داد تصاویر از کاهش مچ با اشاره به پیام های رسانه های اجتماعی و گفت: او نمی خواست به “انسان” دیگر.

“نزدیک به 100 فرانک نظرات در هر روز است. من نمی تواند انکار کند که من صدمه دیده بود. من مرده ام,” او نوشت. “با تشکر از شما به هر کسی که از من حمایت. من آن را دوست دارم. من ضعیف نیستم من متاسفم.”

کیمورا با موهای صورتی و bubby, شخصیت, شده بود یک ستاره از آخرین فصل از محبوب نشان می دهد. مهیب در حلقه کشتی او بی گناه بود و جذاب کردن آن پس از برگزاری یک کوسن در مقابل صورت خود را در حالی که صحبت کردن به یک همکار بازیگران عضو او تا به حال پیروز شدن بر.

آدم Pacitti مدیر عامل کشتی, سایت Cultaholic به نام مرگ او “مطلق فاجعه است.”

“من امیدوارم که این خدمت به عنوان یک یادآوری است که فعل و انفعالات در رسانه های اجتماعی می تواند اثر جدی بر سلامت روان کسی مهم نیست که آنها چه کسانی هستند. نوع است. RIP” او در توییتر نوشت.

کشتی گیر حرفه ای کارن Glennon شناخته شده به عنوان جلسه شب پره Martina ارسال شده بود که “دل شکسته”, در حالی که کانادا کشتی گیر کایلی مورگان به نام اخبار “کاملا دلخراش.”

کشتی گیر WWE داکوتای کای که نام واقعی است Cheree کراولی همچنین سرزنش cyberbullies.

“F قلدر. خانواده نیاز به خواب بیدار می شوید … این مردم واقعی. نه فقط شخصیت در تلویزیون نشان می دهد, فیلم و یا هر چیز دیگری. غم انگیز است. RIP حنا. Gone too soon” او هنوز توییتی.

کیمورا بود موفق زن طرفدار کشتی گیر Kyoko کیمورا.

فیلمبرداری از آخرین فصل از تراس خانه توکیو متوقف شد در ماه آوریل با توجه به کوروناویروس.

در سال گذشته دو جوان جنوب کره K-pop, خوانندگان, Sulli و گو هارا هر دو به نظر می رسد به خودکشی در عرض فقط چند هفته از یکدیگر است. هر دو دچار باطل آنلاین حملات و مرگ و میر خود را برجسته شدید فشار بر روی زنان جوان در کره جنوبی صنعت سرگرمی است.

ادامه مطلب:

K-pop خواننده Sulli مرده یافت در مشکوک به خودکشی برجسته بهداشت روانی فشارهای

K-pop خواننده Goo Hara مرده یافت برجسته فشار بر زن ستاره

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de