آن را به عنوان یک کشور صلح آمیز ایده آل شب برای دکتر جاستین Gillenwater به عنوان او در زمان یک قدم زدن از طریق یک سانتا مونیکا پارک با همسرش, نیکول و 9 ماهه کودک و توله سگ جدید.

مدیر پزشکی برای جنوب کالیفرنیا منطقه ای مرکز سوختگی در LAC+USC مرکز پزشکی شد و در شب شنبه مارس 16. حتی اگر بیمارستان دارای یکی از شلوغ ترین بخش اورژانس در کشور از آن crapshoot که آیا در تماس پزشکان خواهد بود احضار به کار می کنند.

مدت کوتاهی پس از 6:30 p. m., اما همه چیز تغییر کرده است.

در ساعت Gillenwater و تیم خود را در سطح 1 مرکز تروما مواجه می شود یکی از پر تقاضا ترین چالش های خود را حرفه — 11 لس آنجلس آتش نشانان با سوختگی برخی از آنها کاملا جدی است. یازده بستری شده بودند به بیمارستان چهار به واحد مراقبت های ویژه و دو قرار گرفتند هواکش. تمام شد و انتظار می رود زندگی می کنند. هفت منتشر شده بود از بیمارستان که از پنج شنبه, مارس 19.

برای Gillenwater که نه در خدمت مبارزه با و یا درمان قربانیان تیراندازی توده بود و در شدید ترین وضعیت او و تیم او تا به حال تا کنون مواجه می شوند. هیچ مقدار از یادگیری است که طول می کشد محل واقعی تجربه, او گفت:.

دکتر جاستین Gillenwater در جنوب کالیفرنیا مرکز سوختگی در LAC+USC مرکز پزشکی که در آن او به عنوان مدیر پزشکی.(حسن نیت ارائه میدهد عکس لاک+USC اداره روابط عمومی)

“این دیوانه است’

آن را مدتی در طول شب آرام راه رفتن که Gillenwater, 39, دریافت یک تماس تلفنی از پزشک مقیم ژاک ذغال سنگ که زندگی در توکیو. ذغال سنگ وجود دارد گفت: تا به حال شده است برخی از انفجار بزرگ در نزدیکی Skid Row و ارسال Gillenwater تصویری از کامیون های آتش نشانی swarming در مرکز شهر.

“او مانند” وجود دارد در حال انفجار است. آنها لرزاند ساختمان,’, ” او گفت:. “او” این مرد دیوانه است. در بخش سوختگی. من آماده خواهید بود اگر شما به من نیاز دارند.’ “

این زمانی است که Gillenwater جامعی به عمل به سرعت به خانه و عجله مرکز شهر را به مرکز پزشکی.

آنچه تا به حال اتفاق افتاده است Gillenwater و این شهر به زودی می یاد بود یک انفجار عظیم در یک فروشگاه دود که عرضه بوتان برای هش نفت است. آتش محققان هنوز در حال کار برای تعیین علت اما باید گفت بوتان ممکن است نقش داشته اند. این گاز قابل اشتعال است باعث آتش سوزی دیگر مربوط به ساخت هش نفت همچنین به عنوان شناخته شده عسل نفت است.

غول انفجار را تکان داد زمین مانند یک قطار حمل و نقل و یا یک jetliner, به عنوان برخی از شاهدان آن را توصیف کرد. آتش نشانان از ایستگاه 9 که بر روی پشت بام در تقلا بودند به سمت زمین مخفیگاه آنان را با حرارت امضا در ساختمان که محل فوران. شعله های آتش به ضرب گلوله از جلو 30 فوت عرض و بالا به طور کامل شمعی آتش نشان در نردبان و تقریبا کل منظقه.

دیگران درهم از زمین بیرون زمین مسابقه از طریق یک دیوار از شعله های آتش.

تلفن همراه تصویری اسیر دلخراش صحنه به عنوان یک تعداد انگشت شماری از آتش نشانان scampered پایین نردبان به طور کامل احاطه شده توسط شعله های آتش. یک نقل مکان کرد و به سرعت در تلاش برای خارج شدن از آتش که دیگران به نظر می رسد به سر خم کردن. فایل صوتی میدی تماس بیش از رادیو منتقل ضرورت.

تا به حال کسانی که آتش نشانان شده است چند ثانیه بعد از گرفتن پایین که نردبان داستان می توانست خیلی زیادی متفاوت است.

مراقبت دقیقه دور

آتش نشانان وارد بخش اورژانس در LAC+USC مرکز پزشکی فقط چند دقیقه پس از این انفجار عظیم را لرزاند مرکز شهر. نزدیک به 3 مایل سفر از آتش سوزی در سوم و بوید خیابان در زمان حدود هفت دقیقه است. نه تنها آنها می رسند اما آنها وارد شده و در یکی از بهترین مکان هایی که آنها احتمالا می تواند امید به دریافت مراقبت.

“ما اعتراف بین 400 و 500 نفر در هر سال است که افزایش بیش از چند سال گذشته,” Gillenwater گفت. “ما شش واحد مراقبت های ویژه تخت با قابلیت انعطاف پذیری تا 10. ما اگر نه بزرگترین سوختگی در جنوب کالیفرنیا. من فکر می کنم ما بیشتر حجم هر سوزاندن واحد.”

یکی از لنت نقره ای از آتش بود و نزدیکی آن به چنین درجه یک بیمارستان به عنوان یکی از بهترین در کشور — با خدمه است که آموزش و تخصص و اعداد برای مقابله با بحران. به عنوان یکی از معدود امکانات پزشکی با هر دو سطح 1 مرکز تروما و 20 تخت سوختگی بیمارستان نیز یک آموزش موسسه با دسترسی به برش لبه درمان است.

“این یکی از معدود موسسات در هر نقطه در ایالات متحده, که در آن ما نه تنها هر گونه تخصص و فوق تخصص در این مرکز پزشکی در یک زمان اما ما می تواند حضور ساکنان و همراهان به خرس گفت:” دکتر مارک عکس, مدیر پزشکی برای لس آنجلس آتش نشانی. “تعداد بسیار کمی از بیمارستان ها می تواند رسیدگی به 11 آتش نشان در آینده به طور همزمان است.”

دکتر جاستین Gillenwater مدیر پزشکی جنوب کالیفرنیا مرکز سوختگی در LAC+USC مرکز پزشکی در پارک با همسرش نیکول دختر گابریلا و مخلوط پیت بول, توله سگ. (حسن نیت ارائه میدهد عکس جاستین Gillenwater)

زمان Gillenwater کردم به اورژانس در حدود 7:30 p. m. به آتش نشانان شده بود محروم از حضور دنده چپ سوختن در صحنه بودند و در حال حاضر با پوشیدن بیمارستان لباسهای برخی پیچیده شده در ورق.

آتش نشان دچار طیف وسیعی از صدمات از متوسط تا شدید پزشکان گزارش شنبه شب در یک جلسه مطبوعاتی برای روزنامه نگاران است. بسیاری از سوختگی شد و به سلاح های خود را و برخی در پشت گوش و دست.

دیگر اعضای Gillenwater تیم در آمد از خانه از جمله سوزاندن همکار الکس Lacey و سوختگی رئیس ساکن Soleil نیکفام-Bienia. Gillenwater خدمت به عنوان پزشک متخصص و یا رهبر تیم. همراه با یک تیم در بخش اورژانس و سوختگی پرستاران آنها ارائه پاسخ سریع به بیماران همه در یک بار.

“من اساسا راه می رفت به 11 آتش نشان در نقاط مختلف بخش اورژانس تحت مراحل مختلف مراقبت از خود” Gillenwatter گفت: “مطمئن شوید که آنها نمی باید هر گونه تروما و صدمات.”

مراقبت هماهنگ واقعا زیبا’

او توضیح داد که بعد از چند ساعت که شبیه به رقص که در آن کل تیم نقل مکان کرد و با هم از طریق یک دایره چک لیست به عنوان آنها ترياژ شده یک بیمار پس از دیگری. پرستاران از سوختگی واحد پایین آمد به اورژانس چیزی است که آنها به طور معمول نمی باشد و ابزاری بودند در تمیز کردن آتش’ می سوزد و خود را پانسمان زخم

“واقعا زیبا بود چه خوب که ما همگام شده و در زمان مراقبت از این بچه ها کردم و آنها را به جایی که آنها نیاز به,” او گفت:.

این تیم مشغول به کار را از طریق آنچه که آنها به عنوان مراجعه A-B-C از تروما پروتکل چک کردن راه های هوایی تنفس و گردش خون.

“اگر من تا به حال هرگز به انجام هر چیزی شبیه به این قبل از من احساس برای آن آماده شده بود و من در منطقه” Gillenwater گفت. “هر کس در منطقه — هنگامی که شما با تمرکز بر عملکرد است که شما احساس می کنید که هیچ چیز دیگری در حال آمدن است.”

در حالی که آتش نشان دچار سوختگی, هیچ کدام تا به حال صدمات ناشی از ضربه از این انفجار که پیچیده خود را درمان. اما استنشاق صدمات بودند به همان اندازه نگران کننده Gillenwater گفت.

“آنچه که من نگران بود که اگر آنها تا به حال خسارت خود را از راه هوایی فوقانی می توانید آن را متورم,” او گفت:. “و گاهی اوقات می تواند تورم و نزدیک کردن به طور کامل.”

برای محافظت از خود ایرویز دو آتش نشان بودند تسکین یافته و قرار دادن بر روی هواکش. از وجود این ماده نظارت بر علائم حیاتی و رسیدگی به زخم. این تیم مشغول به کار به شدت برای حدود دو ساعت است.

اصل پوشش نقره ای به شنبه شب آتش بود قابل ملاحظه ای موفق امداد و نجات و درمان مصدومين آتش نشانان. خوشبختانه آنها در مجاورت LAC + USC مرکز پزشکی یکی از چند بیمارستان در کشور با یک خدمه بود که آموزش و تخصص و اعداد برای مقابله با بحران. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

شوک و بازیابی

در خارج از بیمارستان شنبه شب به عنوان مردان خود را غیر روحانی در تخت طبقه بالا لس آنجلس آتش رئیس رالف Terrazas گفت: چگونه خدا را شکر گروه بود که چنین ماهر کارکنان بیمارستان ،

“ما بسیار سپاسگزار برای همه چیز آنها انجام می دهند برای ما” Terrazas گفت. “آنها شده ایم برجسته همکاران نه تنها در این حادثه اما بسیاری قبل از این.”

برای Gillenwater آن او را زده بعد که این مردان هستند که اولین پاسخ دهندگان که آورده بیماران سوختگی به آنها در گذشته هر چند او نمی دانست که آنها را شخصا. و در حال حاضر آنها با بیماران.

آتش نشانان هستند که intubate مردم نه آنهایی که به انتوبه. آنها هستند که زندگی را نجات دهد و در حال حاضر آن را در زندگی خود را که در دست خود داشتند.

“آنها در آن وجود دارد قرار دادن آتش کشیدن مردم از آتش سوزی و صرفه جویی در زندگی می کند هر روز. سپس آن را به مراقبت از آنها” Gillenwater گفت. “داشتن این بچه ها می آیند و مراقبت از آنها, آن را مانند دکتر می شود بیمار است.

“اولین پاسخ دهندگان نیاز به پاسخ برای اولین بار,” او گفت:. “این یک امتیاز و افتخار است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de