ترکیه نشان می دهد Diliris Ertugrul (Ertugrul قاضی در اردو و Ressurection: Ertgurul) به تازگی دوبله به زبان اردو است ساخت امواج در سراسر مرز. مجموعه در قرن 13th آناتولی در میان پس زمینه در حال ظهور امپراتوری عثمانی است که مورد ستایش قرار داد به عنوان ترکیه بازی تاج و تخت.

نوشتن برای این , پنجم, Hiba التماس گفت که علاوه بر این, جهت, داستان, اقدام یک تولید است که نشان می دهد شناخته شده است برای به تصویر کشیدن از مذهب خود و برخی از چهره های تاریخی ایجاد شده میان مسلمانان است. که بیش از حد در شبه قاره فرهنگ پاپ که در آن مسلمانان هستند typecasted به معمولی قالب تروریستی اردو-اپیلاسیون qawwal یا شاعر و یا وابسته وفادار.

لب گنده مسلمان, قهرمان

او در واقع یک قهرمان برای آنها قرآن است که نور هدایت برای statecraft و همچنین زندگی روزانه. قرآن است که برخی از ابزار تلقین. حتی جمعیت مسیحی شده اند که می تواند شرور و اهریمن و othered— به عنوان هنجار است در سبک پاپ-فرهنگ کشورهای انتشار majoritarianism از طریق نشان می دهد تلویزیون و فیلم — است نه تخطئه. وجود دارد خوب و بد در هر دو طرف, دادن به داستان انسان قلب ما ولع مصرف شده است. برای پدر و مادر نسل است که نشده است قلاب را نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت, تغییر در سبک هیجان انگیز برای دیدن است. آن همچنین می افزاید: یک کاملا جدید توپ بازی زمانی که یکی می بیند تصویر از یک امپراتوری اسلامی در تلویزیون امروز یک موضوع است که هرگز لمس کرد. اگر تا کنون یک مسلمان امپراتوری به تصویر کشیده شده است و در هر نمایش یا فیلم همیشه آن را از طریق نگاه منفی.

نشان می دهد که با رنگ و لعاب مستقیم پیام از قرآن که می آید به عنوان یک تازه را برای به معنای واقعی کلمه هر کسی که همه شما همیشه شنیدن اسلامی سوره در تلویزیون قبل از اینکه یک مرد تصمیم می گیرد به قرار دادن در کمربند انفجاری. واقعا طریق Ertugrul Gazi مسلمانان در سراسر جهان نیست و فقط یک نمایش است که به خوبی ساخته شده اما در نهایت در بر داشت قهرمانان پدر و مادر خود را گفت: آنها در مورد.

از فتواها و آنچه را که حرام است

Zakir Naik, تصمیم به بیرون آمدن با یک ویدیو صحبت کردن در مورد نشان می دهد و گفت که اگر چه نشان می دهد ندارد بزرگتر از گناهان مانند عشق-ساخت صحنه آن است که هنوز هم “حرام” و تشویق کسانی که نمی دیده بان را نشان می دهد که نه افراط در این یکی هم. او می گوید: موسیقی و عدم حجاب پوشیدن زنان در نشان دادن جایز نیست برای مسلمان چشم. آیا شما با او به توافق برسند یا نه واقعا تا به شما اما هر چیزی با کلمه “مسلمان” در می آید دست در دست با جنجال بنابراین ما بسیار آماده برای این است. به نظر من? هممم من فقط گفتن وجود دارد بدتر از همه چیز من می تواند انجام شود, اما پس از آن دوباره من یک واعظ.

اگر یک چیز وجود دارد من می توانم تغییر در مورد نشان می دهد این است که فوق العاده طولانی است. اغلب من از خواب بیدار در وسط شب با خودم فکر “وای چه من همیشه کامل و پانصد قسمت در این عمر ؟” و سپس نشستن وجود دارد که بی خوابی می خورد من ، خوب من شوخی. اما واقعا این Kyunki Saas Bhi… سطح پایانی. گاهی اوقات شما واقعا می خواهید اسب نمی خواهد اجرا در slo-mo و مردم فقط می تواند نمایشی به عنوان مخالف چسبیده به ظریف و واکنش های پس از آن نشان می دهد فقط می تواند.حرکت می کند….اما اینجا است.

برای بسیاری از خانواده های مسلمان, تماشای Ertugrul با هم تبدیل به یک نوع از شب مراسم. ما گرد هم می آیند و تماشا نشان می دهد به عنوان ما سعی می کنیم و درک بسیاری از روابط پیچیده بین شخصیت ناله در مادران ما زمانی که آنها در پنهان کردن چهره خود را هنگامی که گور جنگ صحنه آمده و لبخند در غرور پیامبر آموزه های عقب نگه خوب بچه ها از دست دادن. درست است که نشان می دهد هنوز برای رسیدن به گروه های دیگر اما من امیدوار هستم.

اگر هیچ چیز دیگری, هر کس می تواند پیدا کردن یک فرد در این نمایش می توان آنها را کامل تکامل یافته له و من به طور کامل حمایت کند. از همه مهمتر این normalisation از جمله مطالب واقعا می خواهد زمین شکستن وقتی که می آید به مبارزه با اسلام هراسی به عنوان آن را می دهد زیرچشمی نگاه کردن به فرهنگ و زندگی مسلمانان اجازه می دهد آنها را به طور منظم انسان…چیزی در جهان نوار آنها را هر روز.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de