اسقف نشین از نارنجی اجازه خواهد داد که کلیساها به نگه عمومی توده ها شروع ژوئن 14

اسقف نشین از نارنجی اعلام کرد یکشنبه, مارس 22 که توده ها می توانید شروع به در parishes در اسقف نشین شروع یکشنبه, ژوئن 14, که شامل شب زنده داری توده ها شب قبل از. اما اسقف کوین Vann تمدید تقدیر excusing کاتولیک از تعهد به حضور توده تا اجتماعات بزرگ تلقی امن دوباره.

اسقف نشین با صدور بیانیه ای گفت: آن را در “مشغول مشورت های گسترده” با مقامات بهداشت شهرستان و خود را مشاور پزشکی قبل از تصمیم گیری به تدریج باز کردن کلیساها برای توده با دستورالعمل های دقیق برای حضور, از جمله الزامات مورد نیاز در مورد نحوه به دریافت عشای ربانی.

“همه گیر شده است بنابراین ما شروع با گام های کوچک,” Vann در بیانیه ای گفت. “متوجه می شوند که عفونت مجدد یک نگرانی است که ما شاهد رخ داده در تگزاس و در جای دیگر من شبان ما برای آماده سازی خود را در کلیساها به اطمینان حاصل شود که این دستورالعمل ها به دنبال آن هستند بدون استثنا.”

در فاز یک اسقف نشین برنامه ای را به گروه های کوچکتر سالم کاتولیک به محدود توده با سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. فاز دو اجازه می دهد گروه های بزرگتر در حالی که فاز و سه اجازه می دهد کر به بازگشت به کلیسا و گردهمایی های اجتماعی را از سر گرفت.

اسقف نشین است که به درخواست همه کلیساها به رعایت قوانین زیر و دستورالعمل ها:

  • کسانی که بیش از 65 با شرایط بهداشتی اساسی و یا کسانی که علائم بیماری را تشویق به بازگشت به جرم است.
  • کلیسا خواهد بود به طور کامل به مقادیر قبل و بعد از هر یک از خدمات. آب مقدس فونت خالی خواهد بود.
  • ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود در همه کلیساها.
  • محلی ایمنی سفارشات مربوط به ماسک صورت دنبال خواهد شد.
  • مردم را دستور به یکدیگر را لمس نمی کند در حالی که تبریک.
  • کلیساها را ارسال علامت به تشویق شیوه های چنین به عنوان پوشش یک سرفه یا عطسه.
  • تهویه افزایش خواهد یافت با باز کردن درها و پنجره ها به عنوان آب و هوا اجازه می دهد.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت که این بسته آن کلیساها “از عشق برای ما آسیب پذیر برادران و خواهران و از سر نگرانی و نه به گسترش این بیماری است.” هیچ جزئیات در مورد برنامه ای برای بازگشایی منتشر شده است.

“در حال حاضر ما در حال کار و تلاش سخت برای باز کردن کلیساها ما بازگشت به بالا. اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما را همه امن و در حال آماده سازی برای انجام این کار” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net