واشنگتن دی سی: بازیگر آمریکایی داکوتای جانسون است که آوازی در گذشته در مورد افسردگی مسائل به تازگی افتتاح شد تا در مورد او چگونه است گرفتن از طریق خود منزوی در میان COVID-19 مستند.

با توجه به فاکس نیوز این 30 ساله ستاره گفت اضافی این هفته “شما در خانه شما را با دوستان خود شما را با خانواده خود را که شما قادر به انجام کارهایی است که شما را احساس ارزشمند و یا شما احساس می کنید مثل شما در حال انجام کاری با زندگی خود و یا که شما باید یک هدف است.”

این ‘Fifty Shades of Grey’ ستاره است که در گذشته در مورد مبارزه با افسردگی نیمی از زندگی خود گفت: خروجی “شما به نوعی در این صحنه و لباس, افسردگی, اما نه واقعا مطمئن شوید که اگر شما احساس می کنید که راه.”

این ’21 Jump Street’ ستاره رفت به اینكه چگونه اکثریت جهان در حال حاضر در وضعیتی وخیم از “درد بسیار زیاد و غم و اندوه” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

“این سخت است برای کاملا احساس مثبت در تمام طول روز هر روز هنگامی که جهان غم انگیز در حال حاضر. هست که فقط شما می توانید انجام دهید برای کمک به خودتان است اما حتی کسانی که کمی, کوچک, چیزهای کوچک مانند مدیتیشن و یا رفتن برای پیاده روی و یا اینکه به نوعی به بدن و مغز خود را و خود را. آن چیزهایی که من فکر می کنم که یک بزرگتر تفاوت در نهایت,” او اضافه شده است.

جانسون گفت: او در حال حاضر “خواندن تعداد زیادی” و تماشای فیلم است.

جانسون ستاره ها در آینده فیلم ” بالا توجه داشته باشید که در آن او به تصویر می کشد یک فرسوده دستیار شخصی به یک ستاره مجری فضل Davis, بازی های برگزار شده توسط Tracee Ellis Ross.

تلنگر مجموعه به برتر در سیستم عامل های دیجیتال در مه 29 در میان همه گیر تحت فشار قرار دادند که این فیلم تئاتر از انتشار اصلی آن تاریخ مارس 8.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net