آنتونی Kwan گتی ایماژ

عزاداران نور شمع در شب زنده داری مارس 15 به مناسبت معترضی که سال گذشته درگذشت در طول تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است.

دلار هنگ کنگ — چین حزب کمونیست را تحمیل جارو امنیت ملی قانون در هنگ کنگ توسط فیات در نشست سالانه آن بالای سیاسی در انتخابات گفت: پنج شنبه, جرم “دخالت خارجی” همراه با secessionist فعالیت ها و براندازی قدرت دولت است.

حرکت جسورانه ترین و در عین حال از پکن به تضعیف دلار هنگ کنگ را به استقلال آورد و مالی جهانی hub تحت کنترل کامل آن را به عنوان کار می کند به بازنویسی “یک کشور دو سیستم” چارچوب اجازه داده است که خاک را به لذت بردن از یک سطح از استقلال برای 23 سال گذشته.

پس از به طور پیوسته فرسایش هنگ کنگ آزادیهای سیاسی پکن نشان داد که امنیت ملی قانون خواهد بود یک ابزار جدید است که اجازه می دهد تا آن را به طور مستقیم به مقابله با مخالفت سیاسی که فوران در هنگ کنگ در ایران در سال گذشته است. ماهها و گاهی خشونت آمیز تظاهرات آغاز شد و در ماه ژوئن گذشته و fizzled از تنها بیش از بهداشت عمومی نگرانی های مربوط به شیوع کروناویروس.

این تاکتیک جدید علامت تشدید در پکن سرکوب در این مستعمره سابق بریتانیا و روشن ترین نشانه ای که آن را views هنگ کنگ به عنوان یک ناآرام منطقه به ارمغان آورد تا پاشنه پا پس از سال گذشته تظاهرات.

[هنگ کنگ مسیر پس از چین در سال 1997 توضیح داد]

این شهر در آینده تبدیل به یک نقطه از مشاجره در تشدید رقابت بین چین و ایالات متحده آمریکا; روز چهارشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: واشنگتن “از نزدیک به تماشای آنچه در” در هنگ کنگ است. معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ را به طور مستقیم به دادگاه تجدید نظر به واشنگتن برای مداخله غالبا با تکان دادن پرچم آمریکا در خیابان و دیدن خود را به عنوان آخرین سنگر مقاومت در برابر به طور فزاینده ای قاطعانه پکن تحت ریاست جمهوری شی جینپینگ.

“پکن تصمیم گرفتند برای خطرناک ترین مسیر گفت:” هو علم آویزان استاد روابط بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز. “آن را به جهان نشان می دهد که” یک کشور دو سیستم ” است اگر نه در حال حاضر بیش از تقریبا بیش از.”

وی افزود: “از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای هر کسی و به خصوص ایالات متحده می گویند هنگ کنگ است که هنوز مستقل و قابل دوام.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/beijing-signals-the-end-of-hong-kongs-one-country-two-systems-framework/2020/05/21/aadce07b-b315-465a-bfec-7ed72b5fb14f_video.html

در روز پنج شنبه, چین ساخته شده آن روشن شد اظهار کنترل هنگ کنگ را از طریق “بهبود” از آن حکومت.

“ما اطمینان از ثبات دراز مدت “یک کشور و دو سیستم’ ” وانگ یانگ, سر مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی گفت: در افتتاحیه نشست سالانه چین بالا, سیاسی, مشاوره بدن. در این جلسه بخش اول از دو جلسه سیاسی گردهمایی که در ادامه خواهد داد جمعه با ملی (NPC) با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

“ما همچنان به حمایت از بهبود اجرای سیستم ها و مکانیزم های قانون اساسی و قانون اساسی” وانگ گفت: در یک گزارش به جلسه.

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

بعد پنج شنبه, نمایندگان از پکن به هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر ملاقات با هنگ کنگ نمایندگان به چین مقننه به توضیح جزئیات امنیت ملی قانون است. قانون یک پاسخ مستقیم به سال گذشته تظاهرات را ممنوع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت دخالت خارجی و تروریسم گفت: استنلی Ng یک دلار هنگ کنگ معاون شرکت ملی صنایع پتروشیمی که در جلسه حضور داشتند.

این قانون می تواند به عنوان اوایل هفته آینده و دور زدن همه از هنگ کنگ معمول فرآیندهای.

قوانین مشابه پیشنهاد شد در سال 2003 و اجازه داده اند مقامات برای انجام جستجوهای بدون حکم. اما آنها رها شده بودند پس از تظاهرات گسترده و هرگز برداشت محلی دوباره.

“به ناآرامی های اجتماعی در سال گذشته نشان داد که دلار هنگ کنگ دولت قادر به تحمل عبور [امنیت ملی قانون] خود گفت:” Ng, پکن وفادار که برای سال ها تحت فشار قرار دادند به صورت یک قانون مشابه. “هنگ کنگ وضعیت خواهد بود قربانی با و یا بدون این قانون اگر جامعه ناپایدار است با توجه به معترضان خشونت است.”

ژانگ Yesui سخنگوی NPC جلسه گفت: در نظرات به رسانه های چینی که در هنگ کنگ است “جدایی ناپذیر” بخشی از چین است و امنیت ملی سنگ بنای ثبات در کشور است.

“در پرتو شرایط جدید و نیازهای ملی است که ورزش قدرت است که مندرج در [چینی] قانون اساسی برای ایجاد و بهبود” هنگ کنگ چارچوب قانونی او گفت:.

دلار هنگ کنگ دلار تضعیف شد و به شدت در برابر دلار ایالات متحده به عنوان گزارش های پدید آمده است.

پکن سرزنش سال گذشته ناآرامی در secessionist و نیروهای خارجی تحت تاثیر قرار. دولت پیشنهاد اجازه می دهد تا فرهنگ جامعه تبدیل به سرزمین اصلی چین لمس کردن ناآرامی اما جنبش به رشد گسترده تر و گاهی اوقات خشونت شورش خواستار دموکراسی کامل و مخالف چین در تلاش برای دور تراشه در هنگ کنگ فایروال با سرزمین اصلی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت افزایش فسخ چین بیش از ادعای خود آن را شکست خورده برای هشدار دادن به جهان از coronavirus خطرات در شیوع اوایل هفته. اما نظر خود را در هنگ کنگ کمتر مستقیم.

“من نمی دانم آنچه در آن است زیرا هیچ کس نمی داند در عین حال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید در روز پنج شنبه. “اگر آن اتفاق می افتد, ما آدرس که موضوع بسیار به شدت.” او نداد.

در وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus به نام چین انتظار می رود حرکت “بسیار بی ثبات کننده” برای هنگ کنگ است.

“هر گونه تلاش برای تحمیل امنیت ملی قانون می کند که منعکس کننده اراده مردم هنگ کنگ خواهد بود بسیار بی ثبات است,” او گفت:, “خواهد بود و ملاقات با محکومیت شدید از سوی ایالات متحده و جامعه بین المللی است.”

Ng هان Guan

AP

شرکت کنندگان در موج و پرچم ایالات متحده در طول یک تظاهرات خواستار انتخاباتی دموکراسی و فراخوان برای تحریم حزب کمونیست چین و کسب و کار دیده می شود به حمایت از آن در هنگ کنگ در Jan. 19.

وانگ نداد در چه “بهبود” به معنای. اما او همچنین با اشاره به این خاک چینی از ماکائو یک قمار توپی که باز کردن صفحه نمایش از مخالفت سیاسی نادر هستند و که در آن بسیاری از رهبران پا پکن خط.

تغییر را گسترده جلوه. تحت توافق بریتانیا امضا شده با چین قبل از آن دست به عقب هنگ کنگ در سال 1997 قلمرو قرار است برای لذت بردن از آزادی های نسبی آن حداقل تا 2047 تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

[هفته است که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ]

این تنظیم کمک هنگ کنگ به رشد به عنوان یک مرکز مالی جهانی و حتی پس از بازگشت به پکن را به طور کلی کنترل و اجازه داده است که ایالات متحده و کشورهای دیگر برای درمان این شهرستان متفاوت از چین است. آن را نیز اجازه هنگ کنگ به اجرای آن امور خود را به جز در امور خارجی و دفاع.

اما تحت Xi رهبری حزب کمونیست اتحاد تجاوز در هنگ کنگ استقلال با سرعت خیره کننده.

“من لال,” دنیس Kwok یک طرفدار دموکراسی در مجلس گفت: پیشنهادی امنیت ملی قانون. Kwok شد به طور خاص برای نقد پکن بود و به تازگی حذف شده از ریاست خود را از یک کلید شورای قانونگذاری کمیته. “این یک کامل و در کل تعجب و من فکر می کنم این به معنای پایان یک کشور و دو سیستم.’ ”

http://www.washingtonpost.com/video/world/pompeo-calls-china-a-brutal-authoritarian-regime/2020/05/20/407e80e6-b226-45f7-af93-5875059103e4_video.html

Kwok گفت که دولت Hong کنگ و پکن استفاده کرده coronavirus همه گیر به عنوان پوشش برای سرکوب این شهرستان است.

“هنگامی که جهان به تماشای آنها کشتن هنگ کنگ کشتن” یک کشور دو سیستم ” و با استفاده از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای حفظ مردم از بیرون آمدن اعتراض به,” او گفت:. “این است که مخرب ترین چیز اتفاق می افتد به هنگ کنگ پس از تحویل.”

در چهارشنبه Pompeo هشدار چین در مورد اقدامات خود را در هنگ کنگ گفت که این شهر طرفدار دموکراسی قانونگذاران بوده است “manhandled” این هفته “در حالی که تلاش برای متوقف کردن یک رویه بی نظمی توسط نرم افزار-پکن قانونگذاران.”

“پیشرو هنگ کنگ فعالان مانند مارتین لی و جیمی لای شد بريدن به دادگاه” Pompeo گفت: در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است. “اقدامات مانند این آن را مشکل تر برای ارزیابی است که هنگ کنگ باقی می ماند بسیار مستقل از سرزمین اصلی چین,” او گفت:.

برای ایالات متحده برای درمان هنگ کنگ به عنوان یک نهاد مجزا عمدتا برای اهداف تجاری وزارت امور خارجه باید تایید کرد که این شهر حفظ “درجه بالایی از خودمختاری” از چین. Pompeo گفت: آخرین تصمیم در مورد این بود که هنوز در انتظار.

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

معترضان نگه آگهی ها در یک مراسم به مناسبت معترضی که سال گذشته درگذشت در طول یک تظاهرات در 15 مه در هنگ کنگ است.

وزارت خارجه چین از طریق آن دفتر کمیساریای به هنگ کنگ روز پنجشنبه گفت که Pompeo بود “تهدید” هنگ کنگ و دولت او را متهم کرد و از “دخالت آشکار” در چین امور داخلی. آن هم در زمان هدف در بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.) برای قرار دادن “غیر قابل توجیه فشار بر چین حکومت مرکزی.”

“برخی از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا بارها و بارها carping در مورد [هنگ کنگ] مقننه و قضائیه شعبه در یک تلاش بیهوده برای جلال و exculpate شورش است که مخالفت چین و به دنبال به هم بزنید تا مشکل در هنگ کنگ ، “آنها فقط نمی خواهید برای دیدن هنگ کنگ درمان خود را تقسیم کنید و در مسیر برگشت: انگیزه های شوم خود را به طور کامل در معرض و ‘دست های سیاه و سفید’ هستند bared برای همه برای دیدن.”

در ماه های اخیر پکن نصب شده سخت جدید نماینده در هنگ کنگ به نام وطن پرست آموزش و پرورش برای القای بیشتر وفاداری به چین, و ترویج یک لایحه که آن را یک جرم جنایی به بی احترامی چین سرود ملی.

http://www.washingtonpost.com/video/world/chaos-returns-to-hong-kong-as-a-lawmakers-scuffle/2020/05/08/49eec853-25de-4762-b5ea-9f63cc8b6b48_video.html

نمایندگان از هنگ کنگ از جمله کری لام در شهرستان اجرایی وارد پکن روز جمعه در دو جلسه.

وانگ گفت: پکن پشتیبانی از هنگ کنگ نمایندگان تلاش برای “جلوگیری از خشونت در هنگ کنگ و برای بازگرداندن نظم است.”

اما به عنوان اخبار از پیشنهاد گسترش تماس های صادر شده برای مطلب تظاهرات گسترده در هنگ کنگ است.

“دست از ظلم و ستم رسیده هنگ کنگ گفت:” تد Hui یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس بود که به طور منظم از شرکت کنندگان در تظاهرات سال گذشته است. “تیره روز در حال آمدن است.”

Fifield گزارش از نیوزیلند. وانگ یوان در پکن و کارول Morello در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر استقلال

چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش

به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de