استوارت فرانکلین

AP

رقیب برلین تیم هرتا و اتحادیه مواجه یکدیگر در روز جمعه در خالی ورزشگاه.

برلین — هنگامی که برلین فوتبال باشگاه هرتا و اتحادیه ملاقات در پیچ شش ماه پیش جرقه به معنای واقعی کلمه به پرواز در آمد. تکه تکه بازی ها رو با خشن پرشوری جمعیت که روشن شراره و آتش بازی بر روی زمینه.

صحنه بسیار متفاوت از زمانی که تیم رقیب رفت و سر به سر یک بار دیگر در شب جمعه و سوت شروع تکرار سراسر هرتا برلین را خالی 75,000 صندلی ورزشگاه.

“این افتضاح است, آن را فقط افتضاح” گفت: هرتا طرفداران کریس Chwalisz, 56, به عنوان او تا به حال یک نتیجهی سیگار و شکایت در مورد عدم وجود جو و بدون زرق و برق در نیمه اول بازی.

پس از آن لگد کردن آن برای اولین بار پس از coronavirus بازی هفته گذشته آلمان بوندسلیگا شده است تشویق های طرفداران در صفحه اصلی اینجا و از نزدیک تماشا از خارج از کشور. آن را ارائه کرده است ورزشی-گرسنه تماشاگران یک فرصت برای لذت بردن از برخی از رقابت حرفه ای در حالی که لیگ های دیگر هنوز از اقدام و آن را می تواند تبدیل به یک مدل برای چگونه به رزومه ورزشی در سراسر جهان است.

اما فوتبال در هسته خود باقی می ماند یک تیم ورزشی است که در آن نزدیک تماس بدن است که اغلب اجتناب ناپذیر است. وجود دارد باقی می ماند سوال در مورد اینکه آیا بوندسلیگا قوانین برای تست قرنطينه و محدود کردن تماس خواهد بود به اندازه کافی برای اطمینان از کامل و عادلانه بقیه فصل است. و برخی از آلمان بیشتر, هاردکور, طرفداران فوتبال می گویند تیم در حال قرار دادن منافع مالی جلوتر از چه چیزی بهترین را برای بازیکنان و طرفداران این بازی است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/berlin-soccer-fans-ditch-masks-while-watching-hertha-beat-union/2020/05/22/3a12b3fe-55f7-489d-a67d-d88fd213b803_video.html

آلمانی فوتبال مقامات ابراز اعتماد به نفس که خود را همه گیر پروتکل های ایمنی را تضمین فصل می توانید ادامه دهید.

“تمام جهان در حال تماشای آلمان به ببینید که چگونه ما آن را انجام دهد” بایرن مونیخ مدیر Hansi تلنگر گفت: در اوایل این ماه. “این می تواند مجموعه ای به عنوان مثال برای تمام لیگ ها.”

در 50 صفحه استراتژی کاغذ های فوتبال لیگ برتر (DFL) گذاشته زحمت دقیق قوانین پوشش طیف گسترده ای از شرایط از تلویزیون تولید ترتیبات به تیم آموزش به بهداشت شخصی بازیکنان. تحت قوانین جدید تیم های رقیب را به می رسند در زمان های مختلف در استادیوم. در رختکن ماسک صورت اجباری هستند. و در زمین تیم, عکس دست دادن و یا کثافت ممنوع است.

[بوندسلیگا بازگشته است. در اینجا پنج چیز به عنوان دیده بان سطح بالا فوتبال را برمی گرداند.]

قبل از از سرگیری فصل همه تیم ها خواسته شد به صرف یک هفته در جمعی قرنطینه و coronavirus آزمایش های در حال انجام به طور منظم. اگر چه این اقدامات ممکن است به حداقل رساندن خطرات شیوه ها و مسابقات هنوز هم شامل گروه های زیادی از مردم از آمدن به تماس نزدیک.

بعد از بغل کردن و بوسیدن بین بازیکنان هرتا تجلیل از اهداف آخر هفته گذشته بوندسلیگا تا به حال به یاد تیم مورد قوانین محدود کردن تماس.

و به عنوان هرتا گل اول خود با دو گل در دو دقیقه در شب جمعه, تماس با محدودیت های بسیار دور از ذهن همه را در Fränky بار در جنوب برلین decked با هرتا شال و یادگاری که در آن طرفداران تماشای این مسابقه در چهار صفحه تلویزیون فوران در به سلامتی.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

Fränky نوار های ورزشی صاحب فرانک Sassoli می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که حل و فصل یک لایحه با هرتا طرفداران.

صاحب فرانک Sassoli, 62, حال مرتب جداول مورد نیاز 1.5 متر از هم جدا و گهگاه خواست مشتریان به دنبال ماسک قوانین که نیاز به چهره ای پوشش در هنگام راه رفتن را از طریق بار اما نه در حالی که نشسته است.

در حالی که بسیاری از میله های زندان در برلین همچنان بسته nonsmoking موسسات که در خدمت مواد غذایی مجاز به باز کردن. برخی از بزرگتر خود را به طور منظم باقی مانده بود دور به دلیل نگرانی در مورد ویروس او گفت: اما Sassoli گفت: اکثر خوشحال بودند به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی بازگشت.

“این بهتر از هیچ چیز است.” “طرفداران هیجان زده هستند طرفداران اینجا هستید.”

قبل از شروع coronavirus به هرتا-اتحادیه رقابت شد و در حال حاضر شکل دادن به یکی از بوندسلیگا شدید ترین. خود را در نوامبر مطابقت شد اولین بار در بیش از 40 سال است که این دو ردیف بالا برلین تیم بازی کرده بود هر یک از دیگر.

در حالی که اتحادیه می آید از سابق شرق هرتا را تحسین کرد از آنچه که در شهرستان وست اضافه کردن لبه های اضافی را به رقابت.

[برای بسیاری از طرفداران عدم ورزشی احساس می کند مانند از دست دادن. روانشناسان می گویند که طبیعی است.]

رابی Hunke یک مفسر ورزشی است که در میان معدود خبرنگاران اجازه ورود به ورزشگاه گفت: تدارکات بوده است صاف تا کنون.

“همه چیز عالی بود همه چیز روشن بود همه چیز کار می کرد او گفت:” از دو بازی آخر هفته گذشته. و در حالی که بسیاری از شکایت در مورد “شبح بازی ها” عاری از جو Hunke می بیند برخی از مثبت.

“I’m a freak, من یک خبرنگار ورزشی و من فکر می کنم آن را سرد به دیدن این مسابقات گفت:” روزنامه نگار که در غیر این صورت شده است اظهار نظر در مورد اتفاقات در خیابان در خارج از پنجره خود را و محتویات یخچال خود را. “این فوتبال خالص. تنها فوتبال است. چیزی بیشتر.”

او گفت که او نمی شود شگفت زده اگر لیگ های دیگر “کپی و چسباندن” مدل آلمانی.

Sean گالوپ

گتی ایماژ

هرتا طرفداران تماشای بازی تیم خود را در Fränky نوار های ورزشی در روز جمعه.

اما نه تمام شده است خیلی خوشحال برای دیدن بوندسلیگا بازگشت.

[اتحادیه بازیکنان در پاسخ به MLB ایمنی و بهداشت پیشنهاد برای تاخیر 2020 فصل بیس بال]

در یک نظرسنجی انجام شده توسط Infratest dimap برای آلمان پخش عمومی ARD 56 درصد از پاسخ دهندگان گفت: از سر گیری مسابقات فوتبال بود که این تصمیم اشتباه است. حتی پاسخ دهندگان که به طور کلی حمایت از کمتر coronavirus محدودیت های باقی مانده شک و تردید از سرگیری مسابقات — 45 درصد از پاسخ دهندگان در آن گروه مخالف این مسابقات است.

شاید هر دو هرتا و اتحادیه اکثر طرفداران هاردکور, شناخته شده به عنوان “ultras” آیا لگد پشت به شدت در برابر بازی سرگیری بدون فن.

“ما فوتبال را به عنوان محل ملاقات اجتماعی و باشگاه ها به عنوان یک چارچوب دموکراتیک برای مشارکت و تعهد” هرتا را Harlekins در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم و نمی خواهیم در همان قایق با کسانی که تنها دیدن یک کسب و کار و محصول در فوتبال و مشتاق برای به حداکثر رساندن سود خود را.”

چکش قلب یک اتحادیه fan club زمان مشابه موضع: “آن است که از این سوال برای بوندسلیگا به بازی” را نوشت.

چند بوندسلیگا باشگاه هشدار داده بود که آنها را ورشکسته اگر فصل نیست شروع دوباره.

“همه چیز در مورد تلویزیون گفت: Arne ریشتر, را پوشش می دهد که فوتبال آلمان آژانس خبری DPA. “که تنها دلیل آنها در حال بازی در حال حاضر. آن را برای هر گونه ایده عاشقانه از ورزش یا فوتبال. آنها نیاز به پول از ایستگاه های تلویزیون.”

[به عنوان NHL بازیکنان رای در 24 تیم حذفی پیشنهاد بسیاری از موانع دیگر باقی می ماند]

اما هنوز هم او گفت که او می یابد مقاومت از طرفداران سخت به درک. “چه حس بودن در هرتا ultras اگر هیچ هرتا کنه ؟” او گفت:.

در یک کشور که در آن تجمعات عمومی هنوز محدود به بیش از دو خانواده استثنا اعطا شده به این کشور فوتبال لیگ مطرح کرده اند برخی از ابرو.

“آن را منحرف”, آلمانی, پرتاب نیزه قهرمان جهان یوهانس Vetter گفت: رسانه های آلمان. “هر کس درد و رنج از طریق همان. به من نعمت خاص از سوال است.”

و شک و تردید از انصاف به سیستم نصب شده است.

یک کل فوتبال باشگاه در لیگ دوم دینامو درسدن مجبور شد به مدت دو هفته از قرنطینه در مارس 9, پس از سه بازیکن تست مثبت برای coronavirus. یکی دیگر از درسدن بازیکن و یک مربی تایید شد که این ویروس در هفته های گذشته است. آموزش هنوز هم مجموعه ای برای از سرگیری این آخر هفته. اما دو هفته قرنطینه باشگاه حامیان استدلال قرار داده اند بازیکنان خود را در یک نقطه ضعف سخت خواهد بود که برای غلبه بر.

Hunke این مفسر گفت که او فکر می کند می تواند وجود داشته باشد عوارض آینده به عنوان باشگاه درخواست تجدید نظر بودن مجبور به ماندن در حاشیه. اما او گفت: لیگ باید بروید.

در پایان شب جمعه در Fränky نوار وجود دارد کمی اختلاف در میان طرفداران. هرتا به پایان رسید بازی 4-0 این تیم را برنده دوم از فصل را از سر گرفت با این محدودیت های جدید.

Chwalisz که با حضور در اولین مسابقه خود را در هرتا در زمین خود در سن 7 گفت: او دیگر احساس بسیار پایین شبح منطبق است. او گفت که او می تواند محتوای بازی به پیش بروید بدون تماشاگر اگر آن را به معنای تیم او ادامه داد: به خوبی بازی.

“مهم نیست که هنگامی که نتایج مثل این ؟” او گفت:. “من فقط خوشحالم.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de