سرگئی Gapon AP

Belarusan رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو می دهد یک سخنرانی در طول یک رژه نظامی در مینسک در این ماه.

مسکو — هنگامی که بلاروس دستور داد اولین محموله از نفت ایالات متحده در اوایل این ماه آن را بیش از فقط یک انرژی معامله است. این یک پیام به مسکو: یکی از روسيه ترین متحدان قابل اعتماد بود تست روابط خود با غرب است.

Belarusan رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو که حکومت این کشور با دست پس از سال 1994 “در تلاش است تا نشان دهد که روس ها او می تواند زنده ماندن بدون حمایت” گفت: Artyom Shraibman از حس تجزیه و تحلیل یک مینسک مبتنی بر سیاسی مشاوره.

لوکاشنکو به مدت طولانی متعادل نگه داشتن روسیه نزدیک است اما نه بیش از حد نزدیک است. او به ندرت می اندازد تا هر گونه موانع به سیاست. اما لوکاشنکو همچنین دارای مقاومت کرملین فشار برای دو کشور برای تشکیل یک دولت متحد — چیزی که آنها توافق کردند که در سال 1999.

نفت است که اغلب بخشی از سیاسی مخلوط. بلاروس برد یار مقابله با روسیه و نگه داشتن نرخ تنزیل یکی از مسکو فروش امتیاز در نهایت به ایجاد وحدت پیمان رسمی.

[بلاروس علامت پیروزی روز با متضاد events]

بنابراین زمانی که آنها شکست خورده در دسامبر به توافق جدید برای قیمت نفت مسکو به فروش می رساند به مینسک روسیه به طور موقت قطع عرضه است. لوکاشنکو پس از آن قول داد برای تنوع بخشیدن به بلاروس نفت تامین کنندگان. او تحویل داده شده توسط خرید محموله از آذربایجان و نروژ و عربستان سعودی در پنج ماه گذشته سرمایه گذاری در یک coronavirus ناشی از شوک به قیمت نفت است.

مقابله آمریکا برای حمل و نقل. اما تعداد کمی دیگر روغن توافق هستند تا geopolitically قابل توجهی است که آنها بی درنگ بیانیه ای از وزیر امور خارجه مایک Pompeo, که گفت که آن را “تقویت بلاروس حاکمیت و استقلال است.”

Pompeo بازدید مینسک در اوایل ماه فوریه زمانی که او برای اولین بار ارائه شده برای فروش نفت آمریکا “در یک قیمت رقابتی.” آن مشخص شده اولین سفر به بلاروس با بالا دیپلمات های ایالات متحده پس از لوکاشنکو در زمان قدرت. سپس در ماه آوریل دو کشور به طور رسمی دوباره روابط دیپلماتیک زمانی که جولی فیشر یک مدیرعامل برای اروپا نام گرفت سفیر بلاروس — یک موقعیت که خالی بوده اند بیش از یک دهه.

نیکولای پتروف

Belta/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لوکاشنکو در دیدار با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در مینسک در ماه فوریه است.

اولین سفارش 80000 تن نفت ایالات متحده است که احتمالا یک تست از تدارکات. این تانکر حامل آن است که انتظار می رود برای رسیدن به یک لیتوانیایی بندر در اوایل ماه ژوئن با لهستان نیز اقدام به عنوان یک واسطه.

اگر همه چیز به آرامی بیشتر خرید ممکن است در افق. حمل و نقل نفت از طریق آن بالتیک همسایگان می تواند منجر به بلاروس بهبود روابط با آنها در دراز مدت به گفته تحلیلگران.

اما در کوتاه مدت درک اختلافات با روسیه می تواند عوارض داخلی برای لوکاشنکو که به دنبال یک ششم مدت در ماه اوت است. بلاروس اقتصادی و اقبال باقی می ماند نزدیک به روسیه و بلاروس می تواند هم بزنید نگران است که او خطر بیش از حد.

پس از بن بست بیش از قیمت نفت در اوایل این سال دو کشور به یک مصالحه و توافق و دولت روسیه و شرکت نفتی روس نفت گفت: ممکن است 15 است که در آن انتظار می رود به کشتی در حدود 9 میلیون تن به بلاروس در سال جاری — حدود نیمی از این مقدار بلاروس خریداری شده در سال های گذشته.

لوکاشنکو نیز رو به رو نقد در خانه و خارج از کشور برای پاسخ به کروناویروس همه گیر که او بارها و بارها عنوان. لوکاشنکو را نادیده گرفته است سازمان بهداشت جهانی پیشنهاد فیزیکی برای فاصله گرفتن اقدامات نگه داشتن کسب و کار باز حتی به عنوان کشور تایید موارد مشخصی به بیش از 33 ، 000.

[Coronavirus به سرعت در حال گسترش در بلاروس اما رهبر آن هنوز هم انکار می کند یک مشکل وجود دارد]

یک دولت-اجرای کانال تلویزیونی پخش یک گزارش در این ماه از بلاروس ادعا که Belarusans بی اعتمادی خود را دولت رسمی coronavirus آمار و ارقام. کانال یک خبرنگار و تصویربردار درگیر در قطعه تبعید شدند و پخش تمام فیلم خدمه محروم شد از اعتبار. یک Belarusan شبکه دولتی گفت: آن بود که کانال یک بخش شامل “خبر جعلی” و “تبلیغ.”

این اولین نمونه از coronavirus برافروختن نزاع میان مینسک و مسکو است. در ماه مارس لوکاشنکو colorfully مشت کردن در روسیه تصمیم به بستن مرز بین کشورها به عنوان یک coronavirus احتیاط با اشاره به تصمیم گیرندگان به عنوان “سر گرم.”

“آنچه در این حرکت خاص انجام شده است به او سیاسی است که او را به آوردن او و این کشور در واقع به صورت کاملا مرتب کردن بر اساس منطقه خطرناک در روابط با روسها گفت:” Yauheni Preiherman مدیر مینسک شورای گفت و گو در روابط بین المللی. “آن را مانند بلاروس در حال گردش به دور و یا هر چیزی اما این حرکت توسط لوکاشنکو آنها به وضوح بسیاری از مردم در روسیه عصبانی است.”

تاتیانا Zenkovich

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

Belarusan رهبر مخالفان نیکولای Statkevich, مرکز, می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او راه می رود به کمیسیون مرکزی انتخابات اتاق در طول یک تظاهرات در مینسک در این ماه.

“امریکا به عنوان لوکاشنکو را دوست دارد به تکرار بزرگترین قدرت روی زمین است. اما اهمیت روسیه برای بلاروس در سیاست بسیار بزرگتر است,” او اضافه شده است.

لوکاشنکو به مدت طولانی فاقد دوام مخالفان اما دو اعلام نامزدها در این انتخابات حداقل می تواند آن را جالب گفت: آندره anshul jain مینسک فکر مستقر در مرکز اروپایی برای تغییر و تحول است.

Anshul jain اشاره کرد که نامزد — Valer Tsapkala یک تاجر برجسته و سابق Belarusan سفیر ایالات متحده و Viktar Babaryka یک بانکدار و نیکوکار — می تواند “دریافت مقدار زیادی از توجه را از غیر معمول و قبلا نه فعال سیاسی” بخش Belarusan جامعه است.

Anshul jain گفت طرفدار روسیه و احساسات کاهش یافته است در میان Belarusans — در بخش های بزرگ به دلیل امور خارجه-رسانه های تبلیغاتی — با بسیاری از در حال حاضر به امید همکاری بیشتر با غرب است.

نسبتا متوسط روغن مقابله با ایالات متحده نباید بیش از حد به نوبه خود در این مسیر اما آن می تواند علامت اولیه ای از یک تغییر اقتصادی مخلوط بلاروس Shraibman گفت.

“تصور یک وضعیت که در آن بلاروس خواهد بود خرید نفت بیشتر از غیر روسی منابع و خواهد بود پمپاژ این نفت از طریق کشورهای بالتیک و لهستان خواهد شد و دریافت وام از صندوق بین المللی پول و غیر روسی موسسات” Shraibman از حس تجزیه و تحلیل ترافیک اضافه شده است. “اگر شما تصور کنید که این برای ادامه کار در پنج سال زمان بلاروس در حال حاضر تبدیل شدن به نوعی وابسته به غرب از نظر مالی. آن را ایجاد یک به طور کامل متفاوت و پویا.”

ادامه مطلب

روسیه پس از پیشنهاد یک اتحادیه متحد با بلاروس. در حال حاضر ایالات متحده است بین آنها.

هیچ مستند اینجا هستید:: بلاروس را قدرتمند رد coronavirus خطرات. او نشان می دهد سونا و ودکا.

اوپک و روسیه توافق بر کاهش در تولید نفت در تئوری

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de