NAMANGA کنیا — هنگامی که حبیبالله جمعه علی صف کامیون خود را پر از Whitedent خمیر دندان پشت صدها نفر از دیگران انتظار برای عبور از مرز از تانزانیا به کنیا او انتظار ندارد به صبر دو هفته برای آزمایش برای رمان coronavirus.

كانون مجاز به رانندگی در سراسر در غیر این صورت-بسته مرز بین شرق آفریقا دو تا از بزرگترین کشورهای, اما برای اولین بار دو ماه از این بیماری همه گیر آنها تا به حال برای آزمایش در عبور. بیش از 150 آزمایش مثبت شد و برگشت. بقیه صرف interminable روز انتظار برای نتایج خود را.

علی صرف روز خود را در هر دو کنیا و تانزانیا طرف مرز شهر Namanga که در آن زمانی که شما بر پا شما می توانید با عبور از مرز به راحتی به عنوان عبور از جاده ها است. او خریداری مواد غذایی در مغازه ها رد و بدل شده پول در بانک ها و در شب او خواب نشسته اند با رانندگان دیگر روی مقوا تشک زیر کامیون خود را. آنها طبخ و به اشتراک گذاری وعده های غذایی با تازه واردان به عنوان خط انتظار کامیون ها رشد می کند. دیگران پیدا کردن racier راه برای عبور زمان — جویدن خط تیراندازی, بازی, تاس, استخدام کارگران جنسی.

کامیونداران’ رشد وب از فعل و انفعالات امتیاز به یک معضل در مرزهای بین المللی: چگونه به اجازه ضروری تجارت از طریق بدون ویروس لغزش در آن. در یک جلسه برای حل و فصل بحران رو به رشد جمعه کنیا و تانزانیا توافق کردند که با شروع هفته آینده رانندگان را مجبور به گرفتن تست منفی گواهینامه قبل از شروع سفر خود را. به بسیاری از هزاران نفر از رانندگان کامیون که در حال حاضر صرف روز یا هفته در Namanga انتظار برای آزمون است که تصمیم گیری خواهد شد که دیر می آیند.

“اگر نتایج من دوباره مثبت که می گویند که چگونه بسیاری از مردم من می خواهم که آلوده می شود ؟” گفت: علی, 47. “من تقریبا مطمئن هستم بسیاری از ما در اینجا در حال حاضر ویروس.”

ده ها کامیون صبر کنید برای عبور از مرز در Namanga در روز چهارشنبه. كانون مجاز به رانندگی در سراسر در غیر این صورت-بسته مرز میان کنیا و تانزانیا اما آنها برای اولین بار تا به حال برای دریافت گواهی و گفت که آنها ویروس رایگان.

متخلخل مرز ناکارآمد تست و محدود تماس با ردیابی ساخته شده این شهر یک مکان ایده آل برای coronavirus به گسترش است. کامیونداران می گویند انتظار طولانی آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و هزینه آنها را در وقت و پول. این شهر کسب و کار مردم که ارتباط برقرار کردن با آنها به صورت روزانه گرفتار شده بودند بین ترس از سرایت و عدم تمایل به معیشت خود را.

رانندگان کامیون توزیع کالا بلکه گاهی اوقات بیماری عنوان شد به خصوص روشن در طول HIV را گسترش در آفریقا جایی که آنها حمل این ویروس در دو میزان از جمعیت عمومی است. كانون’ تماس با ما سخت تر برای ردیابی از افرادی که میرم سفر با هواپیما مثلا جایی که مسافر لیست در دسترس هستند. در Namanga کامیون رانندگان مخلوط کرده به شهر به عنوان آنها صبر کنید, ساخت تماس با ردیابی تقریبا غیر ممکن است.

رانندگان کامیون صبر کنید در یک جمعیت در پست مرزی در Namanga در روز چهارشنبه. در حالی که انتظار برای او coronavirus نتایج آزمون حبیبالله جمعه علی, مرکز جلو در یک ماسک قرمز شده خریداری مواد غذایی در مغازه ها و رد و بدل کردن پول در بانک ها در Namanga تعامل با چندین نفر در این شهر است.

کنیا گمرک مسائل مربوط به ترخیص کالا از گمرک, گواهینامه برای رانندگان کامیون در یک دفتر در Namanga. کامیونداران می گویند انتظار طولانی برای ترخیص آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و هزینه آنها را در وقت و پول.

کنیا سلامت-مراقبت کارگر صحبت می کند با یک راننده کامیون در حال انتظار برای او گواهی ترخیص.

بالا: رانندگان کامیون صبر کنید در یک جمعیت در پست مرزی در Namanga در روز چهارشنبه. در حالی که انتظار برای او coronavirus نتایج آزمون حبیبالله جمعه علی, مرکز جلو در یک ماسک قرمز شده خریداری مواد غذایی در مغازه ها و رد و بدل کردن پول در بانک ها در Namanga تعامل با چندین نفر در این شهر است. پایین سمت چپ: یک شیلینگ گمرک مسائل مربوط به ترخیص کالا از گمرک, گواهینامه برای رانندگان کامیون در یک دفتر در Namanga. کامیونداران می گویند انتظار طولانی برای ترخیص آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس و هزینه آنها را در وقت و پول. پایین سمت راست: یک کنیا سلامت-مراقبت کارگر صحبت می کند با یک راننده کامیون در حال انتظار برای او گواهی ترخیص.

کنیا آزمون در مرز شده است تنها نشانه ای واقعی از میزان شیوع در تانزانیا: دولت نشده منتشر شد اطلاعات در مورد جدید از آوریل 29. رئیس جمهور تانزانیا جان Magufuli گفت: شماره در حال سقوط هستند اما سفارت آمریکا در بیانیه هفته گذشته گفت: بسیاری از بیمارستان ها در پایتخت سابق, Dar es Salaam شده بود ضعف و که احتمال ابتلا به ویروس در آن شهر بود “بسیار بالا است.”

تانزانیا گرفته شده کمتر روز به روز اقدامات لازم برای کنترل این ویروس را گسترش بیش از کنیا که در هنگام غروب به طلوع حکومت نظامی اجباری ماسک پوشیدن و موضعی مستندات. کنیا بیش از 1100 مورد تأیید شده است و به طور کلی ستایش جدیت پاسخ آن با وجود سرکوب حکومت نظامی مجرم که به کشته شدن بیش از ده نفر و اخراج از ساکنان زاغه ایم که چپ بی خانمان در زمانی که بهداشت و بهداشت اهمیت است.

کنیا مراقبت های بهداشتی کارگران نمونه برداری از رانندگان کامیون برای رمان coronavirus آزمون. در Namanga کامیون رانندگان مخلوط کرده به شهر به عنوان آنها خود را منتظر نتایج آزمون, ساخت تماس با ردیابی تقریبا غیر ممکن است.
این تست توسط مراقبت های بهداشتی کارگران در مرز تنها نشانه ای واقعی است که جهان از میزان شیوع کروناویروس در تانزانیا است که متوقف شده است گزارش خود را در مورد اعداد.

در Namanga کنیا تنها آثار مخاطبین از موارد مثبت و تاخیر در گرفتن نتایج به معنی کامیونداران می توانید دندانه دار کردن صدها نفر از مخاطبین قبل از دانستن وضعیت خود را. و از آنجا که مقامات کنیا به سادگی به نوبه خود در اطراف آلوده تانزانیا رانندگان کامیون به جای quarantining آنها را در مرز آنها همچنین از دست دادن این فرصت را به مصاحبه با آنها را در فرد مورد تماس با ما.

“تماس با ما می ترسیم با استفاده از تلفن یا جسمی توسط داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه رهبران منطقه و یا سازمان های امنیتی گفت:” استر Somoire که هدایت سلامت پاسخ در کنیا شهرستان که در آن Namanga است. “اما آن را پیچیده به ویژه در مرزهای بین المللی مانند Namanga.”

رشد تعداد موارد مثبت در مرز تشدید به یک رویارویی بین کنیا و تانزانیا دولت. تانزانیا و منطقه ای دولت رسمی گفت: کنیا بود که به دروغ گزارش مثبت آزمون نتایج جستجو برای تانزانیا كانون به عنوان “یک خرابکاری عمدی استراتژی طراحی شده توسط کنیا در برابر ما صنعت گردشگری” و این که دولت انجام داده بود خود را آزمایش آن دسته از رانندگان و آنها آمدند منفی است. دو کشور رقابت بیش سودآور حیات وحش گردشگری.

در جلسات روزانه, کنیا سلامت وزیر Mutahi Kagwe است به نام پست مرزی “نقاط داغ” است اما ارائه شده اطمینان داد که سخت کوش به معنی آزمایش آلوده تانزانیا رانندگان کامیون نیست “در میان ما.” روز جمعه توافقنامه تصریح شده است که نتایج تمام آزمایشات بیشتر از رانندگان کامیون منتشر خواهد شد علنا اما “بدون ذکر ملیت آلوده.”

در اروپا و بسیاری از کشورهای معاف رانندگان کامیون حمل و نقل کالا از چک در مرزهای خود را. ایالات متحده و کانادا نمی آزمون كانون عبور خود را 5,500 مایل مرز. در شرق آفریقا هر چند تست شایع تر است: اوگاندا پیدا کرده است ده ها تن از آلوده کنیا رانندگان کامیون و زامبیا بسته مرز خود را به تانزانیا كانون پس از شیوع در مرز ایجاد یک نقطه داغ وجود دارد.

کنیا کارگر اسپری ضد عفونی کننده بر روی یک کامیون در حال انتظار برای عبور از مرز کنیا و تانزانیا در Namanga در روز چهارشنبه. در Namanga کنیا تنها آثار مخاطبین از موارد مثبت و تاخیر در گرفتن نتایج به معنی کامیونداران می توانید دندانه دار کردن صدها نفر از مخاطبین قبل از دانستن وضعیت خود را.
کنیا کارگر disinfects یک کامیون در Namanga پست مرزی. بیش از 150 کامیون رانندگان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شده است و از اینجا.

کامیونداران مانند علی که امید به وارد کنیا شد و در پایان عقل جمعه به عنوان آنها منتظر ساعت برای مقامات بهداشت به سواب گلو. ده ها تن از آنها گفته شد به صبر در بتن لخت اتاق با صندلی. برخی را با سر خود را در دست خود را, تلاش برای چرت زدن در حالی که انتظار. هنگامی که یک مقام بهداشتی نشان داد تا او پرسید: این رانندگان به عمل اجتماعی فاصله و جمعیت lunged در او گفت بسیاری آن را مسخره بود به انتظار آنها را به فاصله زمانی که آنها حتی نمی شد با توجه به محل نشستن.

“واقعا صادقانه شما را در جلوگیری از, شما, پخش كردن,” رابرت گفت: Kimani یک شیلینگ راننده حمل و نقل گوجه فرنگی از ایرینگا در مرکز تانزانیا که خود دلیلی برای عصبانی شود. او در ابتدا تست شده و پنج روز پیش اما زمانی که نتایج اعلام شد و نام او گم شده بود از لیست.

“وجود دارد چهار نفر از ما که می خواهم. آنها حتی نمی باید حسن نیت ارائه میدهد به من بگویید چه اتفاقی افتاده است,” او در مصاحبه ای گفت: بعد از آن. “در این روز من منتظرش بوده ام که در آن من شده است ؟ من شده اند در سراسر. شاید این ویروس می تواند بیش از همه بیش از حد.”

کنیا مقامات بهداشتی کاهش یافته است به نظر گم شده نتایج.

یک مددکار اجتماعی چپ به جعبه از کاندوم به مارسی Mwajuma Kioko مرکز و جنی در این باره در یک مرکز بهداشت در Namanga. Kioko و در این باره هستند در معرض خطر ابتال به این رمان coronavirus در شغل خود به عنوان کارگران جنسی.

مارسی Mwajuma Kioko, 32, اماکن کاندوم در یک تلگراف واقع در دستشویی در Namanga پست مرزی.

چپ: یک مددکار اجتماعی چپ به جعبه از کاندوم به مارسی Mwajuma Kioko مرکز و جنی در این باره در یک مرکز بهداشت در Namanga. Kioko و در این باره هستند در معرض خطر ابتال به این رمان coronavirus در شغل خود به عنوان کارگران جنسی. راست: مارسی Mwajuma Kioko, 32, اماکن کاندوم در یک تلگراف واقع در دستشویی در Namanga پست مرزی.

هر کسی که متکی بر شهر مرزی را در اقتصاد از مغازه داران به کارگران جنسی هستند با احتیاط ادامه کسب و کار به عنوان معمول است. برای بسیاری است که شامل عبور از مرز نامرئی اجرا می شود که از طریق آن است.

جنی Heri, 39 و مارسی Mwajuma Kioko, 32, گفت: آنها پرداخت می شود به رابطه جنسی با شش تا 10 راننده کامیون مشتریان یک روز بیشتر تانزانیایی. روز چهارشنبه آنها در کنیا جانبی را انتخاب کنید تا صدها نفر از کاندوم در دولت کلینیک و همچنین تغییر تانزانیا شیلینگ به کنیا شیلینگ به سیم خانه به فرزندان خود. Kioko قرار داده و برخی از کاندوم ها در یک تلگراف در مردان حمام در ورود به مرز پست قبل به دنبال مشتریان بیشتر در میان رانندگان انتظار در تانزانیا طرف.

در این باره گفت که او و دیگر کارگران جنسی باید با اتخاذ شیوه های جدید مثل روبرو مشتریان در حالی که داشتن رابطه جنسی و بهداشتی بخش هایی از بدن خود را به مشتریان خود را لمس, اما آنها می دانستند که آنها با قرار دادن خود در معرض خطر است.

“ما می دانیم که کامل نیست,” او گفت:. “اما این کار ما, ما به اندازه کافی به طوری که بچه های ما رنج می برند نیست.”

دو تانزانیا رانندگان کامیون چت در حالی که انتظار در Namanga پست مرزی در روز چهارشنبه. كانون’ تماس با ما سخت تر برای ردیابی از افرادی که میرم سفر با هواپیما مثلا جایی که مسافر لیست در دسترس هستند.

کسب و کار مردم در Namanga که با تعامل Kimani راننده که گفت: اولین آزمون نمونه رفت از دست رفته توصیف یک حس عمیق از نگرانی در مورد آینده در تماس با بسیاری از رانندگان کامیون به صورت روزانه.

“اگر آنها واقعا جدی آنها را دنبال کنید تا با ما گفت:” الیزابت Wanjiku, 42, که اجرا می شود یک پول ارز. “یا دولت باید به ما پول بدهید و به ماندن در خانه اگر آنها می خواهند برای محافظت از ما.”

بر خلاف علی که می خوابد زیر کامیون, Kimani می توانید استطاعت به ماندن در یوسف Kitalama مهمانخانه که در آن ضد عفونی کننده ارائه شده است. اما Kitalama اتاق اغلب اجاره ای و به اشتراک گذاشته شده توسط غریبه ها به دنبال صرفه جویی در پول است.

“مردم در حال انجام این کار بسیار برای محافظت از خود — شستن دست و تمام وقت خود را ساخت ماسک از پارچه” گفت: Kitalama. “ما در حال انجام بهترین های ما اما دولت نیز باید انجام بخشی خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de