حیدرآباد: پس از گورستان محلی این شهر آغاز شده و با اعتراض به تدفین به مردم با توجه به COVID-19 یک راه حل پدید آمده در قسمتهای بیرونی حیدرآباد. یک بخش مجاور به 50 هکتار از Wakf زمین تحت Dargah Faqeer آخوند نزدیک به Shareef نگر در Balapur است که برای استفاده از تدفین قربانیان کرونا.

در اکتبر 2018 و 50 هکتار از Wakf زمین Dargah Faqeer ملا در Balapur اختصاص داده شد یک فضای متصل به Dargah برای یک قبرستان. این استفاده خواهد شد اگر مرحوم kin در صورت اعتراض از محلی گورستان.

همیشه از این گزارش خشم از محلی گورستان’ مدیریت شروع به گردش حیدرآباد MP و AIMIM حزب رئیس Asaduddin Owaisi پیشنهاد استفاده از این قبرستان به عنوان آن بود در واقع در حومه. “برای حل مشکل دفن کسی که مرده از ویروس آن تصمیم گرفته شد به جای اختصاص قبرستان برای مرحوم” مطلع میرزا سلیم Baig, the corporator از Riyasath نگر.

او گفت که این قبرستان خواهد بود ایده آل به عنوان آن را در حدود 10 کیلومتر به دور از شهرستان. “کسانی که در اثر این ویروس در حال به خاک سپرده شد در یک جداگانه تحت محاصره در گوشه ای از قبرستان. تا حالا چهار دفن شده است” اضافه شده Saleem Baig.

Covid-19 قربانیان گور در یک بخش از 50 هکتار از Wakf زمین تحت Dargah Faqeer ملا در Balapur تعیین شده برای COVID-19 تدفین. عکس: محمد حسین

پیوستن به دولت هنجارها و مشاوره پزشکی هر قبر هشت پا عمیق و فاصله دو تا سه فوت است نگهداری می شود بین دو گور. به حفاری هشت پا قبر یک JCB (یوسف سیریل BAMFORD) یک ماشین استفاده می شود است. حدود سه قبر بلوک های آماده شده برای دفن قربانیان بیشتر.

در همین حال ساکنان زندگی نزدیک به قبرستان باید اعتراض. “مرده ها آورده بودن برای دفن در طول شب ساعت. برای اطمینان از این ویروس نه در منطقه ما درخواست مقامات برای پاکسازی محیط از آنجا که حدود 200 خانواده در اینجا زندگی می کنند. این مسیر می تواند اجتناب شود و متناوب منطقه با جمعیت کمتر می تواند انتخاب شود گفت:” یک محلی در صورت درخواست ناشناس ماندن.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de