اختر سومرو

ایسنا

نجات کارگران و بستگان حرکت بدن از سقوط هواپیما قربانی در خارج از سردخانه در کراچی پاکستان در روز شنبه.

اسلام آباد پاکستان یکی از بازماندگان از یک مسافر سقوط هواپیما در کراچی که منجر به کشته شدن ده ها تن در توصیف و هرج و مرج در فاجعه را پس و فرار معجزه آسا از خرابه.

“من می توانید ببینید آتش کشیده شد. من نمی توانستم هر نفر – فقط شنیدن فریادهای” محمد زبیر گفت: local television channel. زبیر یکی از دو بازماندگان همه 97 افراد دیگر در هیئت مدیره کشته شدند.

این خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط جمعه فقط آخرین حادثه مرگبار برای حامل های ملی که به مدت طولانی به حال فقیر رکورد ایمنی. هواپیمایی مدیر عامل شرکت گفت: علت این سقوط هنوز مشخص شده است اما دو شرکت هواپیمایی مقامات گفت: شکست مکانیکی مربوط به ارابه فرود آورده پایین هواپیما. دولت رسیدگی به این حادثه راه اندازی شد جمعه.

ایرباس A320 که تا به حال 99 نفر سرنشین زده یک محله مسکونی در مرز فرودگاه کراچی آسیب رساندن به بیش از 20 خانه.

در لحظات قبل از سقوط, خلبان گفت: کنترل ترافیک هوایی وجود دارد یک مشکل هواپیمایی مدیر ارشد ملک گفت. خلبان گفت: “‘یک مسئله وجود دارد و که است که در آن ارتباطات به پایان می رسد و تصادف اتفاق می افتد,” ملک گفت: خبرنگاران محلی در اواخر جمعه.

ملک گفت: تا زمانی که جعبه سیاه یا ضبط پرواز را می توان بهبود آن را خیلی زود به تعیین علت سقوط.

اما دو شرکت هواپیمایی مقامات در جریان این حادثه گفت: این هواپیما به پایین آورده شد با شکست مکانیکی همراه با ارابه فرود.

به عنوان خلبان اول اقدام به زمین فرود دنده شکست خورده, مقامات گفت. و سپس هنگامی که خلبان اقدام به فرود اضطراری در این مانور آسیب دیده و یک مخزن سوخت و فرستاده هواپیما careering به نزدیکی محله به گفته یکی از مقامات است.

هر دو مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان آنها را مجاز به صحبت با رسانه ها.

شاهدان گفت: هواپیمای مسافربری به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از آن سقوط کرد در مدل مستعمره محله آسوشیتد پرس گزارش داد.

ارتش پاکستان است که منجر جستجو و نجات تلاش ها و گزارش اجساد همه قربانیان بدست آمده از محل سقوط شنبه.

تصادف رخ داده در طول مشغول سفر دوره در پاکستان است. محدودیت در پروازهای داخلی فقط به حال برداشته شده است در آخر هفته گذشته با کاهش coronavirus مربوط به محدودیت. و عید فطر به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان می افتد این آخر هفته. تعطیلات است که به طور سنتی جشن با مراجعه بستگان.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان تا به حال فقیر رکورد ایمنی برای سال. در سال 2016 یک PIA پرواز داخلی سفر از چترال به اسلام آباد سقوط کرد, کشتن تمام 48 مسافر و خدمه روی عرشه کشتی. در سال گذشته یک PIA پرواز فرود در یک فرودگاه کوچک در این کشور سقوط کرد و پس از لغزیدن کردن باند. همه مسافران جان سالم به در برد اما این هواپیما به شدت آسیب دیده بود. و یکی از مرگبارترین PIA تصادفات رخ داده در سال 1992 در نپال کشتن تمام 167 نفر در هیئت مدیره.

Shaiq حسین در اسلام آباد و الحق نواز خان در پیشاور کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

پاکستان هواپیمای سقوط در نزدیکی فرودگاه کراچی با 99 سرنشین; حداقل 2 survive

در درخشان فرودگاه جدید پاکستان می بیند بلیط برای احیای این کشور اعتبار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de