با استفاده از 6 پا لوله های پی وی سی به عنوان یک یادآوری به فاصله اجتماعی دوم-دوره ابتدایی کلاس در زمان آخرین سفر زمینه از طریق Bolsa تالاب در هانتینگتون بیچ در سهشنبه, مارس 22.

 • Carden هنرستان ابتدایی برای یک لحظه مکث برای تماشای یک خون اشام عبور دنباله دار در طول یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دانش آموزان در حال آماده رفتن به ساحل نیوپورت به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • دانش آموزان با استفاده از شش پا قطب اجتماعی فاصله به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دانش آموزان با استفاده از قطب اجتماعی فاصله به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Kacy اندرسون و دختر او را به زندان استراحت به عنوان 2دومین درجه, کلاس طول می کشد یک سفر درست و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Carden هنرستان ابتدایی اصلی Shagha Ghonouie و دخترش کلارا, استراحت, به عنوان, 2دومین درجه, کلاس در زمان یک سفر درست و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر در دو مسیر پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دانش آموزان با استفاده از شش پا قطب اجتماعی فاصله آنها به عنوان عبور از یک پل در حالی که 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Carden هنرستان ابتدایی اصلی Shagha Ghonouie دخترش کلارا و داریوش دیویس حق استراحت در طول یک 2nd grade class زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • پدر و مادر گرفتن عکس از 10 دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی به عنوان آنها را به یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن برای گفتن سلام به هر یک از دیگر در طول دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • کوهنورد راه خود را در اطراف دنباله به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر و در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Carden هنرستان اصلی Shagha Ghonouie و داریوش دیویس منجر می شود به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان مدرسه ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر و در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • کون بزرگ اندرسون و تایلر سندوسکی بازی خود را با شش پا قطب استفاده می شود به فضای هر یک از دیگر به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان مدرسه ابتدایی باید یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر و در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • دره عمیق و باریک Bui و آدری Chau نگه دارید و بر روی شش پا قطب برای فاصله به عنوان 2nd grade دانش آموزان از Carden هنرستان ابتدایی یک کلاس در زمینه سفر و قرنطینه شکستن به سلام کردن به یکدیگر به عنوان آنها در یک دو مایل پیاده روی را از طریق Bolsa Chica تالاب در بیم خیابان در هانتینگتون بیچ یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

10 دانش آموزان از Carden هنرستان خصوصی K-8 مدرسه در این شهر ملاقات کرد در این تالاب برای پیاده روی و برخی از مقدار مورد نیاز ابتلا تا قبل از پایان مدرسه.

“مبارزه با بی قراری و نا امیدی از گیر بودن داخل.” مامان داغ اندرسون گفت. “هنگامی که آنها به طور معمول خواهد بود خارج از بازی یا آموزش مناسب همراه با نزدیکترین دوستان خود را.”

فرار از قرنطینه اولین بار بود که بیشتر به حال دیده می شود هر یک از دیگر در فرد پس از coronavirus شیوع دانش آموزان مجبور به رفتن آنلاین برای باقی مانده از سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de