در پاسخ به یک مقام کاخ سفید برای بررسی منطقه لس آنجلس به عنوان پایدار coronavirus کانون محلی مقامات بهداشت عمومی در روز شنبه, مارس 21 گفت: منطقه روندها هستند “به دنبال بسیار خوب” با وجود نصب مرگ و میر.

که تلفات شامل یکی دیگر از 35 ساکنان که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات اعلام کرد جمعه هل دادن در این شهرستان در مجموع به 2,049. این شهرستان همچنین اعلام کرد 1,072 جدید تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آوردن تعداد کل عفونت تا کنون به 43,052.

“ما عمیقا متاسف” گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر و اضافه کرد که مرده و خانواده های آنها همچنان در افکار خود را به او ارائه عاقلانه روزانه شمارش.

این شهرستان را به روز رسانی روزانه وارد در یک کنفرانس مطبوعاتی از جمله دکتر دبورا Birx کاخ سفید رئیس coronavirus هماهنگ کننده. Birx با اشاره به لس آنجلس به عنوان یک منطقه که در آن ویروس همچنان به گسترش در حالی که مناطق دیگر در کشور گزارش کاهش می یابد.

Birx گفت: L. A. شهری که شامل اورنج کانتی است مشکل ادامه به همراه واشنگتن دی سی و شیکاگو است.

“حتی اگر واشنگتن باقی مانده است بسته L. A. باقی مانده است بسته شیکاگو باقی مانده است بسته ما هنوز هم دیدن مداوم این موارد,” او گفت: با توجه به لس آنجلس تایمز.

نقطه به آنچه او گفته بود “مداوم بالا بودن تعداد موارد” Brix گفت که او خواسته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور بررسی L. A. و شهرهای دیگر به “واقعا درک که در آن این موارد جدید از آینده و آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از آنها را در آینده است.”

فرر گفت: CDC اپیدمیولوژی را برای هفته ها در حال همکاری با مقامات از L. A. شهرستان است که شانه بسیار کالیفرنیا coronavirus بار پیشرو دولت در مرگ و میر و موارد.

“ما به طور کلی امتیاز داده به دنبال بسیار خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که منطقه را بستری نرخ کاهش یافته بود 15 درصد و مرگ و میر کاهش یافته بود 12 درصد.

“ما در حال حرکت در مسیر درست” او گفت:.

از روز جمعه به تازگی گزارش شده مرگ و میر در شهرستان لا, 25 شدند بیش از سن 65 20 از آنها شرایط بهداشتی اساسی; 5 شدند بین سنین 41 و 65 3 از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

اواسط روز گزارش را شامل نمی شود به روز شده در مجموع برای ساحل طولانی و پاسادنا که هر دو کار خود را سلامت بخش است.

از همه 1,898 افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان از coronavirus-علل مربوط که در آن نژاد و قومیت اطلاعات در دسترس بود حدود 39 درصد لاتین 29 درصد سفید, 17 درصد, آسیایی, 12 درصد آمریکایی آفریقایی, 1 درصد بومی هاوایی و یا جزایر اقیانوس آرام و 1 درصد شناسایی به عنوان یکی دیگر از مسابقه.

حدود 93 درصد از افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 داشته اند شرایط بهداشتی اساسی.

بیش از 412,000 COVID-19 آزمایشات تجویز شده است در شهرستان فرر گفت: حدود 9 درصد از این افراد باید آزمایش مثبت برای ویروس.

فرر گفت: مسئولان در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر تعداد موارد و مرگ و میر و همچنین به عنوان شاخص مانند بیمارستان ظرفیت و در دسترس بودن تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم.

بسیاری از این اقدامات روند مثبت گفته است. نرخ انتقال کاهش یافته است از یک فرد مبتلا به این ویروس آلوده در مورد سه نفر دیگر به یک نفر با این ویروس آلوده یکی دیگر فرد به طور متوسط ،

“این بسیار خوب است و این نشان می دهد که آنچه که ما در حال انجام بیش از چند هفته گذشته — ماندن در منزل, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ما پارچه پوشش صورت — منجر به کاهش تعداد عفونت از آنچه ما را به حال به حال ما نمی شود هر گونه اقدام است.”

هنوز L. A., San Bernardino, San Diego, رودخانه و نارنجی, استان ها اختصاص 77 درصد از موارد جدید در سراسر کشور توسط پنج شنبه و 88 درصد از مرگ و میر با وجود متشکل از حدود نیمی از کالیفرنیا 40 میلیون نفر.

ایالت اخیر رشد را می توان توضیح داد: در بخش افزایش تست. آزمایشگاه های انجام شده 20 درصد بیشتر تست های این هفته از آخرین مورد 45,000 هر روز — با درصد که دوباره مثبت را از 4.8 درصد به 4.1 درصد. در سراسر کشور در هفته گذشته شده است وجود دارد در مورد 1.13 آزمون در هر 1000 نفر در هر روز — کوتاه از فردی شهرستانهای مورد نیاز از 1.5 به ازای هر 1000 نفر هر روز در جهت حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی. توانایی تشخیص و جداسازی موارد جدید است یک کلید برای جلوگیری از موج دیگری بر از سرگیری زندگی عادی.

از آنجا که از virus’ جوجه کشی دوره تا 14 روز به علاوه زمان بین در حال آزمایش و دریافت نتیجه مورد جدید تشخیص این هفته می تواند منعکس کننده عفونت رخ داده است که به عنوان دور برگشت به عنوان اواخر ماه آوریل است. به عنوان اکثریت از کالیفرنیا آغاز می شود به بخشی از بازگشایی هر اثر عفونت نرخ به احتمال زیاد نمی تواند منعکس تا ماه ژوئن.

شهرستان ادامه به اینچ به جلو با لغو تعطیلی که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. مقامات بهداشت عمومی باز ساحل دوچرخه مسیرهای داخلی مراکز برای منظقه خدمات و راهپیمایی در روز جمعه.

سفارش یک اقدام قابل توجهی به عنوان آخر هفته روز یادبود سنتی شلوغ زمان در ساحل. تحت تجدید نظر سفارشات مجاز, ساحل, تفریح و سرگرمی فعالیت های شرکت عبارتند از:

 • شنا
 • گشت و گذار
 • در حال اجرا
 • راه رفتن
 • اسکیت
 • دوچرخه سواری

به گفته مقامات ساحل حمام باز باقی می ماند. ساحل پارکینگ در Dockweiler دولت, ساحل, Will Rogers State, ساحل, زوما و Surfrider ساحل باز خواهد شد در بخشی از ظرفیت. سانتا مونیکا تعداد زیادی بسته به عنوان عمومی ترین ساحل مقدار زیادی.

شهرستان تاکید کرد #BYOM — یا خود را به ارمغان بیاورد ، در حالی که شما می توانید شنا, شما هنوز هم نیاز به پوشیدن صورت پوشش در خارج از آب است.

 • نوزادان و کودکان با سن کمتر از 2 نباید لباس پارچه پوشش صورت
 • مردم باید اقامت حداقل شش فوت دور از دیگر افرادی که در خانواده خود
 • گردهمایی با هر اندازه و یا رویدادهای دیگر مجاز در سواحل است. که شامل مسابقات ورزشی, جوانان, اردوگاه های تفریحی و یا برنامه نویسی
 • صندلی و چتر سایبان های کولرهای آبی و کوره های مجاز
 • امتیازات و مواد غذایی فروش مجاز نمی باشد. آوردن آنچه شما نیاز دارید ممکن است با شما منظور گفت

این کاهش در سواحل می آید در میان بزرگتر فشار برای کسب و کار برای باز کردن در شهرستان است. در آن روح مقامات شهرستان اعلام کرد که در محیط داخلی مراکز خرید می تواند در حال حاضر باز برای منظقه خدمات — در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله و نیاز به ماسک صورت.

مقامات توصیه می شود که مراکز خرید …

 • شامل به وضوح مشخص شده منظقه و یا خارج از وانت امتیاز است که حفظ فاصله فیزیکی
 • نیاز به فروشگاه سفارشات و تحویل کالا به خارج از کشور از بازار

و به عنوان منطقه سر در به طور سنتی زمان تعطیلات سال, ماشین, رژه در حال حاضر مجاز — امکان فارغ التحصیلی, جشن های تولد و دیگر “ویژه روز و دستاوردها” را با خیال راحت جشن گرفتند.

مقامات خودرو گفت: رژه نمی تواند شامل دوچرخه و موتور سیکلت یا ماشین های کروک با بالا باز است. و اگر هر یک از پنجره ها در یک وسیله نقلیه در حال سرنشینان باید از پوشیدن چهره, پوشش, مقامات گفت.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de