ازدواج کودکان آنها را جمع آوری و ارسال آنها به دانشگاه است. برای Zulma Vega thosewere تمام مراحل یک زندگی کامل.

او تا به حال انجام, اولین, ازدواج Leonel در سال 2003 است. اما مرحله دوم از داشتن فرزند بود اثبات دشوار است. بنابراین در سال 2017, او را به عهده گرفت در شرايط in vitro درمان باروری و دکتر او منتقل می شود یکی از چهار جنین به wombthat ممکن است. ماه بعد از بارداری به پایان رسید در از دست دادن به علت بی کفایتی دهانه رحم که شمار شدید riskof زودرس و تولد.

پس از شکست در دوران بارداری یکی از وگا چهار خواهر دارد که همه نزدیک به صحبت کرد وگا دکتر و پیشنهاد خودش را به عنوان یک جایگزین. وگا نمی دانم در آن زمان و حتی نمی دانم که رحم جایگزین شد یک گزینه است.

“ما تا به حال هیچ سرنخی در مورد رحم جایگزین به آن نقطه” گفت: وگا که در حال حاضر 42 و زندگی در سان جوان کاپیسترانو. “من فکر می کنم این یکی از چیزهایی است که مردم صحبت نکنید و یا آنها می ترسند به صحبت در مورد مسائل باروری است.”

خواهر که تا به حال ساخته شده, پیشنهاد, Marisol سروانتس در حال حاضر سه فرزند با شوهرش و نبود برنامه ریزی برای رشد خانواده خود را بیشتر در زمانی که او پا به جلو به بازگشت وگا را در سخاوت و کمک به او را به خانواده او خواب بود.

وقتی وگا از دست داد کودک “بود که دلخراش برای همه” گفت: Cervantes, 37, که زندگی در میشن ویجو. “او واقعا فرد خوب است. برای همه بچه های ما, دوش من و خواهر او وجود دارد برای ما تمام وقت. او فقط به آن شخص است.”

در جمع خانواده به زودی پس از از دست دادن نوزاد خود وگا اعلام کرد که یکی از خواهر او تا به حال ارائه شده به عنوان یک جانشین.

“من هرگز برنامه ریزی شده به انجام چیزی شبیه به این. من هرگز واقعا در مورد آن فکر تا زمانی که من می دانستم که خواهر من نمی توانست بچه ها و پس از آن من شروع به پریدن کرد به او کمک کند” سروانتس گفت. “آن را چنین پاداش چیزی را برای کس دیگری especiallyif شما می دانید که داستان و چه بد آنها می خواهند یک خانواده است.”

که مرحله فقط آغاز راه بود.

وگا و همسرش بازدید, درمانگر است که تایید آنها خواهد بود قادر به پدر و مادر است. سروانتس مانند تمام عناصر عملیاتی رفت و از طریق هر دو پزشکی غربالگری برای اطمینان از بدن او می تواند مسئولیت رسیدگی به بارداری و ارزیابی روانی. زیر پروتکل استاندارد برای surrogacies دو خواهر استخدام جداگانه وکلای حقوقی قرارداد است که هر یک از آنها امضا همراه با شوهران خود.

سروانتس در زمان داروها هورمون برای دو ماه برای آماده سازی بدن خود را برای دریافت یکی از جنین وگا در حال حاضر ایجاد شده است. در اولین تلاش او باردار شد.

زنان از تمام جنبه های زندگی نوبت به رحم جایگزین زمانی که آنها قادر به کودکان خود می گوید: دکتر جین فردریک غدد تولید مثل در MemorialCare Saddleback مرکز پزشکی که او نیز وگا باروری متخصص. برخی از حاملگی قبلی که ضعیف به پایان رسید. سرطان نیروهای برخی به hysterectomies در حالی که دیگران در حال متولد شده با تخم مرغ و تخمدان ها اما هیچ رحم.

عملیاتی باید دلایل خود را برای ارائه به حمل یکی دیگر از خانواده عزیزم و بسیاری از آنها نوع دوستانه انگیزه های فردریک می گوید و اضافه کرد که برخی از آنها بخواهید برای کار با زوج های همجنسگرا در خاص است. پدر و مادر آینده باید کار با آژانس برای پیدا کردن یک جانشین و جستجو برای یک آنلاین.

“همیشه در مورد چگونه راحت در نظر گرفته شده پدر و مادر احساس می کنند و چه راحت است قائم مقام کار با آن زن و شوهر؟” فردریک گفت.

هنگامی که فردریک شروع به کار بر روی باروری مسائل مربوط به 30 سال پیش وجود ندارد خوب تکنیک های لقاح مصنوعی و یا در حال توسعه جنین در آزمایشگاه به طوری که پزشکان استفاده می شود قائم مقام خود تخم مرغ و انجام تلقیح مصنوعی. اما بهبود تکنولوژی این امکان را به استفاده از تخم مرغ از آینده نگر ،

“کمک کرد که برای کاهش هر گونه مسائل حقوقی پایین جاده به دلیل ارتباط ژنتیکی است که به نظر پدر و مادر” فردریک گفت. “پس از آن کمتر به احتمال زیاد جانشین خواهد ذهن خود را تغییر دهید و می گویند که عزیزم من از او’snot ژنتیکی مربوط به نوزاد است.”

در لقاح آزمایشگاهی با روش رشد کرده اند پیشرفته تر نیز روند بسیار امن تر است. در گذشته زنان تحت in vitro درمان بودند بیشتر احتمال دارد به یک بارداری پرخطر با دو یا سه یا حتی چهار نوزادان است. امروزه پزشکان می توانید یکی را انتخاب کنید و جنین برای انتقال.

کل فرایند می تواند هزینه پدر و مادر آینده 100.000 $$150,000 از جمله هزینه های قانونی, روانی ارزیابی هزینه ivf درمان و دستمزد برای جانشین فردریک می گوید. قائم مقام ممکن است دریافت $25 ، 000 به $30,000.

زنان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به جانشین برای خود ترکیبی از دلایل از جمله نوع دوستی و پولی پرداخت غرامت به گفته دکتر راشل لوپز یک OBGYN در MemorialCare Saddleback مرکز پزشکی که او نیز سروانتس’ دکتر. اما واقعیت از رحم جایگزین — گرفتن پرداخت برای حمل شخص دیگری کودک نه ماه — به این معنی نیست که استخدام عملیاتی اغلب از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه لوپز می گوید. بارداری همیشه می آید با پزشکی خطرات و حتی احتمال مرگ است.

“اگر شما یک زن حرفه ای خود را با فرزندان خود و دو پدر و مادر خانواده به کار من مطمئن هستم که چگونه به راحتی که متناسب به شیوه زندگی خود را به بود, باردار و مراقبت از شخص دیگری کودک” لوپز, گفت:, و اضافه کرد که آن را مشترک برای همسران نظامی به توان عملیاتی. “آن را به طور کامل و بدون خطر است. برای بسیاری از خانواده ها می خواهد باید بپرسید ” آیا این مقدار دلار ارزش خطر است؟’ “

قصه های عملیاتی امتناع را به دور نوزاد هستند کمتر از افراد ممکن است بر این باورند لوپز می گوید. مشاوره آنها را آماده و آنها می دانند که نقش خود را در روند.

“من می خواهم تصور کنید که مادر به دیوار خودش خاموش کمی. رشد یک کودک است که چنین صمیمی و تجربه شخصی احساس آن جنبش. شما احساس می کنید یک رابطه با این کودک است که هیچ کس دیگری است. شما باید برای قرار دادن یک کمی دیوار در اطراف قلب خود را,” او اضافه شده است.

پدر و مادر را انتخاب کنید رحم جایگزین برای انواع دلایل که معمولا مربوط به بهداشت و اغلب به دلیل مشکلات سلامتی شدید موثر بر باروری با توجه به لوپز. شاید دیگر امن برای زن به بالاتر سطح هورمون. شاید او یک بیماری مزمن و یا ایمنی خودرو مسائل و یا لخته شدن خون-اختلالات مربوط. شاید عمل جراحی و یا یک عملیات اضطراری تحت تاثیر زن در باروری و یا قبل از بارداری باعث مشکلات سلامتی.

برای سروانتس هدف برای او رحم جایگزین روشن بود.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که شما در حال رفتن به راه رفتن فکر آن را به فرزند خود” سروانتس گفت. “اگر شما در حال انجام آن را برای دلایل درست برای کمک به کسی که یک خانواده آن را فقط احساس می کند واقعا خوب به انجام چیزی شبیه به آن.”

وگا دختر متولد شد و در ماه دسامبر 2018 و وگا نام او Marisol پس از او ، Vega نیز ساخته شده سروانتس نوزاد مادر تعمیدی.

امروز سروانتس باردار با وگا فرزند دوم که قرار است در ماه سپتامبر. او قصد دارد برای انجام یک سوم کودک برای خواهرش تا زمانی که همه چیز می رود به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود.

“این یک چیز منحصر به فرد است که کسی حاضر به انجام آن را برای شما سه بار — و نه فقط یک بار نه فقط دو بار بلکه سه بار” وگا گفت. “من می خواهم مردم بدانند که گزینه های وجود دارد به دلیل آن را بسیار دردناک برای رفتن را از طریق مسائل مربوط به ناباروری خودمان را به عنوان یک زن و شوهر به عنوان یک زن از آنجا که ما خیلی دوست دارم به من بدهید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de