گسترده پانل از کارشناسان در حوزه های مجازی کنگره جلسه خواست خود را مردمی سازمان برای رسیدن به نمایندگان منتخب خود به فشار دولت آمریکا را به قبول و اجرای سیاست توصیه های USCIRF به دسته بندی هند به عنوان یک “کشور از نگرانی خاص” (ک) و به اعمال تحریم علیه مقامات هندی برای “تعامل و تحمل سیستماتیک مداوم و فاحش آزادی مذهبی را نقض.”

جلسه

این جلسه با همکاری اسپانسر شده از طرف هند مسلمان آمریکایی شورای IAMC) یک گروه حمایت اختصاص داده شده به حفاظت از هند تکثرگرا و تحمل اخلاق و “هندوها برای حقوق بشر (HfHR)” و “نگرانی بین المللی مسیحی (ICC). تحت عنوان “USCIRF توصیه در هند – گام های بعدی” در این جلسه توجیهی برگزار شد به قصد تجزیه و تحلیل توصیه های ساخته شده توسط ما در کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی (USCIRF), مستقل دو حزبی دولت فدرال ایالات متحده که کمیسیون بررسی آزادی مذهبی را نقض می کند و سیاست توصیه به رئیس جمهور ایالات متحده, وزیر امور خارجه و کنگره است.

هند “کشور از نگرانی های خاص (ک)”

USCIRF تصمیم گرفته است به لیست هند به عنوان یک “کشور از نگرانی های خاص (ک)” تحت قانون بین المللی آزادی مذهبی عمل در آن سال 2020 گزارش سالانه.

شرکت کنندگان

ریاست IAMC این جلسه شامل چند USCIRF کمیسیون به عنوان سخنرانان اصلی به همراه نمایندگانی از سازمان عفو بین الملل IAMC, HfHR و ICC. این جلسه با حضور نمایندگان برجسته سازمان های حقوق بشر, فعالان و نمایندگان از کنگره ادارات و مردم از تمام جنبه های زندگی است که نگران سرعت در حال افزایش خشونت علیه اقلیت های مذهبی در هند است.

خشونت علیه مسلمانان

این جلسه اشاره کرد که فرسایش آزادی مذهبی آشکار است در abrogation از ماده 370 و وحشتناک نقض حقوق بشر در کشمیر وحشیانه سرکوب مسالمت آمیز مدنی مخالفت در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) و اخیر دهلی پوگروم در میان دیگر فاحش نمونه از آزار و اذیت مذهبی.

روزنامه نگار bemoans #CoronaJihad

ارائه سخنرانی خانم نادین Maenza معاون صندلی USCIRF ارزیابی بحران وجودی مواجه هند حکومت دموکراتیک. به طور خاص bemoaning “#CoronaJihad” کمپین رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده برای قربانی مسلمانان به عنوان مسئول Covid-19 گیر خانم Maenza اشاره کرد با زنگ و اجتماعی و اقتصادی و تحریم از مسلمانان در برخی از نقاط کشور و همچنین تبعیض علیه مسلمانان در زمینه پزشکی و درمان در جهانی همه گیر.

روزنامه نگار اسلم BJP اعضای

شناخت هند به عنوان متحد ایالات متحده آمریکا, دکتر هریسون Akins جنوب آسیا و تحلیلگر سیاست با USCIRF مشاهده شده است که “اعضای این حکم بی جی پی را با استفاده از نمادهای هندو و سیاست با هدف حفاظت از آنها به عنوان سلاح علیه جوامع اقلیت در تلاش خود را بیشتر به حاشیه راندن اقلیت های مذهبی و شکل یک هندو ملت است.” “همراه با BJP التهابی شعارهای این اقدامات هماهنگ تقویت ادراک است که اقلیت ها به ویژه مسلمانان و مسیحیان هستند و خارجی ها با هیچ جایگاه قانونی در تاریخ هند و یا جامعه و صرف حضور یک تهدید بالقوه از درون به پروژه ساخت هند, هندو, ملت,,” او اضافه شده است.

دستگیری عمروعاص Zargar شانس

های نگرانی های ابراز شده توسط دیگر اعضا و برجسته این موضوع از فعالان زندانی به صورت مسالمت آمیز مخالفت آقای فرانسیسکو Bencosme, آسیا, اقیانوسیه, دفاع, مدیر عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا ساخته شده توجه ویژه از خانم عمروعاص Zargar, یک باردار دانشجویی آمریکا برای صحبت کردن در برابر سخت گیرانه شهروندی قانون به تازگی تصویب شده در هند و تنها به تازگی به قید وثیقه آزاد شد. “در حالی که جهان چهره جهانی همه گیر هند تصمیم گرفته است که در حال حاضر زمان برای حمله به آزادی مذهبی” او اظهار تاسف کرد.

شوم طراحی کا-NRC-NPR

آقای امان Wadud یک وکیل در Gauhati دادگاه عالی در هند با اشاره به شیطانی طراحی کا-NRC-NPR در حالی که تاکید بر این که “حق تابعیت یک حق اساسی بشر است که اساسی برای همه همراه حقوق مدنی و سیاسی.” او افزود: “انکار افراد از اساسی شناخت نه تنها آنها را محروم از حقوق خود اما همچنین آنها را انکار می کند توانایی به شرکت در روند سیاسی و قانونی نظام تبعیض و آزار و اذیت.”

UAPA یک قانون سخت گیرانه

تشریح شایع سوء استفاده از یک سخت گیرانه ضد تروریستی قانون فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA) که تحت آن دولت هند می تواند تعیین هر فرد به عنوان یک “تروریست” در صرف سوء ظن دادستان مشاهده شده است که این قانون مورد استفاده قرار گرفت در برابر دانشجویان و روزنامه نگاران صحبت می کند حجم در مورد دولت را آشکار تراز با فاشیسم است.

آزار و اذیت vigilantism, Hindutva هندو رادیکالیسم

آقای Jeff King, رئيس جمهور از نگرانی بین المللی مسیحی (ICC) اظهار داشت: “آزار و اذیت vigilantism, Hindutva و هندو رادیکالیسم و ظلم و ستم از مسلمانان است چه مشخصه هند در حال حاضر.”

تفاوت بین هندو & Hindutva

افتراق بین هندو و Hindutva آقای راجو Rajgopal از بنیانگذاران اصلی حقوق بشر توضیح داد که مفهوم واقعی “هندو Rashtra” به عنوان آقای Rajgopal عمل صالح است که در واقع یکی از شمول و تحمل در حالی که “Hindutva Rashtra” که آر اس اس و وابسته به آن ها به وضوح در تلاش است خشونت استبدادی و تحمل است.

ضد مذهبی تبدیل قوانین

صحبت در مورد ضد مذهبی تبدیل قوانین در هند است که منع تبدیل از مسلمانان به مسیحیت یا اسلام آقای Sean Nelson, مشاور حقوقی جهانی آزادی مذهبی با ADF بین المللی ابراز نگرانی خود را در مورد خشونت توسط, تبدیل, که همچنین 3 تا 7 سال از حبس خود را داوطلبانه مذهبی تبدیل.

اعضا تعهد خود را تکرار کرد

در طول جلسه به طول انجامید که حدود 90 دقیقه اعضا تصریح کرد: تعهد خود را به درخواست دولت آمریکا و قانونگذاران به پیش زمینه حقوق بشر و آزادی های مدنی و آزادی مذهبی در ایالات متحده-هند روابط دو جانبه و گفت و گو است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de