Arsalan یک وایت واکر ‘بیداری’

بمبئی: بازیگر بالیوود Varun Dhawan به نظر می رسد به یک “بازی تاج و تخت” خماری. او شده است هدایت وایت واکر ارواح به تازگی حداقل این چیزی است که خود Instagram نشان می دهد.

در رسانه های اجتماعی , Varun به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن او تلاش می کند از آبی چشم فیلتر بر روی عکس-های وب سایت. همراه با آبی چشمان او دیده می شود با نمایاندن زینت مو کثیف و قهوه ای و تی شرت.

https://www.instagram.com/p/CAcBu2Mhu_m

او زیر نویس آن را “بیداری” در اشاره به این مقدار-تماشای سریال “بازی تاج و تخت”.بازیگر سارا علی خان در زمان به بخش نظرات و نوشته است: “من از دست بازی تاج و تخت”.

بازیگر Adah Sharma نوشت: “سال 1920 تا سال 2020”.در این کار جلو, Varun به زودی دیده های فضای صفحه نمایش با سارا در این بازسازی از سال 1995 فیلم ضربه “حمال No. 1”.

نسخه جدید است که به کارگردانی پدرش, David Dhawan که قبلا گروگان اصلی فیلمی به همین نام با بازی گوویندا و Karisma Kapoor.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.rushrtco.de