ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته مدیر عامل سارا Hirshland به او گفت: کارکنان پنج شنبه که این سازمان از بین بردن 51 مواضع و که یکی دیگر از 33 کارکنان قرار داده شده بر روی کردند.

Hirshland گفت: در ماه گذشته که این سازمان نیاز به کاهش هزینه های 10 تا 20 درصد بیش از 2020-2024 چهار به جبران مالی تاثیر تعویق انداختن بازی های المپیک در توکیو در اصل برنامه ریزی شده برای این تابستان و COVID-19 بیماری همه گیر.

این USOPC نیز رو به یک سری از پرونده های حقوقی مربوط به این سازمان و برخی از ملی حاکم بر نهادهای زیر چتر آن مانند ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ایالات متحده آمریکا شنا و ایالات متحده آمریکا به همراه داشته است.

این USOPC ذکر شده $322.86 میلیون دلار در درآمد و $275.1 میلیون دلار در هزینه ها در یک سرویس درآمد داخلی تشکیل پرونده برای سال مالی 2018 جدید ترین سال در دسترس است. سازمان صرف $7.64 میلیون دلار غرامت برای مدیران و افسران $37.7 میلیون در سایر حقوق و دستمزد و $7.5 میلیون سهم حقوق بازنشستگی و مزایای دیگر در سال 2018 است. این USOPC نیز ذکر شده 13.6 میلیون دلار در هزینه های قانونی برای سال 2018 است.

این USOPC ذکر شده $336.6 میلیون دلار دارایی در پرونده.

در اینجا Hirshland نامه به USOPC کارکنان.

تیم

به عنوان هر یک از ما فرآیندهای احساسات امروز من امیدوارم که شما پیدا کرده اند برخی از زمان برای برقراری ارتباط با همکاران و دوستان است. روابط ما بسیار مهم است که ما حرکت بار پر سر و صدا با هم. با تشکر از شما برای ساخت این اولویت و سرمایه گذاری کمی وقت اضافی برای مراقبت از خودتان و یکی دیگر.

امروز ما مطلع 51 اعضای تیم که مواضع خود را حذف شده اند و یکی دیگر از 33 است که نقش خود را که قرار است در کردند. علاوه بر این ما به پایان رسید تکالیف 23 کارگران موقت و ارائه 32 تیم اعضای یک انتقال فرصت را فراهم می کند که آنها یک نقش متفاوت از یکی از آنها قبلا اشغال شده است.

من ضعف های بزرگی از این تغییر. آن مهم است.

شما شایستگی این را درک تصمیم گیری های ما ساخته شده است و چگونه ما, سازمان, تیم, ایالات متحده ورزشکاران و NGBs خواهد شد نهفته است. شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آوریل 21st ما آمد و با هم به بحث در مورد تاثیر توکیو بازی به تعویق افتادن و COVID 19 ویروس در سازمان ما ثبات مالی. من توضیح داد که درآمد ما پیش بینی شده برای جمع آوری این سال و در سالهای آینده کاهش می يابد. به عنوان یک نتیجه از آن ما تصمیم به فعالانه کاهش هزینه های ما توسط 10-20 ٪ بیش از 2020-2024 بازه زمانی به اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهد بود برای ارائه در برابر ما ماموریت و خدمت به تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران برای سال آمده است. ما تعریف اصولی که راهنمای تصمیم گیری های ما و وعده داده شده برای تکمیل ارزیابی ما تا پایان مارس – و من نیز به شما گفتم که همه چیز روی میز بود از جمله اخراج و furloughs.

بیش از چهار هفته گذشته رهبران ما کار کرده اند و با حمایت یک cross-functional تیم از امور مالی و استراتژی و مشاوره کسب و کار و مردم و فرهنگ برای ارزیابی اولویت های استراتژیک و عملیاتی حکم فعلی بودجه سرمایه گذاری و مهارت ها و افراد مورد نیاز برای به انجام رساندن اهداف خود را بیش از 4.5 سال است. آنها این بررسی با هدف پیدا کردن بهره وری لازم برای رسیدن به هدف ما کاهش.

در طول این زمان ما نیز ادامه داد: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده و چالش های همه ما در بازگشت به کار به آموزش و به رویدادها و مسابقات. روشن شده است که آن را به ماه و نه هفته برای ما به بازگشت به عمل کامل به خصوص در مراکز آموزشی در کلرادو اسپرینگز و Lake Placid. ما در حال تطبیق حتی بیشتر از تصور ما بود به یک راه جدید از عامل و ما نمی تواند پیش بینی چه مدت آن را قبل از ما به وضوح در آنچه که در آینده نگه می دارد.

این واقعیت همراه با چالش های اقتصادی است که تأثیر درآمد ما باید منجر به شناسایی مناطق که در آن ما را کاهش دهد و ما برنامه ریزی شده سرمایه گذاری های باقی مانده از این سال و در سراسر بعدی quadrennial.

روز سه شنبه صبح ما را به نقد و بررسی این تغییرات برنامه ریزی شده در جزئیات بیشتر در طول یک شهر مجازی سالن. امروز تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم است.

بسیاری از شما در حال حاضر در مورد تغییراتی که رخ می دهد در درون تیم خود را با مدیران. اگر شما نمی شما این فرصت را به انجام این کار به زودی. برای برخی از, وجود خواهد داشت بسیاری از تغییر و برای دیگران وجود خواهد داشت کمی و یا بدون تغییر در همه. اما همه ما نیاز به انطباق با کوچکتر تیم جدید accountabilities و ساختار متفاوت. این روند را برخی از زمان و کمی صبر.

در پایان یک روز سخت و دشوار ماه ما باید تمام توان درخواست خودمان اگر چیزی است که احساس می کند خیلی افتضاح لازم است و درست است.

من معتقدم که این اقدامات در حال آنهایی که سمت راست. همه از این خواهد شد تفاوت. دلیل آن چیزی نیست که تعیین می کند ما موفقیت است. آن است که ترکیب مناسبی از ماموریت و ارزش استراتژیک تمرکز و نظم و استعداد و مسئولیت مالی و بهره وری است که تعریف موفقیت ما است. این اقدامات خواهد شد:

1. حفظ منابع مورد نیاز برای تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران برای رسیدن به موفقیت رقابتی

2. تیم پشتیبانی ایالات متحده آمریکا و ورزشکاران در راه های جدید از بازی خارج میشه از بازی را از طریق بهداشت و سلامتی تعامل و عمیق تر تعهد به ایمنی از همیشه قبل از

3. ارائه یک تجربه استثنایی برای تیم ایالات متحده آمریکا هیئت در سه بازی بیش از چهار سال و بازه زمانی

4. سرمایه گذاری در قدرت و پیروی از ما شریک NGBs به طوری که آنها بیش از حد می توانید با تیم پشتیبانی ایالات متحده آمریکا ورزشکاران بهتر از همیشه

5. ادغام تیم ما در راه های خلاقانه برای بهینه سازی تاثیر صدای ما و کسانی که از تیم ایالات متحده آمریکا ورزشکاران ما به عنوان جمعی, الهام بخش, کشور ما

6. پاداش ما با استعداد اعضای تیم برای ارائه نتایج و زندگی با ارزش های ما

7. ذخیره کردن پایه و اساس قوی سازمان نه تنها در بعد چهار, اما پس از آن که در آن ما خوش آمدید جهان به خانه ما.

ما آن را مدیون به تیم ایالات متحده آمریکا و همه حامیان ما. امروز و برای سال آمده است.

من مشتاقانه منتظر بودن با همه شما در روز سه شنبه.

سارا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de