“همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من به نظر می رسد خوب,” او به خبرنگاران گفت: در مورد تجربه مصرف دارو است که می تواند عوارض جانبی مرگبار شده است و فدرال تایید برای coronavirus پیشگیری است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین در نظر گرفتن روي.

به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه یک واکسن و مورد تأیید صعود گذشته 5 میلیون نفر در سطح جهان مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان چندین رهبران جهان که در تایید و اثبات نشده درمان و جلوگیری برای ویروس.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که ستایش برای تایید نشده درمان می تواند تحریک مردم برای قرار دادن خود در معرض خطر اقدام به خود درمانی و یا متوقف کردن زیر بسیار مهم بهداشت عمومی دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله گرفتن و شستن دست ها. اگر چه غذا و داروی آمریکا به تازگی مجاز اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین در برخی از بستری coronavirus بیماران این سازمان همچنین هشدار داد در ماه گذشته که این دارو نباید برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس در خارج از بیمارستان و یا كارآزمايي باليني چه رسد به کسانی که آلوده هستند. پزشکان هشدار داده اند که این دارو می تواند باعث عوارض جانبی شدید از جمله مشکلات ریتم قلب.

اما از بلاروس به بولیوی از جمله هشدارهای نیست و به نظر می رسید برای جلوگیری از جریان غیرعلمی مشاوره در بخشی از مقامات بالا در میان فشار به ارائه راه حل. فراتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا برخی از درمان های رهبران extolled — و در برخی موارد رفته اند تا آنجا که به تلاش خود.

برزیل

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است که تراز وسط قرار دارد از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن صرف ماه کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از coronavirus و هل دادن به عقب در برابر سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل در مخالفت با دولت فرمانداران و خود مقامات بهداشتی. برزیل در حال حاضر یکی از بالاترین تایید مورد شمارش در جهان سبقت اروپایی نقاط اسپانیا و ایتالیا در آخر هفته گذشته.

مانند تهمت Bolsonaro گرفته است علاقه زیادی به هیدروکسی کلروکین. دولت برزیل توزیع حدود 3 میلیون قرص در طی شیوع بیماری است. این هفته در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که به او شده است دوز خود دولت برزیل گفت: این امر توصیه پزشکان شروع تجویز آن پس از تشخیص علائم اولیه.

در ضمن تهمت است خانههای گلی خالی بالقوه بان کی مون در سفر به ایالات متحده آمریکا از برزیل. “برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ تردیدی در مورد آن گفت:” این هفته است. “من نمی خواهم مردم در آینده در اینجا و آلوده کردن مردم ما است.”

بلاروس

رفتن به سونا. نوشیدن ودکا. خوردن وعده های غذایی خود را در زمان.

این بود که رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو مشاوره زمانی که coronavirus شروع به گسترش کرد. کشور خود را تایید کرده است بیش از 30 ، 000 مورد از این ویروس است. اما قدرتمند که حکومت شوروی سابق جمهوری از اوایل 1990s است را رد کرد و مستندات به عنوان “دیوانگی و جنون” و در ادامه به یک آرامش نگرش به این بیماری همه گیر.

این کشور فوتبال تیم بازی در طولانی پس از تیم های اروپایی لغو بازی های خود را. لوکاشنکو خود را نگه داشته و بازی در یک آماتور هاکی لیگ با وجود نگرانی ها در تماس نزدیک می تواند گسترش ویروس. (یکی از هم تیمی های خود در نهایت آزمایش مثبت.)

لوکاشنکو همچنین ادعا کرد در تلویزیون ملی که پزشکان در حال حاضر یافت می شود ترکیبی از داروها برای درمان ویروس. اما او نگه داشته هل دادن مفهوم ودکا درمان است.

“من نمی نوشند اما به تازگی من شده است و گفت که مردم باید نه تنها دست خود را بشویید با ودکا بلکه سم ویروس با آن” لوکاشنکو گفت: در ماه مارس است. “شما باید نوشیدن معادل 40 تا 50 میلی لیتر از تصحیح روح روزانه است.”

هیچ شواهد علمی که نوشیدن الکل را کمک به دفع این ویروس. و متخصصان سلامت هشدار داده اند که ودکا نیست به اندازه کافی الکل توسط حجم برای استفاده به عنوان ضد عفونی کننده دست.

هنوز لوکاشنکو اصرار دارد که در بلاروس, حداقل, زندگی ادامه خواهد داد و تقریبا به صورت عادی.

“مردم در حال کار در تراکتور. هیچ کس صحبت کردن در مورد ویروس” لوکاشنکو گفت: در ماه مارس است. “وجود دارد تراکتور را التیام همه است.”

بولیوی

پس از چند ماه از مستند, مقامات در بولیوی شهر ترینیداد در تلاش هستند یک رویکرد جدید برای مبارزه با ویروس: ضد انگل دارو به نام ایورمکتین. یک مطالعه نشان داد که این دارو می تواند کشتن ویروس در کشت سلولی فقط در 48 ساعت اما این دارو تست شده است در آزمایش های انسانی.

هنوز مقامات شهرستان برنامه ریزی برای دست 350,000 دوز از دارو با رفتن درب به درب رویترز گزارش داد.

بولیوی وزارت بهداشت هشدار داد که در حالی که این دارو در نظر گرفته امن در برخی از درمان وجود دارد نه به اندازه کافی شواهدی وجود دارد که آن را می تواند درمان coronavirus.

“این یک محصول است که اعتبار علمی در درمان coronavirus” بولیوی وزیر بهداشت Marcelo Navajas به خبرنگاران گفت:. “این خدمت برای درمان بیماریهای انگلی و انواع دیگر بیماری ها. بنابراین ما از پزشکی ما همکاران که در حال رفتن به استفاده از این محصول برای انجام این کار با رضایت آگاهانه.”

ماداگاسکار

ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina نمی خواهید به صبر برای هر کس دیگری به آمده تا با یک درمان برای کوروناویروس. او ضامندار بر روی یک پزشکی توسعه یافته در ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی است که او به عنوان یک ضروری پیشگیری و درمان برای ویروس.

گیاهی نوشیدنی مارک Covid آلی مشتق شده از یک گیاه به نام درمنه خزری که به نظر می رسد در برخی از مالاریا درمان است و در حال حاضر در حال تصویب در سراسر ماداگاسکار.

Rajoelina ادعا کرده است که درمان خواهد شد “تغییر این دوره از تاریخ است.” در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس او نوشید آشامیدنی و به نام دیگران برای انجام همان. برخی از دانش آموزان از بازگشت به مدرسه مجبور به نوشیدن Covid آلی قبل از آنها می تواند سر کلاس. و ماداگاسکار است که در حال حاضر حمل و نقل اثبات نشده طب گیاهی به چند کشور دیگر.

داروهای سنتی هستند که اغلب مورد استفاده قرار گیرد به جای یا در کنار طب مدرن برای مدیریت علائم. اما سازمان جهانی بهداشت خواسته است تا در برابر اعلام داروهای گیاهی یک درمان برای coronavirus در غیاب بالینی.

“آفریقایی سزاوار به استفاده از داروهای آزمایش شده با استانداردهای همان مردم در بقیه جهان” که آفریقا در بیانیه ای گفت در اوایل ممکن است. “حتی اگر درمان های مشتق شده از سنتی عمل … ایجاد اثر بخشی و ایمنی از طریق دقیق بالینی مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de