TRS, Kavitha غرقه شدن در اسب-معامله را به نفع خود MLC نظرسنجی: Cong

حیدرآباد: حزب کنگره روز جمعه خواستار آن شد که کمیسیون انتخابات را استرن اقدام علیه TRS رهبران از جمله حزب حاکم نامزد K. Kavitha خود را به اتهام دخالت در اسب-تجارت MPTCs, ZPTCs شهری, مشاوران و Corporators به نفع خود MLC انتخابات از Nizambabad بدن محلی.

“حاکم TRS حزب گستاخی غرقه شدن در نقض اصول اخلاقی در جریان, Nizamabad MLC انتخابات (بدن محلی) به عنوان سیزده نامزد از TRS است Kavitha Kalvakuntla دختر در حال حاضر وزیر Telangana.

آنها بحیث یک توطئه برای برنده شدن در این انتخابات توسط قلاب و یا کلاه بردار و از این رو متوسل به استفاده غیر قانونی از نقض اصول اخلاقی” TPCC کار رییس جمهور در ماکاجگیری MP A. Revanth ردی وزیر سابق & سابق و رهبر اپوزیسیون در شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir کنگره نامزد V. Subhash ردی و Ramareddy ZPTC N. Mohan ردی ادعایی در شکایت خود را تسلیم قبل از رئیس افسر انتخاباتی دکتر Shashank Goel در اینجا در روز جمعه.

صحبت کردن با رسانه ها افراد بعد, Shabbir علی گفت که TRS وزرا به خصوص Vemula Prashanth ردی عضو مجلس BB Patil, دولت, شلاق G. گوردهن و دیگر MLAs از نیزمبد و کمرددی مناطق شده اند آشکارا نقض مدل رفتاری بدون ترس از انتخابات مقامات.

“TRS رهبران در حال غرقه شدن در اسب-تجارت MPTCs, ZPTCs شهری, مشاوران & Corporators متعلق به همه احزاب مخالف. پس TRS ندارد تعداد کافی برای برنده شدن در این انتخابات آنها را تهدید و یا برگشتاندن نمایندگان منتخب احزاب دیگر برای پیوستن به TRS برای اطمینان از Kavitha پیروزی. اقدامات آنها یک تهدید واقعی برای دموکراسی است. این باید فورا متوقف اگر ما مایل به محافظت از ما دموکراسی و قانون اساسی” او گفت:.

  • TRS, Kavitha indulging in horse-trading to win MLC polls: Cong

Shabbir علی اطلاع داد که رهبران کنگره ارائه لیست کامل از MPTCs, ZPTCs شهری نمایندگان & Corporators که به زور پناهنده به TRS. او گفت: رفتار حاکم TRS به وضوح نشان می دهد که MLC انتخابات نه آزاد و عادلانه در هر صورت. او گفت که مدیر عامل شده است خواست به اقدام فوری تحت قوانین مربوطه و قوانین برای متوقف کردن اسب-تجارت و شامل سیاست برگشتاندن و یا ارعاب و تهدید.

کنگره رهبر گفت که آنها تا به حال ارائه شواهد به مدیر عامل که به وضوح نشان می دهد که حکم TRS آلوده است کل سیستم انتخاباتی و از آن می توان تنها در صورتی که کمیسیون انتخابات می استرن اقدام علیه کسانی که نقض مدل رفتاری و قوانین فقط برای برنده شدن در انتخابات.

Shabbir علی گفت که مدیر عامل شرکت خواسته شده است به رد صلاحیت نمایندگان منتخب که پناهنده به TRS با اثر فوری.

مدیر عامل شرکت مطمئن است که او را هدایت می Nizamabad منطقه جمع آوری شده است که بازگشت افسر به ارائه گزارش در این زمینه در اولین و اقدام خواهد بود بر اساس خود را پیدا کردن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de