Avay Shukla

این است که در مورد پوزش از خروج میلیون ها نفر از ما بیشتر تاسف برادران و خواهران در حال پخش در تلویزیون نخست این روز است. آن است که یک قطعه در مورد دولت و یا در مورد سیاست و یا اقتصاد. آن است و نه انتقادی و نه sacerdotal. آن است که در مورد آقای مودی یا کتاب مقدس مقیاس درد و رنج او تحمیل شده و در عین حال دوباره بر روی کسانی که تا به حال قرار دادن اعتماد خود را در او. که یک موضوع بین او و ساز خود را و من امیدوارم که پاتر که تولیدات او می تواند او را ببخشد برای تاریخ خواهد شد.

این است که در مورد سنگدلانه وزیر دارایی با rictus از استکبار کشیده در سراسر چهره او. آن را در مورد یک قوه قضائیه که به دور انداخته آن قطب نمای اخلاقی در بیابان خشک از جاه طلبی و اولویت. آن را در مورد یک رسانه است که زده Faustian bargain با شیطان است و مطالب به غذا در ظروف از مواد زائد پرت راه خود را.

آن را در مورد راهول گاندی یا Mayawati یا Nitish کومار برای آنها در حال حاضر تبدیل شدن به بی ربط به احساساتی دوره از وقایع اتفاق می افتند.

این قطعه که در مورد من و این بار من حمل بار و شرم آور است که نشسته است بر پشت من برای چند هفته گذشته و نمی توان جدا, مهم نیست چقدر سخت من سعی می کنم.

این بار که درست کردم سنگین تر امروز صبح وقتی که من خواندن پست توسط یک افسر ارتش توصیف خود را در حال حرکت برخورد در Gurgaon با خانواده از “مهاجران” راه رفتن راه خود را به Bihar, بدون کفش روی خسته کف تاسیسات در ذوب جاده گرسنه و درک نکردهاند چهار ساله از چگونه آنها گریستم و سعی به لمس پاهای خود را زمانی که او به آنها چند پانصد روپیه یادداشت ها.

دهلی نو: یک زن او را حمل توشه weeps بیش از از دست دادن شوهرش در Sasaram (بیهار) به عنوان او تلاش می کند برای عبور از دهلی نو تا مرز همراه با فرزندان خود و دیگر مهاجران برای رسیدن به بومی محل در حال انجام COVID-19 مستند در دهلی نو سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (PTI عکس)

من قطع سر در شرم در هند از سال 2020 است.

در متعلق به یک کشور و یک جامعه است که تبعیدیان ده ها میلیون ها نفر از شهرستانها خود را ترس از ابتلا به یک عفونت از آنها از یک ویروس در اینجا آورده نه با آنها اما برادران من در پرواز از خارج از کشور.

درمان بیچاره قربانی به عنوان مجرم.

شرمنده از اینکه یک ساده لوح cretin که پرستوها همه دروغ و نیمه حقایق نوتبوک توسط یک dissembling رسمی دستگاه. از ضرب و شتم گلدان و تابه به عنوان بردگان hosanna به uncaring presiding به غرق کردن صدای پاهای خسته راهپیمایی خود را به روستاهای دور.

من دیگر نمی تواند تشخیص دین من به دنیا آمده بود آن دیگر عقل خود را از سر فرزانگان باستان و rishis یا شفقت آشوکا یا فروتنی از گاندی. آن را بیش از حد پر از خشم و نفرت از خشونت است. آن خود را به جای یک بار آرمان های بلند حتی با loftier مجسمه های مراقبت از اعمال با مرگ آداب و رسوم. آن را یک بار تغذیه mendicant و فقیر اما در حال حاضر درایوهای آنها را به عنوان ناقل برخی از بیماری وحشتناک بدون هیچ گونه مدرک. و حتی آن را می یابد یک فرصت در این بیماری همه گیر به لکه دار کردن ادیان دیگر.

تانه: مهاجران از ایالت های شمالی صبر کنید به هیئت مدیره در یک محموله خودرو در بمبئی-Nashik بزرگراه برای رسیدن به مکان های مادری خود در حال انجام COVID-19 مستند در قهوهای مایل به زرد, جمعه, مارس 15 سال 2020 است. (PTI عکس/Mitesh Bhuvad)

من شرمنده از طبقه متوسط وضعیت بسیاری از دوستان و همکاران و خانواده بزرگتر ، Cocooned شده شده با خیال راحت در جوامع دردار و بخش های ما قفل شده است و ما خدمتکاران, درایور, newspaperman تحویل پسر و یک دوجین دیگر که ساخته شده اند برای ما راحت زندگی ما در حال حاضر به شدت سعی می کنید به کمربند از کمتر خوش شانس. ما آنها را محروم از معیشت خود را.

ما را تشویق دیگر تمدید مستند چرا ما حقوق و حقوق بازنشستگی هستند تحت تاثیر قرار نمی. ما نگرانی های اولیه حول سرگیری تحویل از آمازون و Swiggy: بسیاری از مهاجرت میلیون ها نفر رد شده است فقط به عنوان سرنوشت خود را – نهایی عذر از جامعه ای که دیگر مراقبت.

من شرمنده از فرآیندهای فکر من کلاس واتساپ جلو که مخالفت با هر گونه مطلب “doles” به گرسنه میلیون ها نفر که محکوم MNREGA – تنها راه نجات را بازگشت به کار را ترک کرده اند – به عنوان یک اتلاف پول و مواد غذایی اردوگاه به عنوان یک سوء استفاده از مالیات خود را.

من شرمنده هستم که افرادی مثل من می تواند تشویق پلیس به ضرب و شتم تا بازگشت انبوهی برای نقض این مستند که در تحلیل نهایی شد, به منظور محافظت از “ما” از “آنها”. برای زندگی من قادر به درک که چگونه ما نشسته و ما در چهار BHK آپارتمان دارای heartlessness به سرزنش شانزده خسته کارگران خود را برای مرگ و میر: چرا در خواب بر روی خطوط راه آهن چیست ؟

Prayagraj: مهاجران صبر کنید به هیئت مدیره اتوبوس به بازگشت به خانه های خود در حال انجام COVID-19 مستند در Prayagraj, یکشنبه, مارس 17 سال 2020 است. (PTI عکس)

چگونه می توانید یک نمی شود شرمنده که من می شنوم همسالان من decrying هزینه قطار/ اتوبوس برای بازگشت مهاجران هزینه قرار دادن آنها را در قرنطینه زمانی که آنها به تایید خود را دوست دارد در حال پرواز هوایی هند ؟ این است که استانداردهای دوگانه این است که ورشکسته استاندارد.

من شرمنده از محیط اجتماعی است که موجب اقتدار رهبر برای برکناری زمین شناسی رنج تقریبا پنج درصد از جمعیت ما به عنوان “Tapasya“به عنوان اگر آنها تا به حال یک انتخاب است.

من میگردند به دیدن لایه های آموزش و پرورش و فراوانی نما از تمدن بودن پوست کنده پشت توسط یک ویروس به افشای یک قلب تاریکی در جمعی ما هسته درونی زیر جلدی مخاطی از نفرت و عدم تحمل برای یک اقلیت جامعه تحقیر برای بی بضاعت. همه سن تعصبات تعصب و نژاد پرستی و تنگ نظری را reemerged, دامن زده شده توسط یک حزب است که بارور خفته خود را اسپور.

بمبئی: مهاجران از منطقه Raigad ماهاراشترا راه رفتن را از طریق یک تونل در طول عید پاک آزادراه در بمبئی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. (PTI عکس/Mitesh Bhuvad)

من شرمنده از ده ها تن از چهار ستاره ژنرال و beribboned Admirals و هوا روسای بودند که سریع به دوش گل و نور از کشتی در یک سوت سگ از یک سیاستمدار اما نه با حرکت انگشت به ارائه هر گونه کمک به راهپیمایی میلیون ها نفر. آن را حتی به آنها رخ می دهد که آنها مدیون یک وظیفه به این کشور فراتر از آمد و رفت در اطراف دروازه هند? که آنها می تواند مورد استفاده خود را از منابع گسترده و vaunted آموزش به راه اندازی میدان آشپزخانه برای گرسنه راهپیمایان قرار دادن چادر که در آن پیر و ناتوان می تواند گرفتن چند تنفس ترتیب حمل و نقل برای گذر گاه حداقل زنان و کودکان ؟ خود را بگیریم آزمایش شده در مرزها اما وجدان خود را قطعا یافت شده است که مایل است.

من شرمنده ما قضات که در حال حاضر تبدیل به زندانیان در آنها دقت گردد برج عاج که تا به حال تکرار فرصت به منظور اجرایی به ارائه معنی دار امداد و یاری به تبعید wretches به اجرای چه کمی حقوق آنها هنوز هم باقی مانده اما رد آنها را در محراب راحتی.

من شرمنده از دولت ما که فراموش کرده ایم بسیار افرادی که انتخاب آنها و با استفاده از خود را گسترده قدرت به ارائه بسیار مورد نیاز کمک های انسان دوستانه این آشفته کارگران به شدت نیاز به, اما به دور از حتی چند حقوق آنها تا به حال موفق به کسب بیش از پنجاه سال گذشته.

من شرمنده از بوروکراسی است که با استفاده از یک فاجعه بیشتر به بردگی کسانی که در حال حاضر از دست داده و همه چیز را که اصرار دارد که بی سواد کارگران و پر کردن فرم های آنلاین به ثبت نام برای تخلیه پرداخت صدها نفر از روپیه ( که در آن لازم نیست) برای راه آهن بلیط, تولید کارت های جیره بندی و Aadhar قبل از آنها می توانید پنج کیلوگرم برنج تمام در حالی که ضرب و شتم آنها را به یک خمیر. مشترک وزیر به دولت است که می تواند تقسیم کردن مقصر برای عفونت توسط دین است.

این است Orwellian یا Kafkaesque این است که یک دولت رفته از جا در رفته. چگونه می توانید یک نمی شود شرمنده از چنین روح-کمتر دولت و مردم که ستایش آن اشتباه است ؟

تانه: مهاجران ایستادن در صف به هیئت مدیره اتوبوس در Majiwada اتصال به سفر به مکان های مادری خود در حال انجام در سراسر کشور COVID-19 مستند در تانه شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (PTI عکس)

آنها را به خانه های خود در نهایت کسانی که در راهپیمایی میلیون ها نفر منهای چند هزار خواهد شد که مرگ در راه است. آنها حتی نمی خواهد که در این آمار وجود خواهد داشت هیچ فهرست شیندلر برای آنها. و ما خواهد پت خودمان را در ما جمعی genuflecting پشت که یک مشکل شده است مراقبت از خطر به ما نئو-لیبرال تمدن بوده است مورد ضرب و شتم پشت حامل فرستاده شده اند دور منحنی را در حال حاضر صاف.

اما آینه ترک خورده است و هرگز نمی تواند ساخته شود کل دوباره. به عنوان بارد گفت: “خطا در ستاره های ما اما در درون ما.

در واقع این قطعه است و نه فقط در مورد من — آن را نیز در مورد شما خواننده عزیز. نگاه به آینه ترک خورده. آیا شما احساس می کنید هر بار فقط یک کمی برای آنچه که ما تبدیل شده اند و برای روح از دست رفته از یک بار ملت بزرگ?

منبع: شهروند.در


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de