فرزندان جمال Khashoggi بخشش قاتل خود را پاکسازی مسیر به صورت رسمی عفو

صلاح Khashoggi سمت چپ یک پسر جمال Khashoggi حرکت دست با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در ریاض, عربستان سعودی در اکتبر. 23, 2018. (حمله عربستان/AP)

فرزندان مقتول روزنامه نگار جمال Khashoggi ارسال شده یک پیام در رسانه های اجتماعی در اوایل روز جمعه گفت که آنها باید خود را ببخشند پدر قاتلان یک اعلامیه که می تواند اجازه می دهد مقامات عربستان به رفت و آمد اام پنج مقامهای سعودی محکوم Khashoggi قتل.

در این بیانیه نوشته شده بود در حساب توییتر از صلاح Khashoggi این روزنامه نگار ارشد پسر زندگی می کند که در عربستان سعودی است. “ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما را ببخشد که به کشته شدن پدر ما” گفت: این پیام که به استناد یک سنت از اعطای عفو در طول ماه رمضان.

عربستان عدالت سیستم اجازه می دهد تا خانواده های قربانیان در برخی موارد سرمایه به اعطای عفو به اعدام محکوم شدند. وجود داشته است گمانه زنی های گسترده که Khashoggi کودکان که خودداری از انتقاد به رهبری عربستان را یک گام هر چند هنوز روشن نیست که آیا خود را بیان بخشش تمدید شد خواسته یا مجبور.

Khashoggi را نامزد خدیجه Cengiz با انتقاد از Khashoggi خانواده بیانیه ای در روز جمعه. “هیچ کس حق ندارد به عفو قاتل خود را” او در توییتر نوشت. “من و دیگران متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما #JusticeForJamal.”

Khashoggi یک روزنامه نگار کهنه کار که باعث, ستون, واشنگتن پست, کشته شد, در کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018 زمانی که او رفت و به جمع آوری اسناد و مدارک است که اجازه می دهد او را به بفهماند. قاتلان شدند, عربستان, دولت, ماموران اعزام به ترکیه در دستور بالا مشاوران به تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان با توجه به ترکیه و عربستان دادستان.

Mohammed al-Shaikh

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi حضور در یک کنفرانس خبری در بحرین capital, Manama, on Dec. 15, 2014.

Khashoggi بدن تجزیه شد به عنوان بخشی از یک blundering تلاش ماموران برای سرپوش گذاشتن بر قتل دادستان گفت. دولت عربستان در ابتدا هرگونه اطلاع از قتل و بعدها آن را به نام سرکش عملیات. ولیعهد هرگونه پیشبرد دانش از طرح حتی اگر سازمان سیا به این نتیجه رسیدند با “متوسط به بالا اعتماد به نفس” است که محمد دستور داده بود Khashoggi کشته شدند.

عربستان دادستان گفت: در ماه دسامبر است که پنج نفر افراد ناشناس شده بود محکوم به مرگ در ارتباط با قتل پس از محاکمه در ریاض پایتخت عربستان. سه نفر دیگر بودند محکوم به حبس و در مجموع به 24 سال است.

فتاوای شد انتقاد گروههای حقوق بشر به دلیل این محاکمه محرمانه. دو مقامات ارشد بودند که دخیل در قتل از جمله سعود القحطانی تاج شاهزاده مشاور رسانه ای پاک شد از تخلف دادستان گفت.

حتی به عنوان دادگاه برگزار سلطنتی عربستان سعودی دادگاه آماده شد به صورت خصوصی حل و فصل با Khashoggi چهار فرزند و امید به اطمینان حاصل شود آنها خودداری از انتقاد از پادشاهی رهبری با توجه به زمان و سابق عربستان مقامات.

به این منظور این کودکان داده شد خانه های چند میلیون دلاری و ماهانه پنج رقم پرداخت به عنوان بخشی از یک بسته جبران خسارت که تصویب شد و پادشاه اردن به زودی پس از Khashoggi کشته شدند, مقامات گفت.

پس از پرداخت گزارش شده توسط پست در سال گذشته صلاح Khashoggi یک بانکدار مشخص می شود آنها را به عنوان “اعمال سخاوت” توسط عربستان سعودی را تهدید کرد و گفت که آنها “نه پذیرش از گناه یا رسوایی است.” او گفت که “هیچ حل و فصل بحث شده است و یا مورد بحث قرار گرفته است.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de