ریاض: عربستان وزیر بهداشت Dr Hassan Bin Fawzan Al-Rabiah گفت که پادشاهی یکی از پایین ترین coronavirus نرخ مرگ و میر در جهان و همچنین یکی از کمترین تعداد کل موارد مهم در میان COVID-19 بيمار. او گفت: این ممکن است با توجه به نمونه مراقبت های ارائه شده به بیماران و سایر موارد مشکوک.

به گفته جان هاپکینز coronavirus آمار تعداد COVID-19 مرگ و میر بود 6.73 درصد از تمام موارد تایید شده در سطح جهانی که در عربستان سعودی وجود دارد 302 مرگ و میر گزارش شده از کل 52,016 تایید coronavirus موارد تا شنبه گیری میزان مرگ و میر به 0.58 درصد است.

ضمن تشکر از آنها را برای خود صادقانه تلاش و کار سخت Al-Rabiah تماسهای مکرر قهرمانان پزشکی و سایر کارکنان در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی برای این وضعیت است. عربستان روزنامه به نقل از او گفت: “ما فقط انجام آن را با اعتماد به نفس است که ما سربازان مثل شما که ما را سلامت سیستم قوی است.”

این coronavirus موارد در حال افزایش است در طول هفته گذشته. این افزایش به علت افزایش تست و سه برابر آزمایشگاهی ظرفیت از سطوح آنها در ابتدای شیوع گفت: وزیر.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de