بمبئی: بانک مرکزی هند (RBI) در روز جمعه کاهش می یابد مخزن رای 40 واحد به 4 درصد و تمدید بازپرداخت وام مهلت قانونی برای یکی دیگر از سه ماه تا 31 اوت.

Reverse repo rate

به عنوان یک نتیجه معکوس مخزن رای می ایستد در 3.35 درصد گفت: RBI فرماندار Shaktikanta دس. شش عضو کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) رای دادند 5:1 به نفع این تصمیم است.

مخزن نرخ ارز که در آن یک کشور, بانک مرکزی, آشنایی پول به بانک های تجاری و reverse repo rate نرخ که در آن قرض از آنها.

با رشد تولید ناخالص داخلی در سال مالی جاری انتظار می رود در قلمرو منفی با توجه به COVID-19 بحران شده است وجود دارد یک سقوط در مناطق شهری و روستایی تقاضا پس از ماه مارس است.

احیای فعالیت های اقتصادی

تدریجی احیای فعالیت های اقتصادی و تقاضا است و انتظار می رود در نیمه دوم (اکتبر سال 2020 به ماه مارس سال 2021) گفت: Das اضافه کردن بانک مرکزی آماده است تا به استفاده از تمام ابزار آن به آدرس پویایی آینده ای نامعلوم.

او گفت: حجم تجارت جهانی می تواند کوچک 13 به 32 درصد در سال جاری.

فرماندار گفت: این گروه قرار گرفتن در معرض محدود کردن بانک ها در حال افزایش از 25 تا 30 درصد از واجد شرایط سرمایه پایه برای فعال کردن این شرکت ها خود را برای دیدار با بودجه مورد نیاز از بانک ها. افزایش محدود قابل اجرا خواهد بود تا 30 ژوئن 2021.

تورم مواد غذایی

Das گفت که تورم مواد غذایی که به کاهش از ژانویه سال 2020 به اوج در ماه های فوریه و مارس است و در حال حاضر نیز به 8.6 درصد در ماه آوریل است.

اما کشاورزی و متفقین فعالیت داده اند یک فانوس دریایی از امید برای این کشور به همراه یک پیش بینی از حالت عادی جنوب غرب بادهای موسمی است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de