آنتونی والاس خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پلیس ضد شورش نگهبانی در نزدیکی گروهی از معترضان طرفدار دموکراسی در نزدیکی چینی دولت دفتر رابط در هنگ کنگ در روز جمعه.

دلار هنگ کنگ — پلیس مخفی نظارت خودسرانه بازداشت, تبلیغات در کلاس های درس — همه این خواهد بود که به هنگ کنگ تحت گسترده امنیت ملی قانون پکن است که به طور یک جانبه اعمال در این سرزمین است.

جزئیات قانون ارائه شده به چین با مهر لاستیکی مهر مقننه در روز جمعه مشخص است که حزب کمونیست می تواند استقرار “مربوط به امنیت ملی اندام” به هنگ کنگ دادن پوشش قانونی برای اولین بار برای سرزمین اصلی دستگاه امنیتی به فعالیت در این قبلا مستقل مالی مرکز.

با تصویب رود در عرض یک هفته پکن خواهد بود قدرت را به هدف منتقدان خود را در این مستعمره سابق بریتانیا آن را به عنوان انجام شده در سرزمین اصلی چین. اقداماتی که پس از شوکه مانند آدم ربایی از کتابفروشان از هنگ کنگ در سال 2015 خواهد بود حقوقی — و شاید روال.

[به عنوان چین تدابیر گرفتن در هنگ کنگ بین المللی واکنش خاموش است]

یک سوال عمده این است که چگونه ایالات متحده ممکن است پاسخ.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در این ماه که یک گزارش ارزیابی هنگ کنگ استقلال است که می تواند باعث تحریم و تغییر در ارتباط خواهد بود به تعویق افتاد تا پس از حزب کمونیست سالانه قانونی جلسه که باز در پکن این هفته است.

روز جمعه Pompeo تقویت ایالات متحده فسخ کرد و گفت: این چینی طرح “خواهد بود ناقوس مرگ” برای استقلال نسبی وعده هنگ کنگ زمانی که بریتانیا تحویل کنترل در سال 1997.

“ایالات متحده به شدت خواستار پکن به تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد” Pompeo در بیانیه ای گفت.

http://www.washingtonpost.com/video/world/beijing-signals-the-end-of-hong-kongs-one-country-two-systems-framework/2020/05/21/aadce07b-b315-465a-bfec-7ed72b5fb14f_video.html

چین مقررات علیه “دخالت خارجی” به نظر می رسد برای قرار دادن دیپلمات های در معرض خطر آزار و اذیت; در حال حاضر چین در سال گذشته به بیرون درز اطلاعات شخصی از یک مقام بلندپایه آمریکایی در هنگ کنگ متهم او را از دامن زدن به ناآرامی و بازداشت یک کارمند کنسولگری بریتانیا, که گفت که او با چشم بند و دستبند.

“اگر عوامل ملی چین دستگاه امنیتی می تواند در هنگ کنگ می توانید آنها را با استفاده از همان روش ها که استفاده از آنها در چین گفت:” Leung Kwok-آویزان فعال سیاسی در هنگ کنگ است. “این پایان کار است برای ما.”

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ به عنوان شهر استقلال وتکه]

پکن gambit — اعمال خود را با فرمان دور زدن های قانونی مراحل آن وعده داده شده هنگ کنگ تحت شرایط 1997 تحویل — باعث هشدارها و خشم از واشنگتن است. و آن مشخص شده ضربه تعیین کننده در چین در تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ قانون اساسی, قانون اساسی و “یک کشور دو سیستم” فرمول است که قرار است برای حفظ این شهر حقوق سیاسی و استقلال تا 2047.

مسلح با ابزار جدید یعنی هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند حال سؤال این است که تا چه حد نسبت ناروا دولت را در پاسخ آن. توجه در حال سقوط است در مورد اینکه آیا ایالات متحده به پایان خواهد رسید هنگ کنگ تجارت امتیازات توسط صدور گواهینامه است که قلمرو دیگر باید درمان شود به طور جداگانه از چین — مرحله بسیاری از زمینه به عنوان یک گزینه هسته ای به دلیل مفاهیم کسب و کار و یا تحریم کلید مقامات.

قوم و خویش چونگ

AP

اعضای هنگ کنگ طرفدار دموکراسی کمپ اعتراضی در مقابل دولت چین رابط دفتر در این شهرستان در روز جمعه.

“اگر پکن رها” یک کشور و دو سیستم’ تضعیف قانون اساسی و نقض آن تعهدات قانونی تحت بیانیه مشترک ایالات متحده و سیاست پاسخ خواهان در هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل باید سریع و روشن” نوشته رابرت منندز (D-N. J.), نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا.

یک دموکرات سنا دستیار افزود: “تظاهر که پکن احترام هنگ کنگ استقلال است و دیگر قابل دفاع و موقعیت نگه دارید.”

سناتور جمهوریخواه مارکو روبیو (R-Fla.), James E. Risch (R-Id.), همچنین رئیس کمیته روابط خارجی سنا و کوری گاردنر (R-Co.) در یک بیانیه مشترک گفت: تحولات “می تواند منجر به مهم ارزیابی مجدد در سیاست ایالات متحده نسبت به دلار هنگ کنگ است.”

https://twitter.com/SpeakerPelosi/status/1263553766898438145?s=20″>

دو حزبی حرکت در حال انجام به تحریم مقامات چینی و اشخاص که اجرای جدید امنیتی قانون است. تلاش نیز ramping تا مجلس نمایندگان و سنا را محکوم تصویب آن به عنوان نقض مستقیم از هنگ کنگ را در چارچوب قانون اساسی.

این طرح به احتمال زیاد به موقع بیشتر تلافی از پکن که موی در آنچه در آن در نظر دخالت و اصرار امنیت قانون یک ضرورت فوری و در خط با قدرت آن است.

[انفجاری تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ]

هنگ کنگ “چین صرفا امور داخلی هیچ کشور خارجی حق دخالت” گفت: ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین روز جمعه. “دولت چین بصورتی پایدار و محکم و مصمم به حفاظت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع اجرای” یک کشور دو سیستم ” و مخالفت با دخالت خارجی در هنگ کنگ امور.”

آشفتگی های سیاسی فوران در هنگ کنگ در سال گذشته در پاسخ به یک لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین است. گاهی خشونت آمیز تظاهرات بزرگ را به یک جنبش در برابر پکن تجاوز در این شهر حقوق اساسی و آزادی های سیاسی و بسیج نسل جدیدی از فعالان. پکن به نظر می رسد مصمم به جلوگیری از تلافی این تابستان.

Ng هان Guan/استخر

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

هنگ کنگ اجرایی کری لام, راست, در جلسه افتتاحیه از چین در کنگره ملی خلق در پکن در روز جمعه.

“اعمال خشونت آمیز ناشی از بسیاری از هنگ کنگ نیروهای رادیکال قبل از این بیماری همه گیر به رهبری دولت چین تصمیم که مهم نیست که چقدر دشوار است و بدون توجه به واکنش خواهد بود آن را قاطعانه معرفی امنیت ملی قانون” گفت: شیعه Yinhong یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه Renmin در پکن. شیوه ای که در آن تحت فشار قرار دادند از طریق “نشان می دهد که چگونه تعیین می شود, چین, است,” او اضافه شده است.

هنگ کنگ قرار است به اداره آن امور خود را به جز برای دفاع و روابط خارجی و چند دهه است یک مرکز پر رونق برای رسانه های جریان آزاد سرمایه فعالیت سیاسی و آزادی بیان.

http://www.washingtonpost.com/video/world/beijing-says-no-foreign-country-has-right-to-interfere-in-hong-kong-security-law/2020/05/22/77ac8166-1a9c-4f1d-b041-9c2b5a0c7f62_video.html

آن مینی قانون اساسی خواستار اجرای امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان ماده 23. اما این اقدامات ثابت می کرد بنابراین ستیز که معرفی شده در سال 2003 که آنها رها شده بودند و هرگز دوباره توسط هنگ کنگ دولت است.

[چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش]

کری لام پکن را دستچین رئیس اجرایی هنگ کنگ در بیانیه ای روز شنبه وعده داده شده را مطابق با حزب کمونیست مانور و مشخص قوانین به عنوان “به نفع همه هنگ کنگ از ساکنان.”

“قانون امنیت ملی است که بدون شک در حوزه مقامات مرکزی. فقط به عنوان آن را در هر کشور دیگری در جهان است و اقتدار کشور به وضع خود را در آن امنیت ملی” لام گفت.

چین وزارت امور خارجه نوشت: به دیپلمات های خارجی پیش از پکن اعلام موثر گفتن آنها را به غیر روحانی کردن و ادامه کسب و کار به عنوان معمول است.

“هنگ کنگ رفاه و ثبات دراز مدت در راستای منافع مشترک کل جامعه بین المللی از جمله کشور خود را” نامه است. “ما امیدواریم که دولت شما را درک خواهد کرد و حمایت چین مربوطه شیوه است.”

پل یونگ

بلومبرگ

افسران پلیس گارد ورود به دولت چین را به دفتر رابط در هنگ کنگ است.

در حال حاضر, هر چند, هنگ کنگ رفاه به نظر می رسد در معرض خطر از پکن ، این شهر را معیار شاخص سهام هانگ سنگ در سقوط 5.6 درصد در جمعه آن شدیدترین روزانه در صد سقوط در پنج سال و هنگ کنگ کاهش ارزش دلار به شدت در برابر دلار آمریکا پس از اعلام.

در حالی که سال گذشته ناآرامی های صدمه دیده هنگ کنگ ایستاده به عنوان یک مرکز مالی کارشناسان می گویند که قوانین امنیت مطرح یک چالش کاملا متفاوت.

[به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط]

تارا یوسف رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا گفت: بیشتر مربوط به کسب و کار است که راه قانون معرفی شد.

“این باز یک کل جدید می توانید از کرم ها به عنوان به آنچه که امنیت ملی قانون را به معنی برای همه از جمله کسب و کار بین المللی جامعه” او گفت:.

خروج از استعداد و پول در حال حاضر آغاز شده است. سرمایه و مدیریت ارشد سال گذشته شروع به انتقال به مکان هایی مانند سنگاپور گفت: Stuart Witchell مدیر عامل برکلی گروه تحقیقاتی در هنگ کنگ است.

“ما گمان می کنند که شرکت به روز رسانی خواهد شد برنامه های احتمالی خود را دوباره در نور افزایش یافته و احتمالا بیشتر از تظاهرات خشونت آمیز” او گفت:.

تحلیلگران می گویند فرسایش هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز مالی می تواند صدمه زدن به اقتصاد چین بیش از پکن انتظار دارد به خصوص با حرکت جریان به delist شرکت های چینی در ایالات متحده است.

“این نمونه ای از شی جین پینگ” گفت: هو علم آویزان سیاسی اقتصاددان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه با اشاره به ماجرای.

“آنها قضاوت نادرست این وضعیت به طور کامل زمانی که آنها تحت فشار قرار دادند برای استرداد لایحه در سال گذشته و در فکر آن خواهد بود آسان است. این زمان در اطراف آنها ساخته شده اند ممکن است همان اشتباه و آن را می تواند منفجر کردن آنها را دوباره.”

لیو یانگ در پکن و جری Shih کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چین به اعمال گسترده امنیت ملی قانون در هنگ کنگ به عنوان شهر استقلال بدونیم

مواد منفجره تابستان نارضایتی دم در هنگ کنگ

به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de