جلسه افسران از مقررات مالی آژانس را رد کرد و اتهامات پنج شنبه, مارس 21 که یک Orange County توسعه دهنده املاک و مستغلات درگیر در تقلب گسترده و ارائه اطلاعات نادرست که آن را به فروش می رسد سرمایه گذاری در سرمایه-افزایش شرکت.

محققان از صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات و یا FINRA به حال متهم اصول ارواین-بر اساس Shopoff ملک سرمایه گذاری از گمراه کردن خانواده و دوستان و سرمایه گذاران دیگر که قرار دادن پول نقد برای کمک به تامین مالی عملیات خود را و خرید املاک و مستغلات. اما پنج سال تحقیق و بررسی به پایان رسید که سه عضو پانل از خود و سازمان خود را در بر داشت مدارک و شواهد وجود ندارد.

“پنل می یابد مدارک و شواهد کافی برای حفظ شارژ که پاسخ دهندگان درگیر در گسترده سال تقلب اوراق بهادار مذکور در شکایت” 58 صفحه تصمیم گفت.

FINRA غیر انتفاعی صنعت ناظر مجاز توسط کنگره برای نظارت بر آمریکا کارگزار فروشنده میباشد. این اتهامات بودند ظ توسط FINRA بخش اجرای.

Shopoff ملک سرمایه گذاری ایجاد صندوق های سرمایه گذار برای سرمایه گذاری تجاری و مسکونی املاک و مستغلات سرمایه گذاری در سراسر کشور است. در علاوه بر این به سرمایه گذاری در مخلوط با استفاده از پروژه های, هتل ها, مراکز خرید و ساختمان های Shopoffs’ تخصص پیدا کردن ملک بکر با ارزش به دست آوردن و توسعه حقوق و جدید منطقه بندی و سپس فروش آن را به صورت “یک سود قابل توجهی.”

پروژه های کلیدی عبارتند از: $280 میلیون 450-اتاق رویایی هتل لاس وگاس برنامه ریزی مسکن و توسعه تجاری در هانتینگتون بیچ به نام ماگنولیا مخزن مزرعه و بالای شهر نیوپورت پروژه.

“من خوشحال هستم که این meritless مورد است و در نهایت بسته شده و ما یک نتیجه مثبت به عنوان انتظار می رود,” شرکت بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی لایحه Shopoff در بیانیه ای گفت.

جداگانه سرمایه گذار طرح دعوی در دادگاه هنوز در حال بررسی است اما متهم Shopoff و مختلف Shopoff اشخاص از شکست به آنها پرداخت 31 میلیون دلار و متقلبانه انتقال دارایی به شرکت های پوسته برای جلوگیری از پوشش آن بدهی.

FINRA ژانویه 2019 شکایت متهم Shopoff برادرش استفن و Shopoff اوراق بهادار, Inc. از متقلبانه فروش $12.5 میلیون سفته به 29 دوستان و بستگان از سال 2010 از طریق 2017.

شکایت نیز می گوید: Shopoffs موفق به بگویید که سرمایه گذاران پول خود را خواهد پرداخت ویلیام Shopoff را با هزینه های شخصی و به بازپرداخت قبلی سرمایه گذاران.

در حالی که Shopoff و همسرش, مدل لباس, مدل شخصا تضمین سرمایه گذاری های آنها موفق به افشای دارایی های شخصی خود بودند تا حد زیادی جامد شکایت گفت. در این شکایت همچنین گفت Shopoff متورم خود را در دارایی های نقدی.

در یک نمونه شکایت گفت: این شرکت به سرمایه گذاران منسوخ گزارش درک بدهی های خود را.

این Shopoffs شدیدا رد میکند.

“همه وام دهندگان – 29 از 29 – امضا کرده اند قسم خورده اظهارات رد FINRA این اظهارات و بیان کرد که آنها با ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز آنها” Shopoff گفت: سال گذشته است.

FINRA شنیدن افسران موافقت کرد.

هیچ یک از مشتریان پول از دست داده و یا شکایت کرده است که Shopoffs گمراه آنها تصمیم گفت. غیر از اعضای خانواده شده اند در بازپرداخت کامل با علاقه و بستگان بدهکار هستند فقط بیش از 1 میلیون دلار از اصل و سود از اصلی $12.5 میلیون قرض گرفته شده.

“پس از به دقت بررسی مدارک ارائه شده و شهادت داده” این تصمیم گفت: “… پانل آمده است که شواهد کافی برای ایجاد عناصر ضروری برای اثبات تقلب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de