در اورنج کانتی ضبط بزرگترین روزانه بالغ از coronavirus موارد و مرگ و میر شهرستان مقامات خواسته اند دولت اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی, به طور بالقوه به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته.

شهرستان هیئت ناظران معاون میشل جراحی گفت: پنج شنبه, مارس 21 که شهرستان ارسال کرده است که دولت قصد نشان دادن آن را مطابق با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بازگشایی دستورالعمل و جزئیات آن چگونه خواهد اطمینان از ایمنی از کارگران و مشتریان و عمومی به عنوان کسب و کار بیشتر بازگشایی شده است.

شهرستان مدیر عامل فرانک کیم گفت مقامات هنوز در حال مشورت با دولت در این طرح و کاهش یافته است به آن مکان قبل از آن روند نتیجه گیری.

در یک کنفرانس مطبوعاتی مقامات تاکید کرد که اگر چه 14 مرگ و میر گزارش شده دوشنبه ترین در یک روز 10 از آنها ساکنان خانه سالمندان و با وجود 249 مثبت coronavirus آزمون گزارش روز شنبه این شهرستان بالاترین مجموع روزانه از شیوع آغاز شد – پس از 115 روز شنبه – اورنج کانتی معیارهای پایین تر از شهرستانهای اطراف و دولت به عنوان یک کل. شهرستان پیشی 100 مرگ و میر گزارش شده از پنج شنبه.

به عنوان اندازه گیری در مورد در هر 100,000 ساکنان اورنج کانتی می ایستد در 147.2 موارد در مقایسه با دولت 210.5 موارد جراحی گفت: – و این شهرستان میزان مرگ و میر 3 در هر 100 ، 000 ساکنان زیر است کسانی که از لس آنجلس سان برناردینو و سن دیگو شهرستان و همچنین وضعیت کلی, که, گزارش 8.6 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

“با در نظر گرفتن همه این آمار به حساب اورنج کانتی در شرایط خوبی است” فولاد گفت.

“ما اعتقاد داریم که ملاقات تمام معیارهای” را به حرکت بیشتر به Newsom مرحله 2 او گفت که اجازه می دهد مردم را به غذا خوردن در رستوران ها و فروشگاه در فروشگاه با احتیاطی را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

روز دوشنبه Newsom تجدید نظر معیارهای بیشتر آرامش بخش محدودیت های کسب و کار که در نظر گرفته شده نشان می دهد که مرگ و میر هستند ثابت یا رو به کاهش است و شهرستانهای دارای قابلیت برای مراقبت از بیمار و حفظ این ویروس از گسترش خارج از کنترل است.

در میان pro-بازگشایی تظاهرات و بنوازند ساکنان اصرار مقامات دولتی به آنها اجازه بازگشت به زندگی خود را اورنج کانتی سرپرستان مضطرب شده پس از فرماندار ارائه شده جدید مسیر به نشان می دهد آنها می توانند در دیدار با دولت معیار.

اگر دولت تصویب اورنج کانتی پیشنهاد کسب و کار است که ممکن است بازگشایی خواهد باید به دنبال دستورالعمل های ایمنی – اما برخی از انواع کسب و کار مانند مو و ناخن سالن ورزشگاه بارها و پارک انتظار می رود بسته باقی می ماند.

برخی از ساکنان شکایت به دولت و مقامات محلی در مورد کسب و کار بازگشایی در تخلف از بسته شدن سفارش اما معلوم نیست دقیقا چه منظور در حال اجرا و یا اینکه هر اورنج کانتی موسسات جریمه شده است.

همانطور که از اواخر پنجشنبه مقامات شهرستان به حال در پاسخ به درخواست های فرستاده شده روز شنبه برای کسب اطلاعات در مورد نحوه شهرستان مراقبت از سلامت سازمان است که دست زدن به این مسئله است.

مقامات شهرستان را گفت: آنها با تاکید بر آموزش و پرورش بیش از مجازات است. که همچنین رویکرد وزارت امور خارجه از نوشیدنی الکلی کنترل که مسائل مشروب مجوز به کافه ها و رستوران ها سخنگوی جان Carr گفت: در یک ایمیل.

میله های زندان باقی می ماند در زیر بسته شدن سفارش ها و رستوران ها در اورنج کانتی ممکن است ارائه را خارج و تحویل سرویس در این زمان. سالن و باربر مغازه ها بسته باقی می ماند و انتظار می رود به بازگشایی در مرحله 3 که برای مقامات دولتی نیست و به نام تاریخ.

که خسته کننده به سبک مو و سالن صاحبان که آموزش دیده اند در دقیق بهداشت و درمان در حال حاضر به دنبال دستورالعمل های جدید برای مشتری ایمنی, اما هنوز نمی دانید که هنگامی که آنها به شما اجازه داده می شود به کار گیرند گفت: ملیسا جوانه مالک ارواین سالن KEMPT و عضو OC سالن انجمن صاحبان.

برخی از سبک های ساخت شده است مخفی خانه تماس فقط به پرداخت صورتحساب خود را بالا می برد که خود نگرانی های بهداشتی قرار می دهد و آنها را در معرض خطر از دست دادن خود را به دولت مجوز جوانه گفت.

هر دولت و مقامات محلی فکر می کنم به سبک و مشتریان امن “من نمی دانم یک سبک نیست که گفت:” من آن را انجام دهد فقط اجازه دهید من به عقب بر گردیم به کار’,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما به عنوان آماده به عنوان ما در حال رفتن به.”

هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی است که به دنبال به 1,091 شکایت ایالت در مورد سالن که بازگشایی و یا سبک ساخت بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی کالیفرنیا اداره امور مصرف کننده سخنگوی Cheri Gyuro گفت: در یک ایمیل.

آیا اکثر مشتریان خواهد راحت احساس می کنید غذای بیرون مرور یک فروشگاه و یا گرفتن موهای خود را انجام می شود باقی مانده است دیده می شود ولی برخی از شرکت ها گزارش های اولیه موفقیت در این جبهه.

این BarberHood در لاگونا هیلز بازگشایی سه هفته پیش شده است و پر کردن آن وقت کتاب از صاحب مغازه ریک چوب گفت.

مشتریان نیست و شکایت در مورد قوانین است که محدود کردن تعداد زیادی از مردم در مغازه ها و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک محافظ.

“برای ترین بخش هر کس که آمد و رفت در صندلی شده است سپاسگزار” چوب گفت. “اجماع به نظر می رسد این است که احتمالا رفتن به طبیعی جدید برای پس چرا ما انتظار دارند؟”

نارنجی شهرستان در انتخابات گفت: آنها همچنان به نظارت بر coronavirus مورد شمارش و مرگ و میر و آماده خواهد شد به جلو و عقب در بازگشایی اگر آنها را غیر قابل توضیح خوشه و یا نشانه های شیوع بیماری می تواند پایمال شهرستان ایمنی و سلامت منابع است.

اما در برخی از نقطه, مدیر عامل کیم گفت: از آن خواهد شد تا ساکنان به تصمیم می گیرید که چگونه راحت آنها احساس رفتن به کسب و کار.

“ما می دانیم که در دیگر شهرستانهای استان که باز ساکنان شده است ورزش خود را خوب قضاوت” و او انتظار دارد که مردم در اینجا برای انجام همان ،

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de