بیشتر تاکید بر selfies

خوراکی selfies ممکن است به نظر می رسد بی ضرر فعالیت جوانان امروز اما اضطراب می آید که با انتخاب تصویر مناسب می تواند اثرات مضر است. یک مطالعه اخیر از دانشگاه آریزونا دریافتند که دختران نوجوان که اخم که بیش از عکس های خود را به پست در رسانه های اجتماعی و یا کسی که به شدت به استفاده از برنامه های ویرایش عکس هستند احتمال بیشتری برای خود objectify از کسانی که نمی.

جالب نیست این عمل گرفتن عکس های سلفی است که به ارمغان می آورد اضطراب بیش از حد در مورد ظاهر اما نه overanalysis از کسانی که عکس های سلفی است که می تواند منجر به شود و مهم تر از ظاهر خود.

منتشر شده در مجله کودکان و رسانه ها در این مطالعه مورد بررسی قرار selfie-ویرایش فرآیندهای 278 دختران سنین 14 تا 17. برنامه Facetune روشن می تواند دندان های تغییر اندازه لب و بینی و حذف لکه ها را فقط در چند شیپور خاموشی. محققان دریافتند که زمان و تلاش قرار داده و به چنین برنامه توسط دختران نوجوان در ارتباط با احساس شرم و اضطراب در مورد ظاهر خود را.

برای کمک به پدر و مادر از کون نقطه نشانه هایی از ظاهر اضطراب و استخدام راه برای کمک به بهبود خود را تصویر بدن ما نشسته با راشل کلمن با مجوز ازدواج و خانواده درمانگر در میشن ویجو. او بیش از 12 سال تجربه در درمان اختلالات خوردن است که شرکت میزبان از “مادر ژن پادکست.” (این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.)

OC خانواده: چرا شما فکر می کنم بسیاری از نوجوانان در حال فرسایش بیش selfies و ویرایش تصاویر خود را?

کلمن: فرهنگ ما پاداش جذابیت glamorizes تمایلات جنسی و تجلیل از دست دادن وزن. این پیام trickles به مدارس و اجازه می دهد تا دانش آموزان بیشتر با جذابیت فیزیکی (معمولا نازک تر و نازی بدن با ماندگاری بیشتر آشکار پوشاک) برای تبدیل شدن به قوی تر در دبیرستان سلسله مراتب است. ویرایش عکس, گرفتن عکس های متعدد ارسال “کامل” عکس یک نوجوان را در راه تلاش برای به دست آوردن کنترل از جایگاه اجتماعی خود و افزایش قدرت خود را بیش از وضعیت اجتماعی است.

OCF: آیا برخی از نشانه هایی که یک نوجوان در تلاش است با تصویر بدن و شرم مسائل ؟

کلمن: نوجوانان ممکن است در تعامل با وسواسی تفکر که با افزایش زمان گرفتن عکس در حال ویرایش و سپس حذف آنها را در نا امیدی و انزجار بیش از ظاهر در عکس امتناع از گرفتن عکسهای خانوادگی در تعطیلات و اضطراب بیش از لباس های خود را در مدرسه رقص و یا گردهمایی های اجتماعی که منجر به تصمیمی که در آن لباس را می پوشند و یا امتناع از حضور در این رویداد.

OCF: برخی دیگر بدن shame رفتارهای پدر و مادر باید مراقب?

کلمن: آینه “بدن چک کردن” — به دنبال در بدن خود را از زوایای مختلف جوانه و مورد نقد و بدن قسمت پنهان بدن خود را در looser لباس اتصالات امتناع از پوشیدن لباس حمام کردن, جداسازی در اتاق خود اقدام به حذف رژیم های غذایی به نام از دست دادن وزن و افزایش ورزش است که برای جبران مواد غذایی خورده یا خوردن مقدار بیشتری از مواد غذایی بیش از حد معمول در حالی که منزوی هستند و تمام رفتارهای به نگاه کردن به.

OCF: برخی از اعتماد به نفس و بدن بشود خطرات مرتبط با رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ؟

کلمن: نامناسب تاکید قرار داده شده در نوجوان ظاهر و اندازه بدن است و خطر کلیدی در رسانه های اجتماعی استفاده کنید. ابزار های بصری مانند نرم افزار ویرایش و یا فیلتر تنها اضافه کردن به این خطر به دلیل آن است که به نوجوان ظریف پیام است که خود آلی عکس خود به اندازه کافی خوب نیست.

OCF: والدین چگونه می توانند باز و ادامه گفتگو در مورد تصویر بدن با خود را?

کلمن: حمایت از نوجوان خود را از طریق این مرحله می تواند شامل متعادل ارشاد از گوش دادن و مربیگری داشتن یک فضای امن برای نوجوانان به بحث کاهش خود را قضاوت و خودداری از سخنرانی های خود را و به اشتراک گذاری خود را از مبارزات گذشته و یا در حال حاضر برای پیدا کردن یک حس از خود. یک نوجوان را در تلاش برای پیدا کردن بدن صلح اگر پدر و مادر یافت نشد همان بدن صلح است.

OCF: برخی از استراتژی های موثر والدین و نوجوانان می توانید برای کمک به بهبود تصویر بدن خود را?

کلمن: کمک به نوجوانان توسعه ارزش ها و نظام های باور و تجسم آینده خود را (مگر اینکه آن باعث اضطراب) می تواند کمک به بهبود تصویر بدن. برخی از راه های بتن خانواده ها می توانند ایجاد فضاهای امن عبارتند از: خوردن وعده های غذایی هم به عنوان آنجا که ممکن است پوشش گنجه آینه با پوستر از مکان های ماجراجویی و یا مثبت به نقل از یادآوری روزانه و یا کاهش بدن و وسواس تنظیم پرنیان از بدن مثبت در خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر