Maddie جونز چپ تقلید از مادر بزرگ او Jayne همیلتون.

زمانی که من و همسرم شد دوستیابی, ما می خواهم گاهی تصور ما از آینده کودکان است. بدترین چیزی که ما می توانید تصور کنید ؟ شاید آنها مانند puns, ما, فکر, طنز snobs که ما بودند. (ما نیز فیلم snobs موسیقی snobs ، … در حال حاضر ما بیش از حد پیر و ضعیف مطلع به درستی مغرور. آن را برای بهترین واقعا….)

من به یاد داشته باشید طراحی یک کاریکاتور از دو تا از این امیدوارم non-جناس-دوست داشتن کودکان با ترکیب های مختلف از ویژگی های ما — من موی فرفری, عینک خود را و فلان چیز.

زمانی که ما دو دختر متولد شدند ما دقیقا نمی کنید کمی ترکیبات خودمان آن را بیشتر شبیه به ما یک تاریخ و نسخه مادر من و یک کاربر نسخه مادر خود را.

مانند مادر جودی Ava جمع و جور است با اندکی کوچک و بزرگ قهوه ای رنگ چشم. او دوست دارد به سازمان پخت انواع دسر و حفظ وقار قیافه در تمام زمانها. او ناراحت کننده است با نمایش عمومی از goofiness. خصوصی نمایش نیز ،

اما راه من واقعا می دانستم که من تا به حال birthed مادر خود من-در-قانون بود که هر دو از آنها جمع آوری شده رسمی غذاخوری در خود را. مادر بزرگ, جودی انتخاب نقره الگوی او را در سراسر زندگی خود را در مدرسه; آوا دارای یک برانگیزتر مجموعه ای جامع از Spode کریسمس در چین از جمله در ارتباط قطعات خدمت.

اگر من تا به حال به آنها بگویید از هم جدا آن خواهد بود که مادر من در قانون هرگز در رولرکوسترهای. آوا قطعا اما هرگز جیغ و حمل هر چند او ممکن است — ممکن است — راستش چیزی مثل “اوه خدای من!” (برای ثبت من بدنام آوا. او می داند که این درست باشد. او Instagram bio آمده است: “واقعی بانوی پیر.”)

Maddie است همه مادر من عجول و بی پروا و جسورانه و مشتاق به انجام کارهای بزرگ. مانند آوا و مادر جودی Maddie و مادر بزرگ (مامان من, Jayne) بسیار کوچک مانند 5 ، اما Maddie و مادر بزرگ به نوعی به نظر نمی رسد کوتاه چون آنها هم چنین نیروهای طبیعت. هر دو ماجراهای عشق و نفرت نشسته انجام هیچ چیز نیست.

Maddie فقط نوشت: کل طرح نمایش کمدی به نام “آرماگدون Playlist.” مادر من که سال ها صرف به عنوان یک زن خانه دار (بسیار فوق العاده دار natch) نوشت: یک کتاب پیشگامانه به نام “چگونه برای فروش ماشین ها و کامیون ها به زنان است.” عنوان نبود سکسی را به عنوان “روز قیامت لیست پخش” اما آن را کمک به تغییر یک صنعت و او مقدار زیادی از توجه رسانه ها از جمله برخی از حضور در تلویزیون با او سپس در روند 1980s بزرگ poofy ،

برای برخی از این دلیل آن را فوق العاده خشنود به دیدن من و آبا و اجدادی خود هستند. آن را سرگرم کننده برای دیدن آنها خوشحال برای پیدا همفکر فرد در سراسر دنيا ، و آن را نیز سرگرم کننده هر چند شاید “ترسناک” ممکن است دقیق تر کلمه برای دیدن زمانی که برخی بسیار قوی شخصيتی رفتن سر به سر. مادر Maddie هستند و هر دو بسیار سمج. Maddie ندارد گفته شود چه کاری انجام دهید. مادر من را دوست دارد به مردم بگویید چه باید بکنید. (او معمولا حق،)

در طول سال های اخیر, تابستان, بازدید, مادر بزرگ می خواست Maddie به تلافی بازیگران نقش به عنوان فرضا در “پری دریایی کوچک” برای خانواده استعداد نشان می دهد.

Maddie دوست دارد بازی فرضا. اما او نمی خواهی بود گفت چه کاری انجام دهید. مادر بزرگ سعی و تلاش تبدیل شدن به اشتباه و نا امید. هر کس معمولا در نهایت خم به او خواهد شد. اما او تا به حال ملاقات بازی خود را در معاندت. برای برخی از دلیل این بود که در آن Maddie او ایستاده او را نمی خواهید به انجام به عنوان فرضا. و در تکان دهنده به نوبه خود از وقایع نیست.

در راه من به نوعی آن را دوست ندارم. آن نبود که او را نافرمانی مادر بزرگ که ممکن است یا نه ممکن است کار درست را انجام دهید اما این که نیروی خالص از مادر بزرگ را خنثی شده است. آن را با خراب من نظم جهانی — چیزی شد اساسا متفاوت است.

هنگامی که ما در حال بررسی یک همسر مناسب به منظور بالا بردن کودکان با, من فکر می کنم ما نگاه بسیار با دقت در آنها قضاوت خود را بیولوژیکی تناسب اندام و…. هر دو آگاهانه و ناخودآگاه. اما ما باید به دنبال در تمام بستگان خود را حتی کسانی که نشسته بی سر و صدا با سالاد سیب زمینی. شما ممکن است یک بچه درست مثل همسر خود را عجیب و غریب عمه که یک مرزی محتکر و یا لذت عمه (مال شما البته) که bakes پای و همه را دوست دارد.

اگر شما نگاهی به بچه های خود را, شما ببینید قطعه از بستگان که قبل از رفته اند هر دو زندگی و دیگر هیچ ، من فکر می کنم این راه ما زندگی اجداد ما رو به جلو است. و در راه بودن پدر و مادر نیز در مورد بالا بردن اجداد خود را که حفظ خانواده خط. به جز برای برخی از این صفات است که از طریق لغزش — پدر بزرگ messiness ژن? Noooooooo! آن را بسیار زیبا ،

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de