زندگی به روز رسانی در coronavirus موارد در Telangana

حیدرآباد: Telangana شاهد افزایش COVID-19 نفر در روز جمعه با 62 تازه موارد در حال گزارش گرفتن تعدادی از عفونت در دولت به 1,761 علاوه بر سه ویروس های مربوط به مرگ و میر.

مناطق تحت بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) است که این چشمه از COVID-19 عفونت در دولت کمک 42 از 62 مورد جدید.

در حالی که یک مورد گزارش شده از Ranga Reddy منطقه همسایه حیدرآباد 19 باقی مانده بودند “مهاجران” که وارد دولت در روزهای اخیر.

به عنوان بسیاری از 118 “مهاجران” را آزمایش مثبت در دولت به عنوان روز جمعه یک COVID-19 بولتن گفت.

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش به 48 بعد از سه روز جمعه گزارش داد.

دولت وزیر بهداشت E Rajender برگزار شد که با حضور در risein موارد به دادگاه تجدید نظر به مردم را به وحشت اما به شخصی اقدامات حفاظت از انتشار رسمی گفت: در شب جمعه.

او از مقامات به اطمینان حاصل شود که پرسنل پزشکی در دسترس هستند در همه بیمارستان ها به عنوان در هر ظرفیت کامل آن را گفت.

وزیر به دنبال یک گزارش در تعدادی از پرسنل که هنوز هم مورد نیاز برای استخدام شود.

Rajender که صحبت به اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan تبریک گفت و او را در فرض اتهام به عنوان رئیس که هیئت اجرایی و بحث با او را افزایش موارد مثبت با توجه به مهاجران انتشار گفت.

با اشاره به بین المللی مسافر بودن در انزوا نگه داشته در هتل ها برای 14 روز پس از ورود خود را از کشورهای خارجی Rajender مشاهده شده است که بیماران مبتلا به سرطان, زنان باردار و بیماران کلیوی در میان مسافران بین المللی هستند در مواجهه با مشکلات (در این قرنطینه).

او درخواست اتحادیه وزیر اجازه می دهد تا بیماران به قرنطینه در خانه اگر آنها تست منفی پس از هفت روز اقامت در هتل آزادی اضافه شده است.

تا تاریخ 1,043 مردم مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی و تعداد افراد تحت درمان بود و در 670.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر