در کشورهای در حال توسعه coronavirus قتل به مراتب بیشتر افراد جوان

سیلویا Izquierdo AP

سلامت کارگران حرکت بدن در Evandro فریر بیمارستان شهری در ریو دو ژانیرو.

ریو دو ژانیرو — زمانی که کروناویروس اولین بار آمد به برزیل و یک تماس به بیرون رفت برای داوطلبان به کار مراقبت ويژه بيمارستان ایزابلا Rêllo تجزیه و تحلیل خطرات. او 28. او به تنهایی زندگی می کردند. او نیست که در شرایط موجود.

بنابراین در حالی که پزشکان قدیمی تر پا را از خط مقدم از coronavirus پاسخ Rêllo پا است.

به زودی Rêllo یک پزشک متخصص اطفال درمان شد ده ها تن از coronavirus بیماران. اما آنها نبودند که او می رود. این بیمار بود که تنها 30 سال است. که یکی بود 32. نزدیک به نیمی از مردم او از دیدن جوان بودند, او گفت:, و بسیاری از آنها در حال مرگ است. روایت خشکیده به آگاهی جهانی در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر — که این ویروس در امان جوان و ویران سالمندان — چیزی بود که او به تماشای آشکار در برزیل.

جوان در معرض خطر بودند. او در خطر بود.

حسن نیت ارائه میدهد از ایزابلا Rêllo

ایزابلا Rêllo, 28, فکر جوانان خود را ساخته شده او را ایمن از coronavirus. او شوکه شده بود تا ببینید که چگونه بسیاری از افراد جوان در حال مرگ هستند.

“یکی بيمار جوان ظاهرا سالم,” او گفت:. “او آنقدر بیمار با بسیاری از عوارض. من فکر کردم این می تواند به من. او می تواند دوست من.’ سرعت که این جان مردم از جمله جوانان شده است یک شوک است.”

به عنوان coronavirus شدت حملات خود در جهان در حال توسعه قربانی پروفایل شروع به تغییر. این جوان در حال مرگ هستند از covid-19 در نرخ نهان در کشورهای ثروتمند — توسعه که بیشتر نشان می دهد که طبیعت غیر قابل پیش بینی از این بیماری به عنوان آن را هل می دهد به جدید فرهنگی و جغرافیایی مناظر.

[در برزیل, مرگ یک مرد و یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت]

در برزیل, 15 درصد از مرگ و میر مردم شده اند زیر 50 — یک رای بیشتر از 10 بار بیشتر از در ایتالیا یا اسپانیا است. در مکزیک این روند حتی بیشتر stark: نزدیک به یک چهارم از مرده شده اند بین 25 و 49. در هند مقامات گزارش شده در این ماه است که نزدیک به نیمی از مرده بودند کمتر از 60. در Rio de Janeiro, دولت, بیش از دو سوم از بستری شدن در بیمارستان برای افراد جوانتر از 49.

“این زمین جدید در مقایسه با آنچه اتفاق افتاده در کشورهای دیگر گفت:” دانیل Soranz سابق شهرداری وزیر بهداشت در ریو دو ژانیرو. “برزیل بسیار مهم کشور به دنبال در.”

تحلیلگران می گویند در حال ظهور داده ها نشان می دهد بسیاری از مشکلات که به مدت طولانی مشکل جهان در حال توسعه — مقاوم فقر شدید نابرابری شکننده سیستم های سلامت — افزایش آسیب پذیری به این بیماری است. در کشور بیشتر فقر و منابع کمتری افرادی که ممکن است جان سالم به در جاهای دیگر به جای مرگ.

[Coronavirus توقیف سن پائولو به عنوان برگ برنده ponders برزیل سفر بان کی مون]

جورج خاکستری ملینا اقتصاددان ارشد برای برنامه توسعه سازمان ملل متحد گفت: فقر تحریک “ترکیب اثرات.” به دلیل تراکم جمعیت بسیار بالاتر در بسیاری از کشورهای در حال توسعه — و از آنجا که بسیاری از مردم باید در حفظ و تلاش برای زنده ماندن — به مراتب سهم بیشتری از جمعیت به پایان می رسد تا در معرض ویروس.

این ویروس پس از آن گسترش می یابد از طریق یک جمعیت که کمتر انعطاف پذیر است. مردم در کشورهای در حال توسعه دست به گریبان نه تنها با بیماری هایی که مدت طولانی است که در ارتباط با آن — مالاریا دانگ سل HIV/AIDS — اما به طور فزاینده ای با کسانی که بیشتر از نزدیک در ارتباط با کشورهای ثروتمند. نرخ دیابت فشار خون و چاقی در حال افزایش. اما برای درمان بسیاری از این بیماری وجود ندارد.

زمانی که به تازگی آلوده coronavirus بیماران در حال حاضر ضعف های موجود شرایط به دنبال درمان آنها پیدا کردن بیمارستان سیستم های که در حال غرق و unequipped برای رسیدگی به سیل از بیماران.

“این همه امتیاز اجتماعی به وضعیت اقتصادی و فقر” خاکستری ملینا گفت. مزایای مثبت در ارتباط با کشورهای در حال توسعه — از جمله جوان جمعیت هستند که “از بین برود.”

“به عنوان این نمایشنامه را” او گفت: “ما یک تعادل فلس است.”

‘خانه من خالی است’

زمانی که coronavirus آمار برزیل, این یک بیماری غنی است. آورده مسافران به ایالات متحده و اروپا این بیماری گردش در درجه اول در میان ثروتمند و متصل است. برزیل سنا رهبر گرفتار آن است. بنابراین رئیس جمهور Jair Bolsonaro مطبوعات ، ریو دو ژانیرو باشگاه های کشور در امتداد ساحل ایپانما برزیل یکی از منحصر به فرد ترین باشگاه دچار ویرانگر شیوع.

عکس خانوادگی

آگاتا Lima بالا و Cátia هر دو بستری با کوروناویروس. Cátia, 48, جان سالم به در برد. آگاتا, 25 نیست.

دمینگس آلوس داده دانشمند با دانشگاه سائو پائولو, شده, ردیابی ویروس در اینجا از کسانی که در اوایل هفته. الگوی در برزیل در آینه است که در جهان توسعه یافته: مرده بودند تقریبا به طور انحصاری از افراد مسن است. کروناویروس مبتلا بودند هجوم آوردند به بیمارستان های خصوصی و هر کسی که نیاز به یک تخت بیمارستان دریافت یک.

اما در اوایل مارس به عنوان ویروس شروع به تراوش به فقیر نشین و زاغه نشین ها در سائو پائولو و ریو و بیمارستان های عمومی سیستم آغاز شده کمانش, آلوس متوجه یک تغییر شدید در داده ها. افراد جوان بودند در بیمارستان بستری, در نرخ های بالاتر. مردم کمتر از 49 در حال مرگ بودند. این بیماری شد و از رسیدن به پایین به هرم جمعیتی. قربانی پروفایل در حال تغییر بود.

[کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه]

“ما کشور مختلف ساخته شده است کوچکتر کشورهای” آلوس گفت. “هنگامی که شما راه رفتن را از طریق, Rio de Janeiro, شما را از طریق مکان هایی که دارای ویژگی های سوئیس به مکان های بیشتر مانند کنگو در همان شهر است.”

Cátia Simone de Lima Passos, 48, زندگی تمام عمر خود را در بخشی از شهر هیچ کس اشتباه برای سوئیس. هر روز او و دخترش, آگاتا, 25, خواهد سوار اتوبوس شلوغ طریق شمال ریو به کلینیک پزشکی که در آنها مشغول به کار در دو مار. لیما گفت: آنها همه چیز را می تواند به ایمن ماندن. آنها فرو برد و دست خود را در ضد عفونی کننده. آنها عینک ماسک. او مبتلا به آسم پدر از سر کار باقی ماند برای هفته ها.

اما آنها هر دو رو covid-19 و در بیمارستان بستری شدند. لیما پس از 10 روز در بیمارستان جان سالم به در برد. دختر او نیست. در حال حاضر لیما خرج می کند روز خود جدا شده و در خانه او به تنهایی قادر به سرند با عزیزان در تلاش برای درک اینکه چرا یک بیماری است که هر کس گفت که کشتن تنها افراد مسن گرفته بود دخترش اما امان او.

غیر منتظره ظلم و ستم از آن, او گفت:. آن را بیش از او می تواند تحمل کند.

“خانه من خالی است,” او گفت:. “ما شرکای در زندگی است.”

سردرگمی در جامعه

Bolsonaro یک رهبر جهانی در به حداقل رساندن بیماری تکرار یک مانترا: تنها افراد مسن در معرض خطر هستند. بنابراین بهترین سیاست برای منزوی و تنها آنها را. او آن را به نام “عمودی انزوا.”

“آنچه اتفاق افتاده در جهان نشان داده است که افراد در معرض خطر بیش از 60” او اعلام کرد در ملی آدرس در اواخر ماه مارس است. “پس چرا نزدیک به مدارس؟”

متناقض و پیام ها در برزیل — بین رهبران محلی التماس مردم را به ماندن در داخل و یک رئیس جمهور دعوت مردم به بازگشت به خیابان — دارای سوخت گسترده سردرگمی است. به عنوان بیماری منفجر اینجا cresting 300,000 موارد و 19,000 مرده مردم به طور فزاینده ای با نادیده گرفتن انزوا دستورالعمل. ساحل boardwalks در ریو دو ژانیرو در حال بسته بندی شده در تعطیلات آخر هفته. معمولی فرد آلوده آلوده نزدیک به سه نفر دیگر به گفته پژوهشگران در امپریال کالج لندن و یکی از بالاترین نرخ.

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

پدرو آرچر یک پزشک در یک بیمارستان عمومی در ریو گفت: بیماران جوان شده اند و مبهوت از خود بیماری است. برخی از آنان در parroted Bolsonaro که بارها خوار این بیماری به عنوان یک “gripezinha” — یک کمی سرد است. تا زمانی که مریض شدم.

“من مردم به من می گویند:” من واقعا فکر کرده بود این بود که تنها یک gripezinha و در حال حاضر من می بینم این است که جدی’ ” آرچر گفت. “من دیده ام مردم در حال مرگ که گفته اند همین است.”

سیلویا Izquierdo

AP

بستگان سازمان دیده بان کارگران با بیل خاک روی تابوت از 22 سال coronavirus قربانی آماندا دا سیلوا در Caju گورستان در ریو دو ژانیرو در روز چهارشنبه.

دیگران رفتن نگه دارید چرا که آنها باید. دولت کمک های اولیه — حدود 105 در هر ماه به صورت رسمی کارگران — اتحاد برای بسیاری شده یا مسدود شده توسط موانع اداری و یا محزون می خوانی کافی نیست. اتوبوس هنوز هم پر از مردم از رفتن به محل کار. خطوط از مردم در حال انتظار برای بودجه اضطراری باید snaked در اطراف بانک ها.

“افراد جوان در حال مرگ هستند در یک نرخ بالاتر از آنجا که آنها در حال آمدن به تماس با این ویروس چند بار بیشتر به دلیل شرایط کار و زندگی” گفت: Ligia باهیا, بهداشت عمومی استاد در دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو. “Doormen هنوز هم کار می کند. خانهدار هستند و هنوز هم مشغول به کار است. . . . خود را بار ویروسی خود را از قرار گرفتن در معرض بیشتر است.”

عکس خانوادگی

Marcelo Mitidieri, 48, خود را صرف نهایی ساعت خس خس سینه در یک صندلی شکسته در حالی که انتظار برای درمان در ریو دو ژانیرو مرکز پزشکی. اگر او بدست می خواهم بهتر مراقبت از خانواده اش می گوید, او می توانست جان سالم به در برد.

Marcelo Mitidieri یک زن 48 ساله پدر دو درک خطرات اما در ادامه کار به عنوان یک راننده برای حمایت از خانواده اش. او بیمار در اواخر ماه آوریل است. او به ندرت می تواند نفس کشیدن. او تا به حال درد در قفسه سینه خود را. دخترش او را به یک کلینیک پزشکی در فقیر ریو در محله انگنهو ده دنترو اما آن را تا به حال تنها سه ماسک و سه تخت بیمارستان. آنها تا به حال هیچ جایی برای او. بنابراین او در یک صندلی شکسته برای 24 ساعت, خس خس, پیام کوتاه, دختر Marcela و انتظار.

[محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع]

“آنها می خواهند من را به اتاق اورژانس” او نوشت: به دختر خود. “اما وجود دارد هیچ تجهیزات.”

“سعی کنید به آرامش” التماس Marcela امیدوار سن و سال او خواهد او را نجات دهد. “دم و بازدم. شما قوی هستند و ما با هم در این است.”

“من بسیار بد” او پاسخ داد: در آخرین پیام خود را قبل از مرگ.

Marcela در حال حاضر seethes. “اگر او بدست می خواهم بهتر از درمان او خواهد بود با من در حال حاضر,” او گفت:.

همه آن را ترک کرده است Rêllo که 28 ساله و اطفال که به طور داوطلبانه برای درمان coronavirus بیماران وحشت زده. اما او نگه داشته کار — تا زمانی که در اوایل این هفته زمانی که او شروع به احساس بد.

سرفه خشک. عطسه. بدن درد. یک آزمون به زودی تایید ترس او: او می خواهم گرفتار این ویروس. او نمی داند که چه می خواهد انجام دهد به او. او جوان است اما او می گوید: او دیگر معتقد است که به اندازه کافی.

او می گوید او فکر می کند دیگران او درمان می شود. او می داند آنچه که آنها مانند نگاه.

“مثل من” او گفت:.

مارینا لپس در آبرنگ, Fla., کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

برزیل Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

برزیل پر بسته بندی شده favelas بریس برای coronavirus: ‘آن را به کشتن تعداد زیادی از مردم’

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de