حیدرآباد: در میان Covid-19 همه گیر و مستند, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی یکپارچه حمل تخلیه پرواز هر دو ورود و خروج با تمام پروتکل های ایمنی در محل.

در 21st مارس سال 2020 GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی به کار گرفته واردان تخلیه پروازها از مقصد های مختلف تحت Vande بهارات ماموریت.

  • Thermal screening being done on passengers from evacuation flights under Vande Bharat Mission at RGIA in Hyderabad
  • Hyderabad Airport facilitates multiple arrivals
  • Passengers from evacuation flights arriving at Hyderabad Airport

روز پنجشنبه هوایی هند AI سال 1914 از Jeddha از طریق Vijaywada فرود در فرودگاه, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی با 68 شهروندان هند در 12.24 هستم (شب).

هوایی هند AI 174 وارد از San Fransisco (US) به حیدرآباد از طریق بنگلور. پرواز فرود آمد امروز در 12.16 PM (بعد از ظهر) با 81 مسافر که متحرك در حیدرآباد فرودگاه.هوایی هند AI 1347 وارد از سنگاپور به حیدرآباد در ساعت 8.35 (شب) با مسافر و بار از 149.

به منظور تسهیل در ورود مسافران حیدرآباد فرودگاه بین المللی نگه داشته است ورود بین المللی و کل کشش از سمت راست aerobridge به ورود شیب دار به طور کامل بررسی و fumigated این شامل – مایع از هر گوشه & گوشه ای از ساختمان ها و فضاهای عمومی از جمله washrooms, صندلی, شمارنده, چرخ دستی, نرده, درب آسانسور, پله برقی و غیره. فرودگاه نیز اجرا اجتماعی فاصله میان مسافران از سمت راست aerobridge به سراسر ترمینال.

ورود تمام مسافران و خدمه هواپیما بیرون آورده شدند از هواپیما در یک دسته از 20-25 نفر در هر. هر مسافر/خدمه اکران شد توسط دوربین های حرارتی قرار گرفته aerobridge خروج تحت نظارت مقامات بهداشت فرودگاه (APHO) طبق بخشنامه از MoH&FW (وزارت بهداشت و رفاه خانواده) قبل از مهاجرت تشریفات.

پس از غربالگری سلامت مسافران CISF پرسنل خود را در چرخ دنده محافظ همراهی گروهی از مسافران به مهاجرت ترخیص کالا از گمرک.

سپر شیشه ای ارائه شد در هر اداره مهاجرت شمارنده برای جلوگیری از هر گونه تماس شخصی بین مسافران و ماموران اداره مهاجرت. هر ضد حال مشخص اجتماعی فاصله هنجارها در محل.

نگران هواپیمایی خود را از دست زدن به زمین کارکنان و پرسنل فرودگاه در دسترس بود برای هدایت مسافران و به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

هر چمدان بود مقادیر توسط ضد عفونی تونل یکپارچه به چمدان کمربند به عنوان مرتب فرودگاه. چمدان چرخ دستی نگهداری می شدند به طور کامل بررسی برای مسافران استفاده کنید.

مسافران نیز ارائه شده تنظیم صندلی با تعریف جعبه از مواد غذایی است. به عنوان در هر دولت را هنجار مسافران گرفته شد به صورت اجباری 14 روز قرنطینه در مکان های تعیین شده در این شهرستان است.

mohammedhussain.reporter@gmail.com


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de