در اینجا چیزی است که مقامات گفت: دولت برای چرا اورنج کانتی مطابق با معیارهای به بازگشایی بیشتر کسب و کار

اورنج کانتی به احتمال زیاد می دانید در روز چه دولت اجازه خواهد داد که این شهرستان برای بازگشایی در شخص ناهار خوری و خرید و مقصد خرده فروشی مانند مراکز.

در اواخر روز شنبه, مارس 21 اورنج کانتی مقامات خود را ارسال نهایی درخواست به دولت اجازه گسترش به مرحله 2 از بازگشایی بیشتر کسب و کار در این شهرستان گفت: این دیدار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معیار اعلام کرد چهار شنبه, مارس 18.

“ما اعتقاد داریم که ملاقات تمام معیارهای” شهرستان هیئت ناظران معاون میشل جراحی گفت: پنج شنبه, مارس 21.

اما این شهرستان در چهار شنبه, مه 20, گزارش بالاترین روزانه در مجموع مثبت coronavirus آزمون در 249 و بیشترین مرگ و میر در یک روز 14 نفر در روز پنج شنبه. مقامات پنج شنبه تاکید کرد که 10 از کسانی که از 14 نفر از ساکنان پرستاری ماهر امکانات.

هنوز اورنج کانتی مقامات می گویند آنها با Newsom را بازگشایی معیار با توجه به اسناد و مدارک خود را به دولت ارائه شده:

  • تست: دولت نیاز به یک شهرستان به ظرفیت فراموش 1.5 آزمون در هر 1000 ساکنان یک بعد اضافه می کند که تا حدود 4,800 برای اورنج کانتی. اگر چه این شهرستان هرگز انجام می شود بیش از 4,800 آزمون در روز انتخابات گفت: آنها باید از این ظرفیت برای انجام به عنوان بسیاری از 9,000 در یک روز اگر وجود دارد این است که تقاضا. این شهرستان همچنین دارای بیش از 20 ایالتی و محلی تامین می شود تست, سایت, مقامات گفت.
  • بستری شدن در بیمارستان: به طور متوسط بیش از هفت روز به تعداد کسانی که در بیمارستان بستری از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus افزایش کمتر از 1 درصد در روز, مقامات گفت. این شهرستان مورد نیاز است که بیش از 5 درصد روز به روز افزایش بستری شدن در بیمارستان.
  • موارد: طی هفت روز 7.95% از کسانی که تست شده در این شهرستان تا به حال موارد مثبت از ویروس, مقامات گفت. دولت نیاز به شهرستانهای استان به بیش از 8% از افراد مورد آزمایش در هفته گذشته به آینده مثبت است.
  • تماس با ردیابی: دولت نیاز شهرستان به 465 تماس با ردیاب. این شهرستان دارای 225 کارکنان آموزش دیده برای تماس با ردیابی اما مقامات گفتند که در ادامه به آموزش بیشتر کارکنان برای رسیدن به دولت هدف است.
  • ظرفیت: بیمارستان در حال حفظ یک 21 درصد افزایش ظرفیت با “توانایی به سرعت در مقیاس تا 60%-70% افزایش ظرفیت” مقامات گفت. دولت نیاز به شهرستانهای’ بیمارستان ها قادر به رسیدگی به افزایش حداقل 35% بیماران بیشتر در مورد چشم انداز مثبت در بیماری ها.
  • خانه های پرستاری: شهرستان های پرستاری ماهر امکانات در روزهای آینده دریافت خواهد کرد یک محموله تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک از سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفته است. همراه با اهدای تجهیزات از Hoag یادبود بیمارستان پروتستان این امکانات باید بیشتر از یک مورد نیاز 14 روز عرضه تجهیزات, مقامات گفت.

این شهرستان همچنین دارای حدود 750 اتاق متل و تریلر در دسترس به طور موقت به خانه کسانی که بی خانمان هستند, مقامات گفت. آنها نیز گفت: این شهرستان دارای مذاکره اجاره با پنج اضافی متل, جلسه, دولت نیاز به مسکن به اندازه کافی به پناهگاه حداقل 15 درصد از شهرستان جمعیت بی خانمان برای محافظت از آن را از بالقوه شیوع.

مقامات شهرستان گفت: آنها را به جلو و عقب در بازگشایی مجدد طرح اگر آنها را ببینید “قابل توجه پایدار و افزایش” در محلی نرخ مرگ و میر یا بیماری شیوع بیش از هفت روز است. اما بر خلاف سن دیگو و ونتورا شهرستان اورنج کانتی مقامات را ارائه نمی دهد خاص عددی معیار.

بیش از 40 ایالت 58 شهرستانهای در حال حاضر امن تصویب به بازگشایی بیشتر کسب و کار. اما به غیر از سن دیگو و ونتورا شهرستان هیچ Southern California counties بدست برو جلو که از یکشنبه, مارس 22.

ریورساید و سان برناردینو شهرستان نیز انتظار می رود به درخواست موافقت با دولت در روزهای آینده.

مو و ناخن سالن ورزشگاه کلیساها و مکانهای تفریحی مانند در محیط داخلی موزه ها و کتابخانه ها اجازه داده نمی شود برای باز کردن تا مرحله 3 از دولت بازگشایی طرح که Newsom اشاره کرده می تواند ظرف “چند هفته” با توجه به داده ها.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر