گجرات: کنگره بی جی پی مشاجره بیش از Dhaman-1 هواکش

احمدآباد: کنگره ادعا کرده است که دولت گجرات بود و بازی با زندگی coronavirus بیماران برای ترویج ‘Dhaman-1′ هواکش های ساخته شده توسط شرکت `متعلق به وزیر Vijay Rupani دوست’.

حاکم بی جی پی به نام از اتهامات وارد شده توسط کنگره در روز پنج شنبه به عنوان بی اساس و گفت: مخالفان حزب بدنام تصویر از یک تولید کننده محلی.

روز چهارشنبه گجرات دولت تا به حال در دفاع از تصمیم خود برای تهیه Dhaman-1 هواکش این ادعا که آنها به خوبی به عنوان هر یک و تایید شده توسط یک مرکز معتبر آزمایشگاهی.

راجکوت شرکت بر اساس Jyoti CNC طراحی و توسعه Dhaman-1 نام تجاری هواکش و اهدا 866 از آنها به دولت

در ماه آوریل در یک زمان هنگامی که وجود دارد کمبود حاد از این ماشین زیر شیوع کروناویروس, اصلی, وزیر, بهداشت, Jayanti راوی گفت: خبرنگاران در روز چهارشنبه.

اما دولت واحد کنگره ادعا که صاحب Jyoti CNC Parakramsinh Jadeja است Rupani را دوست.

“Dhaman-1 است که یک دستگاه تهویه در همه. این فقط یک مکانیزه ambu-کیسه برای تامین اکسیژن برای بدن است. ما در برابر هر شرکت است. اما ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که این به اصطلاح هواکش بودند تهیه شده فقط برای ترویج یک شرکت متعلق به سانتی متر است گفت: کنگره سخنگوی Manish دوشی.

او خواسته دولت به افشای چگونه بسیاری از بیماران قرار داده شد و در Dhaman-1 پشتیبانی و چگونه بسیاری از آنها درگذشت.

بحث در گرفت که Ahemedabad بیمارستان مدنی در نامه ای به دولت به دنبال پیشرفته تر هواکش ادعا که Dhaman-1 بودند تا علامت.

حاکم بی جی پی رد این اتهامات گفت: حتی HAL زندگی, مراقبت, مرکزی PSU قرار داده شده است به منظور تهیه 5,000 Dhaman-1.

“ما محکوم کنگره تلاش برای بدگویی شهرت محلی تولید کننده و اهدا کننده. کنگره باید روشن کند که آیا آنها در برابر مفهوم “آواز محلی’. این یک دریافت تایید از سه حالت مختلف تست اشخاص” گفت: BJP Gujarat, سخنگوی بهارات Pandya.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de