جشنواره عبور: سامی هاجر مذاکرات در مورد کباب باغبانی و کوکتل

جشنواره پاس خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را بارگیری در این هفته. اما در طول نخست جشنواره نجومی شما جایزه دریافت کنید نسخه های بیش از حد! مشترک شدن در حال حاضر.

جشنواره عبور برای روز شنبه, مارس 21

در حالت عادی پنج شنبه در این خبرنامه خواهد بود جام جم بسته بندی شده با اخبار جشنواره.

وجود دارد نه تنها recaps از جشنواره که به تازگی اتفاق افتاده است اما همچنین پیش نمایش از آنهایی که در آینده و احتمالا حتی برخی از آنهایی که جدید اعلام کرد.

در این ویژه چهار شنبه, بسیار وجود دارد به گزارش در این جشنواره اما ما هنوز هم برخی از واقعا مهم اخبار موسیقی برای شما: از پیدا کردن آنچه سامی هاجر است تا به این روزبه تعویق سبز روز Hella مگا تور و اسلحه N’ گل سرخ’ تور آمریکای شمالیبه “بت آمریکایی” ،

ونسا Franko است این هفته پس از فرو رفتن در با من الکس نخلستان به عنوان ما را از طریق تمام کنسرت و موسیقی-اخبار مرتبط برای این هفته است.

چوب زیر گهواره سامی هاجر همکاری با رستوران Guy Fieri به جفت خود سانتو هندوانه خیار Fesca کوکتل با Fieri را بیکن پیچیده Chipotle کباب میگو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سامی هاجر/سانتو تکیلا)

تابستان سامی هاجر

سامی هاجر ممکن است تور با گروه خود را در این تابستان به عنوان برنامه ریزی شده اما او برای رفتن به ساخت بیشتر از تابستان سال, ساخت, حق بیمه, کوکتل, باغبانی و انجام موسیقی خود را در یوتیوب نشان می دهد. Kelli Skye Fadroski صحبت به فنتنا بومی و برخی از کوکتل و کباب دستور او گردد Guy Fieri.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.
Green Day اعلام کرد که به تعویق انداختن آن Hella مگا تور تا سال 2021 با توجه به کوروناویروس. استادیوم تور برنامه ریزی شده بود به آمار پتکو پارک در سن دیگو جولای 24 و ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس جولای 25. (عکس توسط Skyler Barberio, برای KROQ)

Boulevard of broken dreams

خبر بد اگر رویای خود را به نحوی دیدن Green Day, Fall Out Boy, Weezer و Interrupters در Hella مگا تور هنگامی که آن را نورد به کالیفرنیا در این تابستان. Green Day اعلام کرد که در آن صفحات رسانه های اجتماعی است که آن را رسما کشیده پلاگین برای این سال است. وجود دارد امید برای 2021 هر چند.

Guns N’ Roses باید rescheuled خود را در تور آمریکای شمالی خرما با توجه به کوروناویروس. این گروه را اعلام تاریخ جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال نهایی. گروه برنامه ریزی شده بود به توقف در SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا در اوت. 8. (عکس توسط Paul A. هبرت تالار گفتگو/آسوشیتد پرس)

شما نمی خواهد بود استقبال به جنگل

Guns N’ Roses قرار بود به بازی Inglewood جدید SoFi ورزشگاه اما مانند بسیاری از گروههای دیگر این تصمیم به تعویق انداختن آن در تور آمریکای شمالی با توجه به کوروناویروس.

آجی و جرمی تیم از فولرتون-بر اساس گروه راک روشن شروع کرده اند بیشتر alt-کشور تکیه پروژه تیم برادران. این دو منتشر شده جدید تک “پسران و دختران از تابستان” در مارس 8. (عکس توسط Kevin Scanlon)

طرفداران گروه راک روشن ممکن است متوجه شده است که ششمین آلبوم استودیویی بود و بیشتر کشور صدا به آن است. جرمی و آجی تیم های گروه گیتاریست و خواننده گرفته اند که از کشور به یک سطح جدید با سمت پروژه تیم برادران.

تولید موسیقی کری قهوه ای (سمت چپ) و لیندا پری ما در حال شنیدن است روشن به جریان محتوا از طریق ما می شنوید: در درجه صفحه یوتیوب که ویژگی های طیف گسترده ای از محتوا است. (عکس از رندی Shropshire, گتی ایماژ برای هنر Elysium)

ما در حال شنیدن اما جریان

تولید لیندا پری و جان کری قهوه ای خود را گرفته اند چند وجهی تولید شرکت و با توجه به آن یک بازوی جدید است که حس می کند در حال حاضر: آنها یک کانال یوتیوب با جریان محتوا است که جمع آوری پول برای کمک به هنرمندان متاثر از coronavirus. Kelli Skye Fadroski بیشتر است.

نیویورک بومی فقط سام برنده “بت آمریکایی.” 21 سال اعلام شد برنده در طول مجازی آخر در سهشنبه, مارس 17. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از “بت آمریکایی” ABC)

بت آمریکایی تاج آن برنده

سامانتا دیاز هارلم برنده شده است بسیار غیر معمول فصل از “بت آمریکایی” (نشان می دهد تا به حال به محوری از اجرای برنامه به دلیل coronavirus). این نشان می دهد فصل سوم در ABC و 18 فصل به طور کلی.

جانی غرب, 23, از موریتا آواز می خواند در نسخه خود را از “گریس شگفت انگیز” برای مادرش میشل غرب در “بت آمریکایی” در روز 10 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ABC)

جانی غرب نشان دهنده

موریتا, جانی غرب ممکن است برنده “بت آمریکایی” اما او آن را به بالا 5. غرب به تازگی خطاب به پیتر لارسن و مشترک چیزی است که او خوشحال بود ،


و در حال حاضر برای چیزی کمی اضافی و… در اینجا سه باید خواند, در, سرگرمی, فرهنگ و رویدادهای ما فکر می کنم شما ممکن است مانند.

  1. ایالات متحده برای اولین بار پارک مجموعه پست-COVID-19 بازگشایی خرما
  2. بازی معلمان دانش آموزان می شود, ورزش های جدید Fox show ‘نهایی تگ’
  3. رستوران را تغییر بزرگ برای دیدار با کروناویروس ناهار خوردن در دستورالعمل

دریافت به جشنواره پاس تحویل به صندوق هفتگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de