یک کووینا که مقامات می گویند سقوط یک سرقت هواپیما به یک حصار پس از فرود در فولرتون فرودگاه در اوایل این هفته بود که به اتهام جمعه با جنایت فقره سرقت و مصرف و عامل یک هواپیما.

مسیحی Estoque, 32 پیدا شد در مدت کوتاهی پس از 3 p. m. روز شنبه توسط پلیس پس از فرود سسنا 172S اما جهش پولي باند و برخورد با حصار در فرودگاه فولرتون پلیس گفت:. هواپیما دچار آسیب های جزئی.

Estoque نیست مجوز خلبان, مقامات گفت که آنها بر این باورند که تک موتور چهار صندلی هواپیما به سرقت رفته بود از چین فرودگاه.

روز جمعه فولرتون پلیس گفت: آنها در تلاش بودند برای تعیین این نیت که او در زمان این شرکت متعلق به هواپیما.

“ما نمی دانیم که او انگیزه های” گروهبان. اریک پل گفت. “همانطور که در حال حاضر تا آنجا که ما می توانید بگویید که آن را نوعی از joyride اما ما نمی دانیم که دیگر انگیزه.”

پل گفت: این هواپیما به نظر می رسد یکی از ناوگان های مشابه هواپیما نگه داشته در چین فرودگاه احتمالا استفاده می شود برای پرواز آموزش.

مظنون هیچ وابستگی با فرودگاه یا هواپیما صاحبان گروهبان گفت.

محققان هنوز در تلاش برای تعیین چگونه Estoque قادر به شروع, هواپیما, پل گفت. به طور معمول کوچکتر هواپیما نیاز به کلید استفاده می شود که برای شروع موتور.

Estoque نیز در حال بررسی اتهامات از 2019 برای درجه اول سرقت و دزدی که برای او التماس کرد گناه نیست. او اعتقاد قبل از رانندگی و یا گرفتن یک وسیله نقلیه است.

برای هواپیما حادثه او برگزار می شد در ازای $300,000 وثیقه از زندان سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de