نیکولاس Asfouri خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مسافران در پکن در روز جمعه. با اقتصاد بروز coronavirus رهبران چین را رها رشد اقتصادی اهداف این سال برای اولین بار در بیش از یک ربع قرن است.

به عنوان این سال آغاز شد و رهبران حزب کمونیست چین به نظر میرسد که بسیاری از اردک خود را در یک ردیف.

آنها مجموعه در نهایت به امضای یک قرارداد تجاری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور بالقوه پایان دادن به یک مناقشه ای است که تا به حال آلوده به روابط برای تقریبا دو سال است. آنها مدیریت کاهش رشد جهانی اقتصاد در کنترل مد. و آنها تا به حال مواجه طرفدار دموکراسی قیام در هنگ کنگ است.

تغییر که در هفته اول ژانویه هنگامی که کلمه وارد پکن از یک ویروس به طور بالقوه مخرب است که در حال گردش در ووهان صنعتی شهر چینی که سابقه رودخانه یانگ تسه.

ظرف شش ماه ویروس را کشته و بیش از 333 ، 000 در مردم در سراسر جهان تقریبا یک سوم از آنها در ایالات متحده است. و از آن خواهد آمد به مطرح بزرگترین اقتصادی و سیاسی چالش برای رهبران حزب در سه دهه.

این فاجعه باری اقتصادی تاثیر این ویروس گذاشته شد لخت جمعه زمانی که حزب کاهش یافته است به تعیین هدف رشد برای سال 2020 برای اولین بار پس از آن شروع به تنظیم یک هدف در سال 1994.

“من می خواهم به اشاره است که ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال” لی کچیانگ نخست وزیر هنگام تحویل خود را “گزارش کار” در پر اب و تاب افتتاح کنگره ملی خلق در پکن. “دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد covid-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست است.”

[با سیاسی تئاتر رهبران چین به این کشور به حالت عادی بازگشت]

حتی جلسه خود بخش دوم سالانه قطعه سیاسی تئاتر شناخته شده به عنوان “دو جلسه” تا به حال شده است توسط ویروس تحت تاثیر قرار. برای اولین بار آن را به حال شده است با تاخیر از اوایل ماه مارس و تمام نمایندگان از ورود به پکن از خارج از پایتخت تا به حال به ارسال به کروناویروس آزمایشات قبل از سفر.

در افتتاح اولین جلسه نشست بالای سیاسی گروه مشورتی رهبران حزب اعلام کرد که آنها خواهد بود در حال حرکت به اعمال کنترل بیشتر بر هنگ کنگ یک مرحله که در اصل جادوها پایان “یک کشور دو سیستم” چارچوب است که اجازه داده است این شهرستان به کار نسبتا مستقل از پکن است.

کمی وجود دارد اشاره هنگ کنگ در جلسه روز جمعه هنگامی که لی ایستاده بود قبل از برخی از 3000 ماسک-پوشیدن نمایندگان و چند ده ماسک-کمتر حزب nomenklatura برای تحویل در کوتاهترین سخنرانی در حافظه clocking به سختی یک ساعت.

در سال گذشته Li مجموعه رشد هدف در 6-6.5 درصد و در آن آمده بود در 6.1 درصد و با توجه به آمار رسمی. در حالی که آن را در داخل مجموعه و محدوده آن را هنوز هم کمترین نرخ رشد چین که تا به حال ثبت شده در سه دهه.

هکتور Retamal

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم مغازه در بازار در ووهان در چین هوبئی استان در روز جمعه.

رهبران حزب گزارش مورد بحث تنظیم این سال هدف در 2 تا 3 درصد شکل است که می شده اند تکان دهنده کم پس از سال ها از رشد دو رقمی که تا به حال inched پایین به طور پیوسته در طول دهه گذشته است. این امر نیز روشن ساخته اند که چین نمی خواهد ملاقات با رهبر چین اجتماعی اهداف توسعه که چینی اقتصاددانان می گویند نیاز به رشد حداقل 5.6 درصد در این سال است.

پس از تقریبا به طور کامل تعطیل در طول ماه های فوریه و مارس, اقتصاد قرارداد با 6.8 درصد در سه ماهه اول. در حال حاضر با محیط زیست داخلی باقی مانده تسخیر کرده و صادرات چین در بازارهای در حال ویران شده توسط ویروس, صندوق بین المللی پول تخمین می زند که اقتصاد چین رشد خواهد کرد تنها 1.2 درصد در این سال است.

“جهانی coronavirus همه گیر شده قبر عدم قطعیت برای اقتصاد چین گفت:” وی Jianguo یک معاون سابق وزیر تجارت که در حال حاضر معاون رئیس چین مرکز بین المللی مبادلات اقتصادی یک دولت وابسته و فکر می کنم تانک.

[چین به اعمال گسترده امنیتی در هنگ کنگ دور زدن شهر مقننه]

“با تنظیم یک هدف رشد در این سال دولت مرکزی است که در واقع تشویق مقامات به تمرکز بر روی اولویت های خود را – به خصوص حصول اطمینان از ثبات در بازار کار و به دنبال با کیفیت بالا و توسعه به جای اعمال همه انرژی برای پاسخگویی خاص به تولید ناخالص داخلی.”

در روز جمعه گزارش کار Li تصمیم به تمرکز بر ایجاد شغل.

آمار رسمی نشان می دهد که بیکاری می ایستد در 6 درصد و در نزدیکی بالاترین رکورد اما اقتصاددانان مستقل می گویند نرخ واقعی است که احتمالا دو برابر است که. Li اعلام شغلی پایین-ایجاد هدف در این سال تنظیم یک هدف و نه میلیون شغل جدید در شهرستانها — از 11 میلیون سال گذشته است.

“آنها انتظار بسیار زیادی بیکاری یا مشکل بیکاری به ویژه در میان فارغ التحصیلان دانشگاه گفت:” ویکتور Shih یک کارشناس در چین, اقتصاد سیاسی در دانشگاه سان دیگو. خود را از همتایان چینی خود گفته شده بود به اعتراف دانشجویان به برنامه های تحصیلات تکمیلی به طوری که آنها نمی آمار بازار کار در سال جاری گفت: Shih.

لئو رامیرز

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دیدار رؤسای جمهوری چین و چپ و برتر لی کچیانگ می رسند برای جلسه افتتاحیه کنگره ملی خلق در پکن در روز جمعه.

در انتهای دیگر این طیف در حدود یک پنجم از کارگران مهاجر که قدرت چین کارخانه ها را به بازگشت به کار پس از این مستندات است که همزمان با سال جدید قمری هنگامی که این افراد به طور سنتی به خانه برای تعطیلات سالانه.

دامین کارشناسی ارشد از MacroPolo خانه فکر می کنم تانک از پالسون موسسه در شیکاگو گفت که او توسط تعدادی از بار Li ذکر شده در بخش خصوصی و به ویژه کوچک و متوسط.
“من فکر می کنم آنها متوجه است که آنها در حال رفتن به یک شغل مشکل اگر آنها نمی, حمایت بخش خصوصی است,” او گفت:.

[چین و آمریکا ایستاده معامله تجارت به عنوان coronavirus بحران هل روابط به پایین ترین سطح خود در دهه]

او در سخنرانی خود, Li اذعان کرد که رکود خواهد بود به خصوص دشوار است برای مقامات محلی. او گفت: دولت در موضوع ویژه اوراق قرضه دولتی و برخی از اختصاص 280 میلیارد دلار برای استان و شهرستان دولت برای اطمینان از اشتغال و ملاقات اولیه زندگی نیاز دارد.

“این اقدامات فوق العاده برای زمان غیر معمول” برتر گفت.

اما Li گزارش را شامل روشنایی ضعیف تابیدن از خبر خوب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حداقل.

لی گفت: چین مایل است به چوب به سمت آن از فاز یک توافقنامه تجارت است که پکن و واشنگتن امضا شده در ماه ژانویه است.

“از آنجا که از covid-19 و ادامه نگرانی در مورد اقتصاد و وضعیت مالی گفت:” Shih از UC سن دیگو “به نظر نمی رسد که دولت چین در خلق و خوی را انتخاب کنید دعوا با ایالات متحده در تجارت جلو حداقل نه بدون آشکار حرکت از طرف ایالات متحده به re-تشدید تجارت تنش است.”

ادامه مطلب

پکن سیگنال پایان هنگ کنگ “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب

به عنوان ایالات متحده-چین شعارهای رشد شدیدتر جدید, خطرات ظهور با تایوان کشیده شده را به مخلوط

ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de