به عنوان چین حرکت می کند به اعمال کنترل های جدید بیش از هنگ کنگ بین المللی واکنش باقی می ماند و خاموش

پیش نویس لایحه پس از تصویب در اجلاس سالانه کنگره ملی خلق که در جریان است — را به چینی امنیتی دولت به مراتب بیشتر از یک مبنای قانونی برای کار در هنگ کنگ است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نام چینی طرح “فاجعه” و “ناقوس مرگ” برای خاک نسبی استقلال.

معترضان به امید واکنش های مشابهی در اروپا نا امید شدند.

در بریتانیا در خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت که “وضعیت را از نزدیک” است که آن را رود “چین به احترام هنگ کنگ حقوق و آزادی و درجه بالایی از استقلال است.” در بعد از ظهر جمعه استرالیا انگلیس و کانادا منتشر مشابه بیانیه مشترک.

“به عنوان یک حزب به بیانیه مشترک بریتانیا متعهد به حفظ هنگ کنگ استقلال و احترام به یک کشور و دو سیستم مدل” انگلستان بیانیه ادامه داد: با توجه به رویترز.

بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در سال 1997 با درک است که مستعمره سابق ادامه خواهد داد به کار بیشتر تحت حکومت خود برای 50 سال.

“انگلیسی بیانیه کاملا استاندارد است. اما این یک استاندارد فرسایش هنگ کنگ وضعیت گفت:” استیو Tsang مدیر موسسه چین در SOAS دانشگاه لندن است. “این است که بسیار بزرگتر می کند.”

دولت را تمرکز بر coronavirus همه گیر ممکن است بخشی از آن را توضیح دهد واکنش محدود, او گفت:.

در روز پنج شنبه شب کمیسیون اروپا در امور خارجه سخنگوی Virginie Battu-Henriksson نوشت در توییتر که بلوک متصل “اهمیت زیادی” به “”یک کشور و دو سیستم’ اصل است.”

شما “نمی توانید انجام دهید بهتر از ابراز چنین ترسو بیانیه ای؟” راینهارد Bütikofer رئیس پارلمان اروپا هیئت روابط با چین نوشت: در پاسخ. “آیا شما فکر می کنم شما در حال فریب جدا از شماست؟”

به عنوان در بریتانیا کارشناسان سرزنش coronavirus در بخش برای آرام واکنش یا عدم آن. کریستین شیعه-Kupfer یک محقق در برلین-بر اساس Mercator موسسه مطالعات چین گفت: بحران جاری در اروپا به معنی وجود است “نه مقدار زیادی از پهنای باند برای مقابله با این بلافاصله.”

شیعه-Kupfer همچنین گفت: اتحادیه اروپا در بیانیه حقوق بشر در چین تمایل به خصوص قوی. “اروپا است که هنوز هم بسیار وابسته به چین و گاهی اوقات در تلاش برای اعتصاب تعادل بین حق حفظ آن منافع اقتصادی و ایستادگی برای حقوق بشر” او گفت:.

اروپا تقسیم شده است Tsang گفت: بین سازمان ملل را که مطلوب تر از نظر چین به خصوص در جنوب و شرق این قاره و کشورهای شکاک تر از سیاست است, که بدان معنی است که ایالات متحده از موضع برابر پکن بعید است.

به عنوان یک نتیجه, واشنگتن likeliest منبع سطح بالا اعتراض به پکن ،

برخی از قوی ترین واکنش آمد از کنگره در روز پنج شنبه. در توییتر دیابت جاش هاولی (R-Mo.) نوشت: “ایالات متحده آمریکا نمی تواند اجازه دهید این ایستاده است.” سنسور. کریس ون Hollen (D-Md.) و Patrick J. Toomey (R-Pa.) در بیانیه ای گفت: آنها تا به حال معرفی قانون به تحریم “اشخاص که نقض چین تعهدات به هنگ کنگ.”

اما کارشناسان و منتقدان می گویند چین تعهد به این شهر استقلال شده است رو به کاهش برای سال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد در ماه گذشته است که این امر در نظر عقب هنگ کنگ مطلوب تجارت وضعیت یک کلید اهرمی اگر پکن با بازی بیش از حد قوی ، اما این حرکت می تواند صدها نفر از شرکت های آمریکایی فعال در خاک در یک نقطه ضعف است و می تواند اخلال مستمر آمریکا-چین ایران.

Tsang گفت: حذف دلار هنگ کنگ درمان ترجیحی می تواند صدمه دیده است جنبش دموکراسی خواهی وجود دارد. هدف ایالات متحده در پاسخ به او گفت: “نباید به “کشتن هنگ کنگ” اما برای حفظ آن را به عنوان مقدار خود مختاری به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر