دهلی نو: E-commerce عمده آمازون هند روز جمعه گفت: آن اضافه خواهد شد 50,000 ‘فصلی یا موقت نقش برای دیدار با افزایش در تقاضا برای محصولات به خصوص از کسانی که بیشتر در معرض بودن در ملاء عام در زمینه این بیماری همه گیر کوروناویروس.

50,000 فصلی نقش خواهد بود سراسر آن انبارداری و تحویل شبکه و حرکت در یک زمان می آید زمانی که فعالیت های اقتصادی و تجارت الکترونیکی عملیات به آرامی chugging بازگشت به زندگی در خارج از مهار مناطق کشور را در چشم مبهوت خروج از مستند با کمتر محدودیت.

افتتاح فصلی نقش در آمازون هند نیز می آید در میان موجی از اخراج توسط tech-led شرکت هایی مانند Swiggy, Zomato, ShareChat Ola و برخی دیگر طی چند روز گذشته.

“آمازون هند امروز اعلام کرد که آن را باز کرده است به 50000 فصلی نقش برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از مردم با تکیه بر آمازون خدمات به خصوص کسانی که بیشتر در معرض بودن ،

“این خواهد بود انواع نقش خود را در تحقق مراکز و شبکه های تحویل از جمله بخشی از زمان کار انعطاف پذیر فرصت به عنوان پیمانکاران مستقل با آمازون فلکس” این شرکت در بیانیه ای گفت.

آنها را به پیوستن به هزاران نفر دیگر از همکاران در سراسر آمازون هند تحقق و تحویل شبکه و کمک به آنها را انتخاب کنید بسته, کشتی و تحویل سفارشات مشتریان موثر تر از آن گفت.

“به هند همچنان به حفظ و اجتماعی فاصله به مبارزه مداوم COVID-19 گیر آمازون هند به شدت معتقد است که آن را به یک نقش منحصر به فرد به بازی ارائه خدمات مهم برای جامعه; به کمک به آنها را به موارد آنها باید برای خانواده خود را بدون ترک خانه های خود ،

Akhil Saxena, VP, مشتری, اجرای عملیات (آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه و شمال آفریقا و آمریکای لاتین) در آمازون گفت که COVID-19 همه گیر است و تاکید بر نقش مهم است که آمازون و تجارت الکترونیکی می توانید برای مشتریان تا آنجا که برای کسب و کارهای کوچک و اقتصاد است.

“ما این مسئولیت به طور جدی و ما افتخار داریم که کار تیم ما انجام می دهند برای کمک به کوچک و کسب و کارهای دیگر ارائه به مشتریان از طریق این زمان دشوار است.

“ما می خواهیم به ادامه کمک به مشتریان در سراسر هند دریافت همه چیز آنها نیاز به طوری که آنها می تواند همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله. برای فعال کردن این ما در حال ایجاد فرصت های کار برای نزدیک به 50,000 فصلی همکاران ما در سراسر تحقق و تحویل شبکه” او گفت:.

Saxena اضافه شده است که این نیز نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در این بیماری همه گیر در حالی که ارائه یک محیط ایمن کار برای آنها.

“در حالی که ایجاد این فرصت های آمازون باقی می ماند متعهد به سلامت و ایمنی آن, همکاران, همکاران و کارکنان و مشتریان و اجرا کرده است تعدادی از اقدامات خود را به سمت خوب بودن” این شرکت در بیانیه ای گفت:.

این شرکت ساخته شده است که تقریبا 100 قابل توجهی روند تغییرات در عملیات برای ایمنی از کارگران که شامل اجباری صورت پوشش روزانه دما چک در ساختمان افزایش فرکانس و شدت تمیز کردن در تمام سایت ها از جمله به طور منظم مایع اغلب لمس مناطق و آگاهی سازی در میان همکاران در الزامات ایمنی در اطراف شستن دست و دست مایع.

پس از نزدیک به دو ماه از دقیق جنبش محدودیت هایی را برای مبارزه با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس مصرف کنندگان را از سر گرفت خرید آنلاین و با قرار دادن سفارشات برای مواردی مانند لپ تاپ های AC و یخچال در مناطق که در حال حاضر شده است مجاز به کشتی دستورات غیر ضروری موارد زیر لیبرال مجموعه ای از قوانین برای مستند 4.0.

E-commerce شرکت Flipkart آمازون و Snapdeal شد در اوایل این هفته مجاز به کشتی همه موارد در سراسر کشور (به جز مهار مناطق).

در دو فاز مستند آغاز شده است که از آوریل 25, e-commerce, شرکت ها اجازه داده شد تنها به فروش اقلام ضروری مانند مواد غذایی, بهداشت و درمان و محصولات دارویی.

در مرحله سوم (ممکن است 4-17) این سیستم عامل اجازه داده شد به فروش تمام اقلام در نارنجی و سبز مناطق اما تنها در موارد ضروری مجاز به حمل شود در مناطق که شامل بالا e-commerce هاب مانند دهلی و بمبئی و بنگلور پونا و حیدرآباد.

صنعت ماهان, اما اشاره کرد که با وجود مقید کردن تقاضا و فروش در ادامه به کسری از حجم دیده می شود در پیش COVID-19 بازه زمانی. صنعت امیدوار است که این تقاضا را انتخاب کنید تا در روزهای آینده به عنوان وضعیت در اطراف COVID-19 را بهبود می بخشد و بیشتر فروشندگان از سرگیری عملیات.

تجارت الکترونیک پلت فرم دیدم یک تاثیر قابل توجهی در کسب و کار خود را در طول این مستند با توجه به این که مواد غذایی بخش حساب برای یک بخش کوچک از خرید و فروش آنلاین.

در حالی که سفارشات در حال پوسته پوسته شدن در حال حاضر این بخش همچنان به صورت چالش در دسترس بودن محدود نیروی انسانی برای انبار و تحویل باعث امثال آمازون را در کارگران فصلی.

مواد غذایی تحویل سیستم عامل مانند BigBasket و Grofers نیز مقیاس استخدام برای دیدار با افزایش تقاضا است.

جالب است بدانید مواد غذایی تحویل سیستم عامل مانند Zomato و Swiggy اعلام کرده اند تخمگذار کردن بیش از 1600 کارمند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de