حیدرآباد: دولت ایالات متحده از این کشور اخراج کرده است حیدرآباد محمد ابراهیم زبیر که التماس گناه به ارائه کمک های مالی به این سندیکا که انجام 9/11 حملات در امریکا است.

او به ارمغان آورده بود در یک پرواز خاص در مارس 19, Punjab. به زودی پس از آن او را به یک مرکز قرنطینه در امریتسار.

با توجه به دادگستری ایالات متحده آمریکا وزارت 38 ساله زبیر یک مهندس حرفه ای متهم شده است که تامین مالی تروریسم در تلاش برای حمایت از خشونت جهاد علیه پرسنل نظامی ایالات متحده در عراق و کشورهای دیگر. زبیر دستگیر شد همراه با برادر بزرگتر خود Yahiya فاروق محمد.

زبیر از حیدرآباد و متعلق به شهر است. او به اتمام خود را در رشته مهندسی از دانشگاه ایلینوی در اوربانا-شمپین از در سال 2005. در حالی که محمد فاروق زندگی در امارات متحده عربی از سال 2006 اولین کار برای فن آوری های پیشرفته و سپس اطلاعات فن آوری های غول پیکر, Schlumberger, جایی که او مشغول به کار بود به عنوان یک مدیر پروژه است.

فاروق تا به حال مورد مطالعه قرار مهندسی در Osmania University در حیدرآباد از سال 1995 تا سال 1999 قبل از رفتن به دانشگاه ایالتی لوئیزیانا برای مطالعه بیشتر. در سال 2002 او به دست آمده مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق از دانشگاه ایالتی اوهایو.

در سال 2006 زبیر نقل مکان کرد به تولیدو اوهایو و ازدواج با یک شهروند ایالات متحده و تبدیل به یک مقیم دائم قانونی ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری گفت: در آزادی مطبوعات در سال 2018 است.

با توجه به وزارت دادگستری زبیر همراه با برادرش فاروق محمد آصف احمد سلیم, 38 و Sultane اتاق سلیم, 43, تسهیل انتقال هزاران دلار به Anwar Al-العولقی یک شخص مهم در میان یکدسته در شبکه القاعده در تلاش برای حمایت از خشونت علیه پرسنل نظامی ایالات متحده.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de