ژوهانسبورگ: یک دو-روز-نوزاد جوانترین قربانی coronavirus در آفریقای جنوبی به عنوان مرگ و میر ناشی از عفونت همچنان به افزایش جلوتر از پیشنهاد کاهش مستند محدودیت از 1 ژوئن.

با توجه به آخرین آمار از تعداد مرگ و میر افزایش یافته است به 339 در کشور با 25 تازه مرگ و میر در حالی که تعداد کسانی که تست مثبت برای این ویروس رفته تا به 18,003.

در مجموع 8,950 مردم بهبود از این بیماری تا کنون.

“متاسفانه ما ثبت اولین علل مرگ و مير نوزادان مربوط به COVID-19. نوزاد دو-روز-و تولد زودتر از موعد, وزیر بهداشت Dr Zweli Mkhize روز چهارشنبه گفت:.

کودک به حال ریه مشکلات که نیاز به تهویه پشتیبانی بلافاصله پس از تولد او گفت:, و اضافه کرد که مادر کودک را قبلا آزمایش مثبت برای عفونت است.

Mkhize گفت: مراقبت های بهداشتی کارگر در میان کسانی که درگذشت در قبل از 24 ساعت.

قلب من می رود به خانواده و همکاران و عزیزان از این هموطن,” او گفت:.

“هنگامی که COVID-19 ادعا می کند که زندگی بسیار افرادی که سنگ بستر ملی پاسخ ما احساس از دست دادن در راه های بسیاری. من می خواهم برای ارسال یک ادای احترام ویژه به کارکنان مراقبت های بهداشتی که در ادامه به خدمت با افتخار و شفقت با وجود خطرات واقعی آنها صورت Mkhize اضافه شده است.

Mkhize زودتر تایید کرد که آفریقای جنوبی نیست با معیارهای تعیین شده به سهولت مستند.

اما در میان فزاینده بیکاری و فقر و انتظارات هستند که این کشور را کاهش مستند محدودیت از ژوئن 1 برای جلوگیری از فروپاشی اقتصاد.

دولت نیز تحت فشار پس از آن اعلام کرد که روز سه شنبه مدارس را بازگشایی از ژوئن 1 در یک روش مرحله به مرحله.

پنج معلم اتحادیه های کارگری در گفت و خود را مستقل تحقیقات نشان داده که بسیاری از مدارس به ویژه در مناطق روستایی آماده خواهد شد در زمان با این اقدامات اعلام کرد به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان نمی قرارداد عفونت است.

بسیاری از والدین ابراز نگرانی از تصمیم گیری در بحث های رادیویی نشان می دهد و رسانه های اجتماعی گفت: آنها نمی خواهند فرزندان خود را به مدرسه.

اگر شما هنوز هم در از نظر باز کردن همه کسب و کار و محل کار در معرض خطر برای بزرگسالان, چرا اجازه می دهد فرزندان ما را که خطر در مدارس که در آن کودکان به ناچار پیوستن به دوستان خود در چرا که آنها درک نمی کنند این خطرات به طور کامل به مادر گفت.

وزارت آموزش و پرورش است و مطمئن باشید که برنامه در محل برای اطمینان از بهداشت مناسب و اجتماعی فاصله در تمام مدارس.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de