خوردن شاخص: OC یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در روزهای چهارشنبه. مشترک شدن در اینجا.


گوشت و پیاز کوهی کوفته از کالی پیراشکی تحویل (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

منتقد غذا براد A. Johnson می گوید شما نمی خواهد فشردن به کوستا مسا, Din, Tai Fung مانند ماهی ساردین در هر زمان به زودی, اما شما هنوز هم می توانید آن را خوشمزه می خورد برای رفتن.

هر چند برخی از اورنج کانتی بالا چینی رستوران ها باید به طور موقت بسته شده و هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عالی چینی رستوران باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل. جانسون دارای یک لیست از 20. ادامه مطلب.

کارمند مانی فرناندو چپ و موسس شریک JC Clow حرکت یک ست سپر بین جداول در کارخانه شراب سازی در نیوپورت بیچ ، در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. رستوران نصب شده تقسیم و بین جداول و در نوار. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

رستوران ها عوض

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادره دستورالعمل برای چگونگی رستوران کار باید زمانی که آنها بازگشایی و این دستورالعمل نیاز به تغییرات عمده برای مکان هایی مانند مغولی کباب shabu shabu رستوران و برزیل churrascarias. آن Valdespino بیشتر است.

Cochinita pibil tacos از takeout منو در Chaak در توستین (عکس براد A. Johnson, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

استاندارد نشده تاکو کیت

یکی از بهترین رستوران مکزیکی در اورنج کانتی Chaak ارائه شده است خانواده-سبک تاکو کیت. براد A. Johnson به شما می گوید همه چیز در مورد خود را cochinita pibil tacos. واقعا سرد پاداش دلیلی برای رفتن به Chaak? آنها به فروش margaritas توسط کوارت. ادامه مطلب.

سه اورنج کانتی محبوب ترین خوب ناهار خوری رستوران ها که بسته شده بود و یا قطع سرویس در حال حاضر در خدمت takeout. تاکو ماریا و Marché, مدرن, تصمیم به توقف موقت حکایت روح و جسم است تصمیم به بازگشایی برای منظقه خدمات. در جهت عقربه های ساعت از مورد علاقه های شما بالا حکایت از روح و جسم منو: گل کلم پخته, مرغ, نخود فرنگی و مرکبات ملایم پخته شده گوشت خوک شکم و اختاپوس کبابی در افسانه & روح در نیوپورت بیچ (عکس از آن واتسون)

ناهارخوری زیبا می رود takeout

دو رستوران که تصمیم گرفت به یک استراحت از takeout, تاکو ماریا و Marché, مدرن, باید شروع به ارائه دوباره آن را. یکی دیگر از ناهار خوری خوب رستوران حکایت روح و جسم است و همچنین در حال حاضر ارائه takeout. جزئیات بیشتر.

جوجه ها قرار داده شده در بالای قوطی های آبجو را به یک حیاط کباب کلاسیک. (فایل عکس Ygnacio Nanetti اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آن را به زودی خواهد شد از آخر هفته روز یادبود زمانی که کباب است که اغلب ستاره نشان می دهد. و اگر شما نمی توانید به تالار اجتماعات کوره هنوز هم می تواند در خدمت به عنوان پخت و پز خود را سنگ بنای. کتی توماس سهام دستور العمل او برای آبجو می تواند و مرغ گریل شده با کنگر فرنگی با سس فرو بردن. بیایید طبخ!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de