پتنا: پس از راه رفتن تلاش مایل با هم فقیر مهاجران رسیدن به سرزمین مادری خود که در آن آنها به اقامت در مراکز قرنطینه به نظر می رسد در احساساتی شرایط.

این مراکز قرنطینه معمولا دولت و مدارس و ساختمان ها و یا حتی زمینه برای چند.

قرنطینه مرکز Mahapatia روستا در بیهار یک مدرسه است که در آن بیش از پنجاه مهاجران و کارگران در حال نگه داشته و بدون هیچ گونه مناسب تسهیلات و یا مواد غذایی است.”ما اینجا آمده اند در مارس 12 از بنارس اما تا به حال ما نه غذایی برای خوردن در این مرکز قرنطینه در آن است به دور از مواد غذایی است. باید به منظور از صفحه اصلی. هیچ امکانات ارائه شده است. گفته شده است که اگر شما می خواهید به ماندن و سپس اقامت و یا دیگری رفتن به خانه خود گفت:” Jiyaul مصطفی است که در حال حاضر در قرنطینه مرکز Mahapatia روستا در بیهار.

مانند او را در حدود 50 نفر در حال زندگی در این مرکز قرنطینه. کل کشور است که در مستند به توقف Coronavirus. میلیون ها نفر از کارگران و کارگران ترک شهر و در حال بازگشت به روستاهای خود را. در چنین شرایطی کسانی که در حال بازگشت به بیهار در حال نگه داشته و به مدت 14 روز در یک دولت یا یک مرکز قرنطینه در یک ساختمان دولت است. اما مشکلات کارگران مهاجر در این مرکز مدهوبنی در حال گرفتن کاهش می یابد.

هیچ غذایی مناسب بهداشت آب برای نوشیدن و نه حمام و امکانات.
محمد مشتاق یک مهاجر کارگر گفت: “وجود دارد 50 نفر در آن زندگی می کنند اما تنها دو اتاق باز هستند وجود دارد تنها دو فن برای بسیاری از مردم وجود دارد هیچ چیز برای بقیه افرادی که در خواب در ایوان.”
Ziaul زندگی می کند که در مرکز قرنطینه می گوید که وجود دارد مقدار زیادی از خاک گزش پشه در شب.

“وجود دارد تنها دو تشناب برای 50 نفر است. بعد با توجه به کرونا مردم را مریض از اول خاک و پشه. “هنگامی که خسته تماس با دایره افسر Madhapur, Rohit Kumar درباره وضعیت قرنطینه مرکز گفت: بسیار آرامی است که همه چیز انجام شده با رئیس.

هنگامی که ما به آنها گفتم که مردم نمی توانید از مواد غذایی و مرکز فعال است و سپس آنها را عصبانی گفت: می آیند و برای خودتان را ببینید. او گفت: “این که آیا آن را در حال کار یا نه آن معنی ندارد اگر ما رفت و دیروز پس از آن مشغول به کار بود.” آیا شما همیشه می آیند ؟ “وقتی پرسیده شد که در مورد به دست آوردن مواد غذایی گفت: بیا خودتان شما می آیند یا نه ؟ شما باید به ماندن وجود دارد بدون نیاز به آمده است. مدهوبنی DM Dr Nilesh گفت: “زندگی مردم در این منطقه از مدهوبنی این مهاجران باید دوباره بیش از حد انتظار است اما ما در حال تلاش برای ترتیب برای همه است.”

منبع: ورودی از پنجم


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de