Kirsty Wigglesworth AP

کارگران فصلی آموزش گره های در سهام مزرعه در Suckley, انگلستان است.

لندن — شما می دانید که شما مجبور به نگرانی در زمانی که پادشاه آینده است هشدار در مورد امنیت غذایی. پرنس چارلز در این هفته التماس کارگران furloughed توسط pandemic برای رسیدن به مزارع و “انتخاب برای بریتانیا.”

“اگر ما به انگلیسی, برداشت میوه و سبزیجات در این سال ما باید یک ارتش از مردم برای کمک به وی گفته بود:” گلچهره رو رویال حضرت پوشیدن یک کراوات و tweed ورزشی ژاکت دست خود این ماجرا به جیب خود چروکیده mackintosh جایگاه خود را به خوبی شخم باغ در Birkhall خود و مستغلات در اسکاتلند است.

“این سخت خواهد بود graft” شاهزاده هشدار داد: “اما این است که بسیار مهم است اگر ما برای جلوگیری از رشد محصولات کشاورزی به هدر رفتن.”

مانند بسیاری از بخش کشاورزی در کشورهای توسعه یافته, انگلیسی, میوه و سبزی تولید کنندگان وابسته به کارگران مهاجر و در انگلستان صورت عادی در آنها بیشتر از بلغارستان و رومانی.

Coronavirus هر چند دارای مختل جنبش در سراسر اروپا است. انگلیسی, تولید کنندگان می گویند که حتی با ویژه پرواز چارتر را به کارگران از اروپای شرقی استخر کاهش یافته به دلیل محدودیت های مسافرتی و چون کارگران می ترسند برای آمدن به بریتانیا. با بیش از 36,000 تایید مرده را از ویروس بریتانیا دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

در حالی که بریتانیا دیده نشده و هر گونه کمبود مواد غذایی در این بیماری همه گیر وجود دارد نگرانی در مورد میوه فاسد در تاک. که در آن چارلز در می آید.

بنابراین بسیاری از مردم در پاسخ سلطنتی تماس که “انتخاب کنید برای بریتانیا” سایت سقوط در چهار شنبه — اجازه دادن به روزنامه, روزنامه کلاغ که اسطوره های تنبل بریت سرانجام بازنشسته شد.

http://www.washingtonpost.com/video/world/prince-charles-backs-campaign-to-recruit-crop-pickers/2020/05/19/a5028dad-d7ac-4e66-b480-ccbbe7d16a79_video.html

اما در اینجا دردسر: چیدن نرم انواع توت ها و سبزی های برگ دار نیاز به مهارت قابل توجهی و کمرشکن فیزیکی رنج پایین پرداخت. کشاورزان نگران هستند که از هزاران استرالیایی که فرستاده اند برنامه های کاربردی بسیاری را نشان نمی دهد و یا نمی خواهد آخرین فصل به خصوص پس از آنها دست خود را کثیف.

انگلیسی کشاورزان به طور معمول با استخدام بیش از 70,000 کارگران فصلی که پور به کشور در هر بهار و تابستان و پاییز به انتخاب فرفری endive و جشن سیب برای حدود 125 دلار در روز و شش روز در هفته. در سال 2019 حدود 1 درصد در این زمینه دست به دست شد و از بریتانیا.

در سال گذشته — در میان هشدارهای که ناگهانی Brexit منجر به کمبود farmworkers — واشنگتن پست صرف روز در جستجوی نادرترین نادر, یک, انگلیسی,-born بری جمع. ما در نهایت چهار نفر از دانشجويان دانشگاه مشغول به کار در یک مزرعه توت فرنگی در Herefordshire.

اما قبل از همه گیر قبل از حدود 7.5 میلیون نفر در بریتانیا شده بود furloughed.

کریستین اسنل از A. J & C. I اسنل مزرعه گفت: تا کنون در این سال او را استخدام 200 شرقی به کار خانواده زمینه — و آنها در حال حاضر مشغول.

اسنل مصاحبه یکی دیگر از 45 استرالیایی ها از طریق ایمیل — ترین وطنی متقاضیان تا کنون — اما فقط 14 از آنها متعهد است. بریتانیا کارگران تعیین می رسند در روز آینده, زمانی که آنها به شما آموزش داده می شود و به کار قرار داده و با کم مهارت تعمیر و نگهداری باغبانی — چیدن نیست گرانبها و ظریف توت فرنگی که نیاز به سرعت و مهارت است.

“من بسیار عصبی که نشان داده خواهد شد و خواهد کرد که اقامت,” او گفت: از کارگران است. او تصور مردمی که ممکن است این ایده اشتباه در مورد “انتخاب برای بریتانیا” درخواست — که “این همه گلگون تابستان, تب و تاب بودن همه دست به پمپ تلاش های جنگی مانند پدر ارتش” یک کمدی موقعیت.

دن Kitwood

گتی ایماژ

Mitko Christop یک کارگر فصلی از بلغارستان تمایل به توت فرنگی در مزرعه ای در روچستر انگلستان است.

Jack Ward, مدیر اجرایی, انگلیسی, انجمن تولید کنندگان گفت: در گروه خود مورد بررسی اعضای آن برای پیدا کردن که بیشتر ممکن است “به اندازه کافی-ish وانت. من می گویم ‘حرکت’ از آنجا که به عنوان یکی گفت: شما هرگز نمی دانید تا زمانی که آنها در واقع به نوبه خود اگر آنها تبدیل خواهد شد.”

او گفت که “اگر همه چیز می رود به طرح” تا آنجا که یک سوم از فصلی نیروی کار خواهد آمد مستقیم از بریتانیا “و این که عمده افزایش دهد.”

حتی اگر استرالیایی رول تا آستین خود بخش گفت: تولید کنندگان نگران هستند در مورد بهره وری; استخدام هستند و 20 تا 30 درصد کمتر از آنهایی که تجربه.

“اگر شما نگاه کنید در کاهو صنعت است که در حال حاضر هدف قرار دادن دنده بالا انجام 1 میلیون سر کاهو یک روز که عظیم چالش های لجستیکی و شما نمی توانید انجام دهید که همه با تازه کار,” او گفت:.

کشاورزان نیز مضطرب است که furloughed کارگران که شانس با زمینه کار ممکن است بازگشت به شغل قدیمی خود را هنگامی که بریتانیا برطرف کردن آن مستند در ماه های ژوئن و ژوئیه.

“من فکر نمی کنم هر کسی نشسته است وجود دارد گفت:” من این میخ.’ آنها در حال نشستن وجود دارد, انگشتان عبور و گفت: “ما خوب برای هفته آینده یا شاید زیر یک’ ” بخش گفت.

دیگر کشورهای اروپایی در حال حاضر تلاش می کرد. در فرانسه مارچوبه کشاورزان مجبور به ترک گیاهان خود را رشد بالا در زمینه های خود را پس از ناکامی در پیدا کردن مردم به اندازه کافی با استقامت به انتخاب شاخه.

آلمان وزارت کشاورزی شروع یک وب سایت برای مطابقت با idled کارگران و دانشجویان به کشاورزان نیاز دارند. به اندازه کافی امضا و در نهایت دولت آلمان اجازه ده ها هزار نفر از کارگران فصلی بسیاری از آنها رومانیایی آمده در خصوص سازماندهی پروازهای چارتر.

اما کشاورزان اروپایی می گویند که آنها هنوز هم به اندازه کافی ندارد مردم به کار به عنوان زمینه توت فرنگی فصل شروع می شود. آلمان وب, پورتال, پوشش داده شده است در توصیفات به تلاش برای آرام کردن ترس است که کار بیش از حد مالیات. “خسته کننده است اما نه به عنوان خسته کننده به عنوان من فکر کردم” گفت: یک زن به نقل از “ایوان, 19 دانشجو از بایرن” در پورتال صفحه اصلی.

انگلیسی کشاورزان می گویند که به طور سنتی آن را دشوار است به استخدام انگلیسی, کارگران نه تنها به این دلیل که کار سخت است اما بیکاری در سطح شده اند کم و تولید است که اغلب رشد در مناطقی که کم جمعیت — بنابراین هزینه های حمل و نقل غذا خوردن به حقوق و دستمزد و یا farmhands مجبور به زندگی در تریلر در سایت.

Kirsty Wigglesworth

AP

علی کلاهدوز بازرسی شکوفه بر درختان سیب در سهام مزرعه.

G تولید کنندگان یکی از انگلستان بزرگترین سالاد مزارع تا به حال اشتغال سوالات سال جاری از بیش از 3500 استرالیایی ارائه شده و 600 نفر شغل. در بیانیه این شرکت گفته شده است که آن را “بسیار شفاف در مورد آنچه که درگیر خصوص ماهیت کار می کنند.”

“این کمک کرده است کسب و کار تمرکز بر روی افرادی که هر دو در دسترس هستند و تمایل به کار را برای بخش قابل توجهی از فصل و رسیدن به کیفیت و بهره وری است که ما نیاز به جای کسانی که به دنبال به انجام کمی خود را برای چند روز.”

سارا Boparan عملیات مدیر رازک یک کارگر شرکت پیمانکاری که لوازم هزاران نفر از کارگران مزارع در سراسر کشور گفت: تا کنون این شرکت توانسته است برای پر کردن جای خالی با ترکیبی از شرق اروپایی ها و استرالیایی ها که پله به جلو.

در ماه گذشته 14 درصد از کارگران آن شد ساکنان بریتانیا — نسبت به ملی کشاورزان اتحادیه تخمین می زنند که در سال گذشته در حدود 1 درصد از کسانی که برداشت میوه و سبزیجات بودند از انگلستان است.

Boparan گفت: در شش هفته آینده “در حال رفتن به گرفتن سخت تر است” از آنجا که حمل و نقل از اروپا عمدتا تعطیل رومانی مرزهای هنوز هم بسته شده و دولت بریتانیا می گوید این نیاز مسافران از خارج از قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود. در همین حال برخی از furloughed کارگران ممکن است بازگشت به شغل خود.

“حجم از مردم در حال رفتن به تغییر به عنوان مردم سر کار قبلی” Boparan گفت.

ملی کشاورزان اتحادیه تخمین زده است که برای رسیدن به یک هدف 70,000 80,000 به کارگران در زمینه “ما 20 ، 000 40,000 بیشتر برای پیدا کردن و امیدوارم ما است که گفت:” مایک توماس سخنگوی این گروه است.

“آن را خسته کننده و طولانی روز” Boparan گفت. “و شما خواهد شد که کمر درد و دست های خود را درد و ما شاهد مردم بگو: آن را سخت تر از ما فکر این امر می تواند’ و تصمیم می گیرید آن را یک کار است که آنها را مناسب. بنابراین وجود دارد که اضطراب.”

اما او گفت: استخدام و تولید کنندگان “خوشبین باقی می ماند که تعداد زیادی از مردم خواهد بود مایل به انجام این کار است.”

در تصویری تجدید نظر شاهزاده به نام “وانت که برچسب.”

Michael Birnbaum در بروکسل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de