Pompeo خارجی دیپلماسی داخلی مخاطبان در ذهن

“اگر حزب کمونیست چین می خواهد برای نشان دادن واقعی بودن واقعی شفافیت آن به راحتی می تواند با برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی مانند این کنفرانس خبری و اجازه می دهد تا خبرنگاران از او بخواهید هر چیزی را که آنها می خواهم” او گفت:.

اما به عنوان او صحبت کرد Pompeo نگاه کرد اما هر چیزی راحت است. او احتمالا می دانستند که به زودی به عنوان او باز طبقه به سوالات او خواهد بود فلفلی با خواسته های خود از شفافیت و صراحت در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بحث برانگیز به آتش بازرس کل وزارت امور خارجه استیو Linick.

پس از ابتدا — و غیر منتظره ای — سوال از خبرنگاران خارجی ، Pompeo بود و در واقع خواسته در مورد Linick که گفته شده است که بررسی شده است وزیر امور خارجه ایران در عربستان سعودی فروش اسلحه و خود را متهم به استفاده از کارکنان دولت برای اجرای کارهای شخصی.

Pompeo رشد دفاعی است. او گفت که “آشکارا نادرست” که Linick شده بود از کار اخراج شدند در اقدامی تلافی جویانه. “این همه چیزهای دیوانه,” او گفت: اتهامات علیه او خنده او به عنوان توصیف آنها sarcastically: “کسی که در راه بود من سگ برای فروش اسلحه به من خشک پاک کن.”

اما وزیر امور خارجه همچنین صدا تلخ هنگامی که او را متهم و از سوی دیگر ، رابرت منندز (D-N. J.) از نشت اطلاعات است. او گفت که او آگاه از تحقیقات علیه او و که او تا به حال پاسخ داده شده از سوی بازرس کل. (گزارش های دیگر نشان می دهد او حاضر به مصاحبه.)

پس از چهار دقیقه و دو پرسش — از blustering, Pompeo تبدیل شده و swaggered کردن مرحله نادیده گرفتن درخواست های بیشتر از روزنامه نگاران. نیویورکر را سوزان گلاسر نوشت که یک بحرانی مشخصات او را در سال گذشته ارائه شده چهار کلمه ارزیابی در توییتر: “Pompeo هرگز تغییر خواهد کرد.”

یک خارجی ممکن است فکر می کنم که Pompeo باید احساس اعتماد به نفس در حال حاضر. او جان سالم به طور منظم حذف از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب و ظهور به عنوان یک متحد قابل اعتماد برای رئیس جمهور, نمایش زرنگ و دانا دست زدن به یک infamously چالاک رهبر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس نعمت خود را افزایش تدابیر نظر سیاست خارجی است. چین و امریکا قدرتمند ترین رقیب, چهره های جهانی, موشکافی از دست زدن به آن از شیوع بیماری در حالی که نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی در حال انتقاد قرار داد.

هنوز بیش از چند هفته گذشته Pompeo تصدی در وزارت امور خارجه نگاه کرد شکننده تر از همیشه. او ممکن است امریکا دیپلمات ارشد اما از آن است که به طور فزاینده ای روشن است که او فاقد هر دو پشتیبانی از نمایندگان خود نزدیک دیپلماتیک متحدان.

شلیک Linick هفته گذشته آورده تجدید تمرکز بر روی رابطه اش را با امریکا, دیپلمات ها در حال حاضر راکی پس از استیضاح در اوایل سال جاری او را دیدم طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن بر انگیخته است. از جمعه اتهامات متعدد پدید آمده اند: Pompeo و همسرش سوزان متهم شده است و از داشتن, وزارت امور خارجه, سیاسی, انتصاب پیاده روی سگ خود را و کمک به مادر خود را حرکت می کند.

سیاسی گزارش روز شنبه که بازرس کل در دست بررسی دو دستیاران به Pompeo و مشخص بود که آنها احتمالا موفق به گزارش اتهامات خشونت محل کار. تشکر. الیوت انگل L. (D-n. y.) بالا دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس گفت واشنگتن پست این هفته که Linick شده بود بررسی اضطراری اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده در سال گذشته را تایید یک فروش اسلحه به عربستان سعودی است.

این “swagger” است که تحت محاصره خارج از واشنگتن ، پنج ماه پس از Pompeo توصیف کشتار ایرانی فرمانده قسام سلیمانی به عنوان بخشی از یک “ترمیم بازدارندگی,” تهران, آزار و اذیت همچنان ادامه دارد. ونزوئلا رژه در تلویزیون دولتی ایالات متحده آمریکا از شهروندان دستگیر شده طی عجیب و غریب کودتا — خانواده های آنها می گویند که بسیاری درگیر در این طرح معتقد بودند آمریکا تصویب.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده است را به سرمایه گذاری در جهانی سوء ظن از چین در طول coronavirus بیماری همه گیر. Pompeo ترویج تئوری های اثبات نشده است که شیوع این بیماری در نتیجه نشت در یک آزمایشگاه در ووهان چین شهر که در آن ویروس سرچشمه با استناد به “شواهد زیادی” اما هرگز از نشان دادن هر گونه. هنگامی که کلید متحدان مانند استرالیا خودداری کردند در تئوری Pompeo اصلاح زبان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دولت نیز در از دست دادن نفوذ خود در که. رئیس جمهور قوی بازو تاکتیک که شامل امتناع از به نظر می رسد در آن سالانه مجمع و به طور بالقوه انجماد تمام بودجه می تواند به افزایش پکن قدرت در درون بدن است.

ایالات متحده به نظر می رسد جدا شده است. یک نظرسنجی انجام شده در میان همه گیر یافت زیادی کاهش در تعداد آلمانی هایی که به فکر رابطه خود با ایالات متحده بود و مهم تر از رابطه خود با چین است. “این سخت است به فکر می کنم کلمات از هر قبلی آمریکا وزیر خارجه نقش به طور سنتی در نظر گرفته supra-حزبی به درجه, انجام, کمتر, وزن” اکونومیست نوشت: این هفته است.

اما این احساسات ممکن است منعکس کننده چگونه Pompeo انداز و موقعیت خود را. اقدامات خود را نشان دهد و او مشتاق است که به بهترین استفاده را از زمان خود به عنوان وزیر امور خارجه یک موقعیت سابق کنگره از کانزاس ممکن است در نظر گرفته شده برای هر دولت است. Pompeo شده است به طور منظم به میزبانی “میلیاردر مدیران, دیوان عالی کشور, سیاسی, سنگین وزن ها و سفیران” برای unpublicized اما مالیات دهندگان بودجه شام در وزارت امور خارجه آمریکا, NBC News در گزارش روز سه شنبه.

و اگر چه ووهان آزمایشگاه-نشت تئوری کمی تجدید نظر در سطح بین المللی آن می تواند قوی سوخت پیش از انتخابات آمریکا که در چین مطمئن است به یک مبارزه تلخ موضوع است. Pompeo است که به نمایندگی از ایالات متحده در صحنه جهانی است. متاسفانه او به نظر می رسد برای مخاطبان داخلی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de