NOAA محققان می خواهید یک نگاه کوتوله نهنگ ساحل در سن انفر دولت ساحل

چند روز پس از یک نجات غریق در بر داشت لاشه یک نهنگ عنبر کوتوله در سن انفر دولت ساحل فدرال پستانداران دریایی زیست شناس برگرفته از پوسیدگی سر.

محققان در جنوب غربی مرکز علوم شیلات می خواهید به بررسی نمونه نادر.

کوتوله نهنگ اسپرم که شنا در آبهای گرمسیری به طور معمول یافت نمی شود خاموش در جنوب کالیفرنیا. محققان می خواهید به دنبال یک علت مرگ و اینسو انسو جمع کردن اطلاعات دیگر که ممکن است کمک در حفظ جمعیت.

نزدیک به نه پا نهنگ یافت بر روی صخره ای ساحل برای اولین بار شناسایی شده توسط جیم سرپا سابق نظارت رنجر در Doheny دولت ساحل.

آن کشف شد مارس 15 توسط California State Parks نجات غریق تاد شنکلین که در وظیفه که روز و می دانستم که سرپا بود و مرد برای این کار است. این دو به اشتراک گذاشته بود یک دفتر در Doheny.

سرپا اول نگاه به عکس های که در آن او را دیدم یک پیازی سر کوچک باله پشتی و خنجر دندان.

“من می دانستم که دقیقا آنچه در آن بود,” او گفت:. “آن را نیز تا به حال یک فرد blowhole که دورتر تا از هر گونه نهنگ و کمی خارج از مرکز. همانطور که من راه می رفت تا به آن من می دانستم که من ID از اولین عکس ها درست بود.”

به دنبال نهنگ سرپا متوجه آنچه به نظر می رسد یک گلوله سوراخ.

اما جاستین Viezbicke پستانداران دریایی, تابنده هماهنگ کننده ملی اقیانوسی و جوی دولت گفت که او معتقد است این سوراخ ممکن است به جای نتیجه cookiecutter کوسه نیش می زنند.

“این است که عمیق غواصی گونه و این کوسه ها معمولا آنها را نیش می زنند و در نتیجه زخم است که یک دایره کامل زخم که ما misidentified تمام وقت,” او گفت:. “این گونه است که عمیق غواصی و شانس آن را آمد در سراسر کسی با یک تفنگ بسیار پایین تر است که از آن به عنوان یک کوسه نیش می زنند.”

به طور معمول, گرفتن, گرفتار در خط ماهیگیری و دنده به شمار بزرگترین خطر برای این گونه نهنگ.

کوتوله نهنگ اسپرم که با استفاده از خود را بلند و تند و تیز دندان به بلعیدن ماهی مرکب شبیه به کوتوله نهنگ اسپرم که باعث می شود آن را سخت به تشخیص بین این دو گونه است. NOAA در نظر حیوانات نادر است.

مثل همه پستانداران دریایی آنها حفاظت شده تحت قانون حفاظت از پستانداران دریایی. NOAA شیلات و شرکای آن در حال کار برای صرفه جویی در کوتوله نهنگ اسپرم و بیشتر درک این گونه از طریق تحقیقات و فعالیت های حفاظت.

مقامات بر این باورند که نهنگ بود به احتمال زیاد مرده هنگامی که آن را شسته.

دکتر هندریک Nollens به تازگی استخدام به سر تا تحقیقات اقیانوس آرام مرکز پستانداران دریایی است که آشنا با این گونه نهنگ از کار خود را در دریایی دامپزشکی در سی ورلد سن دیگو.

“ما در تلاش برای بازسازی یک کوتوله نهنگ عنبر دو سال پیش” او گفت:. “آنها به شدت به چالش کشیدن برای بازسازی. آنها رشته معمولا در فلوریدا اما NOAA توصیه به euthanize آن به دلیل پایین بودن نرخ موفقیت. احتمالا به دلیل آنها بسیار تخصصی عادات تغذیه.”

چرا نهنگ است اینجا حدس و گمان است.

“دانشمندان می گویند اقیانوس آرام است که فوق العاده گرم در حال حاضر, بنابراین شاید آن را فقط آمد تا در اینجا در یک گرم پچ” سرپا گفت. “یا شاید آنها در اینجا بیشتر از ما می دانند و ما آنها را نمی بینید چرا که آنها خجالتی و دور از ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*