NCAA Division من شورا رای جمعه برای بلند کردن مهلت قانونی داوطلبانه تمرین های فوتبال و بسکتبال بازیکنان موثر ژوئن 1 به عنوان یک تعداد زیادی از رهبران ابراز اطمینان کرد که سقوط ورزش خواهد بود و ممکن است در برخی از فرم با وجود نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تصمیم را پاک می کند و راه را برای تمرینات فردی توسط ورزشکاران عمدتا خود به خود به موضوع ایمنی و سلامت پروتکل تصمیم توسط خود مدارس محلی و یا مقامات بهداشتی..

NCAA مقامات به ذکر است که این تمرینات می تواند در زمانی که همه محلی و ایالتی و فدرال مقررات به دنبال دارد. وضعیت داوطلبانه تمرینات برای ورزش های دیگر مشخص خواهد شد بعد.

“ما را تشویق هر مدرسه به استفاده از اختیار خود به بهترین تصمیم ممکن برای فوتبال و بسکتبال دانشجو-ورزشکاران ظرف مناسب اجتماعی کردن مجدد چارچوب” پن مدیر ورزشی و شورای صندلی M. فضل Calhoun در بیانیه ای گفت. “اجازه می دهد به صورت داوطلبانه دو و میدانی فعالیت اذعان دارد که بازگشایی دانشگاه های ما خواهد بود یک تصمیم فردی است اما باید بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی.”

از نوتردام به LSU و بیشتر در تعدادی از مدارس را اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی دانشگاه ها برای ترم پاییز و کنفرانس ها را آغاز کرده اند که راه اندازی برنامه برای چگونه به بازی فوتبال میان همه گیر. آخرین آمد این هفته با فلوریدا سیستم دولتی اعلام کرد قصد دارد برای آن 12 مدارس و بیش از 420,000 دانش آموزان است.

پرسش های بسیاری باقی مانده از جمله خاص و پروتکل های ایمنی و آیا طرفداران اجازه داده می شود اگر بازی ادامه دهید.

Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت گفت: در کنفرانس روز شنبه که او معتقد است که Buckeyes می تواند با خیال راحت بازی خانه, بازی با 20000 تا 30000 طرفداران در آن 105,000-صندلی ورزشگاه.

“من فکر می کنم ما می توانیم وجود دارد” اسمیت گفت.

اسمیت گفت که او تا به حال نمیفهمد و در عین حال چگونه آن 20000 تا 30000 تماشاگر خواهد بود انتخاب شده است. او گفت: ماسک و دیگر اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اسمیت افزود که ایالتی اوهایو است و آماده برای باز کردن از 15000 فوت مربع وودی هیز ورزشی مرکز به ورزشکاران شروع ژوئن 8 اگر NCAA آن را اجازه می دهد. حدود 10 بازیکن در یک زمان خواهد بود و مجاز به کار کردن در مبهوت برنامه ریزی اجتماعی-دورى و دیگر بهداشت احتیاطی در محل. برخی از مربیان بازگشت به این مجموعه به صورت محدود این هفته است.

مدارس دیگر نیز به دنبال به راه آنها می تواند نگه دارید تمرینات با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

میانه تنسی مدیر ورزشی کریس Massaro گفت: مدرسه برنامه ای برای گرفتن درجه حرارت از بازیکنان روزانه و مطمئن شوید که آنها با پوشیدن ماسک. Massaro حتی بحث حرکت برخی تجهیزات از اتاق وزن به قرمز فلوید ورزشگاه تلاقی چند خیابان یا جاده را به مطمئن شوید که اجازه می دهد تمرینات اجتماعی فاصله.

“ما کمی نوع تقریبا مانند خوکچه هندی,” Middle Tennessee مربی ریک استاکستیل گفت. “ما در حال آنهایی که می آیند برای اولین بار فوتبال را به آینده را برای اولین بار در سراسر کشور است. بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما در حال انجام بخشی از ما وجود دارد نه یک شکست و آن را به همه از ما خرید در و انجام آنچه ما می توانیم به نگه داشتن همه چیز سالم و امن است.”

روسای جمهور میامی و نوتردام گفت: در جداگانه مصاحبه آنها انتظار فصل فوتبال به بازی می شود.

نوتردام جمهور Fr. جان جنکینز گفت: MSNBC او انتظار دارد که به وضوح در مورد چگونه — و یا اگر — فوتبال فصل می تواند رخ دهد در چند هفته آینده.

“تیم خود من احساس می کنم ما می توانیم مدیریت که یکی” جنکینز گفت. “پس سوال این است که مردم در می ایستد. ما یک 85,000 شخص ورزشگاه. می توانید از ما دریافت 85,000 مردم در آن وجود دارد ؟ که خواهد بود یک چالش بزرگ برای انجام این کار است. اما می تواند ما یک عدد کوچکتر — 10,000, 15,000, 20,000? من نمی دانم.”

میامی رئیس جمهور خولیو Frenk سی ان ان گفت او امیدوار است که طوفان می توانید این بازی پاییز و ایمنی خواهد بود اولویت بالا.

“آنها احتمالا در بازی خالی استادیوم مانند بسیاری ورزش های دیگر” Frenk گفت.

اسکات وودوارد مدیر ورزشی در دفاع از قهرمان ملی LSU میگوید که مدرسه خود را آماده سازی برای استقبال از بازگشت ورزشکاران خود را پس از کنفرانس جنوب شرقی را بسته از امکانات ورزشی برای دانش آموزان است که میله میله به پایان مارس 31.

LSU ارائه خواهد شد تابستان کلاس های آنلاین و آیا برنامه ای برای بازگشایی دانشگاه خود را به کلی جمعیت دانشجویی حداقل تا ترم پاییز.

بخش من شورای اسلامی همچنین به تصویب یک سری از چشم پوشی است که شامل تعلیق حداقل فوتبال حضور و غیاب مورد نیاز از فوتبال کاسه تقسیم اعضا به مدت دو سال.

ورزشی ترین بخش نیاز به درآمد تولید از فوتبال به صندوق دیگر خود را ورزش. صدها نفر از مدارس وضعیتی وخیم مالی از اثرات این بیماری همه گیر. ورزشی ادارات به خصوص در کوچکتر مدارس و در بخش دوم در حال حاضر به قطع تعدادی از ورزش است.

NCAA این هفته کاهش حداقل و حداکثر تعداد بازی ها بخش دوم مدارس نیاز به بازی در تمام رشته های ورزشی در سال آینده. این حرکت شامل 33 درصد کاهش در حداقل تعدادی از بازی ها مورد نیاز برای حمایت و قهرمانی تحصیلی در اکثر رشته های ورزشی است.

بر اساس این طرح D-دوم مدارس باید حداقل پنج بازی فوتبال برای حفظ NCAA حمایت و حداقل هفت بازی به واجد شرایط به صورت حذفی در نظر گرفتن. حداکثر تعداد مجاز بازی 10 است.

الزامات را بازگشت به حالت عادی در 2021-22.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de