سنگلی: یک فعال اجتماعی در روز پنج شنبه ادعا کرد که به تازگی انتخاب شده BJP MLC Gopichand Padalkar نقض اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که حضور برخی از وقایع عمومی از جمله felicitation برنامه و عروسی در سنگلی منطقه ماهاراشترا.

Santosh Bichukale یک شهر مبتنی بر فعال گفت که او نوشت به وزیر Uddhav Thackeray و سنگلی منطقه جمع آوری در روز چهارشنبه خواستار آن است که Padalkar و همکاران خود را به خانه قرنطینه برای 14 روز.

او گفت: MLC آمد به سنگلی در سه شنبه شب پس از سفر به بمبئی و پونا که به شدت تحت تاثیر COVID-19.

“در چهارشنبه Padalkar با حضور در رویدادهای عمومی از جمله یک برنامه به felicitate او و عروسی و همچنین دیدار هواداران خود در برخی از روستاها در Atpadi tehsil از سنگلی” او ادعا کرد.

Bichukale گفت: او شکایت با سنگلی منطقه دولت و رئیس جمهوری و به دنبال آن است که MLC و حامیان او بود خانه قرنطینه برای 14 روز.

“من تمام فیلم ها و عکس های که من فرستاده اند به دولت های منطقه,” او گفت:.

Padalkar که شد از Padalkarwadi در Atpadi tehsil از سنگلی و هشت نفر دیگر در هفته گذشته انتخاب unopposed به عنوان اعضای دولتی شورای قانونگذاری.

این MLC نمی تواند تماس برای نظرات در این موضوع است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de