هانتینگتون بیچ اجازه دهید به رستوران ها و استفاده از فضاهای اجتماعی به فاصله

زمانی که Hungtington ساحل رستوران ها در نهایت می توانید نرم افزار و باز کردن درهای خود را برای تعداد محدودی از خانه شام, آنها ممکن است قادر به صندلی برخی از سرریز در خارج از منزل بزرگ به لحاظ اجتماعی فاصله در طول coronavirus بحران است.

شورای شهر به اتفاق آرا تصویب پیشنهاد این هفته به طور موقت اجازه می دهد از eateries به استفاده از مجاور عمومی و فضاهای خصوصی خارج است. اضافی آرنج اتاق می تواند شامل پیاده رو و پارکینگ.

عضو شورای مایک Posey اولین بار بود اشفتگی فکری موقتی دو هفته پیش اما آن را کشیده و از آوریل 4 دستور کار خارج از نگرانی او در عین حال به طبل حمایت کافی.

برای دور دوم عضو شورای پاتریک Brenden امضا به عنوان یک cosponsor. پنج همکاران با شور و شوق حمایت از این طرح به عنوان یک راه برای کمک به مبارزه رستوران عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

شورای کارگردانی کارکنان شهرستان به بازگشت با یک طرح در جلسه بعدی خود ژوئن 1.

Posey اشاره کرد که در کالیفرنیا در حال حاضر مجوز رستوران به فروش مواد غذایی و کوکتل برای رفتن. “به نظر می رسد طبیعی گسترش خدمات که می تواند اجازه می دهد که کاربران را به کسانی که وعده های غذایی و نوشیدنی به یک جدول که درست در خارج از رستوران,” او گفت:.

چند اورنج کانتی شهرستانها از جمله فولرتون و لاگونا بیچ نیز به دنبال به رستوران ها گزینه پخش كردن, خارج از منزل.

باغ بیشه اعلام کرد روز شنبه, مارس 21 آن است که پذیرش برنامه های کاربردی برای 60 روز در فضای باز ناهار خوری مجوز برنامه “مشروط OC مراقبت های بهداشتی سازمان صدور دستورالعمل برای امن re-افتتاح رستوران ناهار خوری مناطق است.”

یک نماینده برای دو هانتینگتون بیچ مراکز خرید شهرستان پاسیفیک و بلا ترا فرستاده شهر نامه ای کف این طرح است.

اما در نظرات برخی از ساکنان ابراز نگرانی در این طرح کمک خواهد کرد رستوران تنها در گران از دیگر کسب و کارهای کوچک.

Councilwoman کیم Carr پیشنهاد این طرح می تواند گسترده تر برای خدمت به مغازه ها, که همچنین ممکن است به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل چهار دیوار.

“من فکر می کنم این است که نوک کوه یخ” او گفت:.

Posey گفت هانتینگتون بیچ دارای 609 رستوران ها که در مورد استخدام 8,800 مردم است.

“اگر ما می توانیم برخی از آنها را به کار, و ما می توانید شروع به معاشرت با همسایگان ما,” او گفت: “ما می توانید شروع به گرفتن به نوعی از زندگی عادی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de