آفریقا: با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده است زندگی بسیاری از مردم در سراسر جهان مردم مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که پله از اقامت خود را.

اما آفریقایی تبدیل شده اند اجباری ماسک به لوازم جانبی مد. آنها با پوشیدن رنگارنگ ماسک که منطبق با رنگ و طراحی لباس خود را.

صحبت کردن با رسانه ها فرد Sefiya Diejomaoh طراح مد گفت: “من برای حفظ وضعیت موجود و باقی می ماند که من با وجود این وضعیت است. یکی دیگر از چیزی است که شما باید برای تشویق مردم شما می دانید مردم رفتن در اطراف در فولاد ماسک ها افسرده, اما زمانی که شما می آیند شیک با ماسک و یا با یک وسیله جانبی مانند این به نظر نمی رسد به عنوان اینکه ما در حال مبارزه با یک جنگ به نظر می رسد بیشتر سرگرم کننده”.

یکی دیگر از طراح مد سوفیا Zinga گفت که در آغاز همه گیر او فکر کرد که آن را به آخرین برای شاید چند ماه اما در حال حاضر او متوجه شد که با پوشیدن ماسک خواهد بود و اجباری برای یک یا دو سال.

به غیر از آفریقایی ها بسیاری از شهروندان کشورهای دیگر نیز برای شیک ماسک.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de